Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!

Paylaş | 

atölye || sensizsinema

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Cornelius Baskerville
Tılsım
Ϟ Rp Beğenileri : 2

Tılsım

> Bu nickname'i ilk defa 2011'de Tumblr açarken kullanmıştım, şimdi çok mıçmıç gelse de yenisini bulmak istemedim. Çünkü ne nickname'i yahu 22 olmuşum.

> Ben çok efsane işler çıkaramıyorum ne yazık ki. Çünkü kendimi geliştiremiyorum, yeterli deneme yapmıyorum. Atölyeyi de onun için kurdum. Siz istedikçe ben yapacağım bu sayede kendimi geliştirebilirim belki diye düşündüm.

> Kullanmamanız durumunda ben alınmam, çünkü bazen ben bile bu ne biçim bişiy oldu diyerek kullanmıyorum.

> Beni yönlendirirseniz çok çok sevinirim. Tonlar konusunda, yazı tipi konusunda, psd konusunda. Nebliyim her türlü yönlendirmeyi dikkate almaya çalışırım.

> Yine de bir fikriniz olsun diye deviantart

> İşte ünlünüzün adı olur, istediğiniz resim olur, yazdırmak istediğiniz yazı olur, o gibi gerekli şeyleri belirtin lütfen.

Annerith Halfacre
Gringotts Müdür Yrd.
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Gringotts Müdür Yrd.
Merhaba. Takma isimler için hiç kimse yeterince yaşlı değildir Very Happy

Vaktiniz olduğunda Annerith'i süslerseniz çok sevinirim. Modeli Marine Vacth, aşağıya bir resim bırakıyorum, o olmazsa kendiniz bir tane seçebilirsiniz. (veya birkaç tane daha eklememi isteyebilirsiniz)
- resimag.com/p1/79d8bf57cb.jpeg (resmi doğru yükleyip yükleyemediğimden emin değilim...)
Çok da açık olmayan tonlarda, yazı olarak sadece Annerith Halfacre (bu ikisinden sadece birini kullanmanız da kabulümdür) yazan bir takım harika olur ancak ipleri size bırakıyorum, çok sıkıştırmak istemem.
Ve vaktinde Peachy Reds diye bir PSD bulup beğenmiştim, onun da linkini bırakıyorum, canınız isterse ekleyebilirsiniz :B
- https://www.deviantart.com/krypteriahg/art/PSD-51-Peachy-Reds-484842456
Cornelius Baskerville
Tılsım

Tılsım
Merhaba! İstediğiniz psd ile birlikte bir psd daha kullandım. Aslında bir tane daha denemek istedim ama modelinizin tarzı ile paylaştığınız fotoğraftaki tarzı biraz farklı, bulduğum fotoğraflar kurgunuza uymayabilirdi. Değiştirmemi istediğiniz yerler olursa veya baştan yapmamı isterseniz mutlaka söyleyin lütfen.

Kod:
https://i.hizliresim.com/LDnMj0.jpg

Kod:
https://i.hizliresim.com/r124Ga.jpg

Annerith Halfacre
Gringotts Müdür Yrd.
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Gringotts Müdür Yrd.
Lütfen dokunduğunuz gibi kalsın, çok güzel bir takım olsun. Kibar geri dönüşünüz ve verdiğiniz emek için de çok çok teşekkür ederim.

Ellerinize sağlık Smile

Isabella Mainley
St. Mungo Şifacı
Ϟ Rp Beğenileri : 28

St. Mungo Şifacı
Merhaba ben takım istemeye gelmedim aslında. Sadece söylemek istedim ki aşağıda bırakacağım linkteki imza beni kendine aşık etti ve o kadar beğendim ki bir şey demesem olmazdı. Muazzam görünüyor.
https://www.deviantart.com/sensizsinema/art/lcd-708438662

Ha ama sana da böyle bi' imza geçerim dersen ve de vaktin varsa ben buraya birkaç shoot bırakayım. Sen farklı fotoğraf da seçebilirsin fark etmez. Yapmasan da olur zaten hazır gelmişken vaktin varsa diye şey yaptım ben. Ehe.
tık
tık
tık
tık
tık
ya da böyle bir fotoğraf

Gerçek, gücünün saflığıyla ve müthiş görkemiyle ayağa kalktı,
ve bilgeler önünde eğilip ona taptı.

http://www.hogwarts-rpg.com/t2925-isabella-mainley-lejant
Cornelius Baskerville
Tılsım

Tılsım
Ya Dila beni ne kadar mutlu ettiğini bilemezsin... O çalışmayı yapalı çook uzun zaman oldu nasıl yaptığımı hatırlamıyorum ama hemen denedim üç tane. Sonra psd'sini kaydettiğimi fark edip nasıl yaptığıma bakıp iki tane daha denedim.. Sen vaktin varsa demişsin ama ben böyle oturdum işsiz gibi beş tane denedim Embarassed  Sanırım onda fotoğrafın kendisiyle efekt uyumlu durmuş bende öyle bir uyum yakalamaya çalıştım umarım olmuştur. Embarassed

birinci:

ikinci:

üçüncü:

dördüncü (bu direk aynı psd):

beşinci:

Bu arada eğer avatarları bulanık istemezsen onları normal kaydedip yükleyebilirim hemen cheers

Isabella Mainley
St. Mungo Şifacı
Ϟ Rp Beğenileri : 28

St. Mungo Şifacı
OH WOW
hangi birini takıp takıştıracağımı şaşırmış bulunmaktayım şuanda
ellerine sağlık hepsi çok güzel olmuş! aralarında seçim yapabildiğim an koyacağım hemen!

Gerçek, gücünün saflığıyla ve müthiş görkemiyle ayağa kalktı,
ve bilgeler önünde eğilip ona taptı.

http://www.hogwarts-rpg.com/t2925-isabella-mainley-lejant

atölye || sensizsinema
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası