Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: ARALIK 1973
  Paylaş
   

   Skype'a Veda Yeni Mecralara Merhaba

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  Ören Bayan
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Ören Bayan
  Game Master


  Merhaba çocuklar teknoloji meraklısı Ören Teyzeniz konuşuyor,

  Geçen gün yurtdışındaki kızım kendisi ile görüntülü konuşma yapabilmem için bana tablet almış. Bana birkaç tane uygulama öğrettiler ben de aralarından sihirli yavrucaklarım için en uygun olanını seçtim. Başlıktan da gördüğünüz üzere ufak ufak Skype grubumuza veda ediyoruz. Orada pek çok mutlu anımız, troll avımız oldu fakat artık maceraya yeni temamız ve DISCORD kanalımız ile devam edeceğiz. Skype'dan çok daha fazla artısı olan bu mecranın herkesi çok daha memnun edeceğini düşünüyoruz. Aynı zamanda kurgusal iletişimin de artmasına vesile olacaktır.

  Bu linkten kanalımıza katılabilirsiniz; https://discord.gg/57Ecew4

  Discord'u ister browserdan iste telefonunuza yahut bilgisayarınıza indirerek kullanabilirsiniz. Üstelik daha az mobil veri diyor. Ayy mobil veri dedim! Gençleşiyor muyum ne?

  Hadi bakalım hubala hubala hup trink.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
   
  Skype'a Veda Yeni Mecralara Merhaba
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  1 sayfadaki 1 sayfası

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Kayıp Parşömen :: Genel İşleyiş :: Duyurular-