Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
  • Şifre:

• HOGWARTS: AÇIK!
    TARİH: EKİM 1973
    Paylaş | 

balım'ın doğum günü

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
    Sayfaya git : Önceki  1, 2
    Darence Elias
    Konsey Başkanı
    Ϟ Rp Beğenileri : 118

Konsey Başkanı
    Şimdi öncelikle şunu belirtmek isterim ki ben olmasam balım olmazdı (Rp'de bu konumda yani). Balım olmasa da bu site böyle şapşik (iyi anlamda) olmazdı. O yüzden bu kadar insanın seni sevmesi beni öutlu ediyor balım. Yoksa bu kadar rengarenk insanlarla nerede tanışacaktın. Rp aleminde elin adamlarının eline düimüşken çekip kutardım seni. Şimdilerde herkesin dilinde SÜPER ADMİN BALIMMM oldun! aaasfgfad

Off, neyse ya doğum günün ve ad yıldönümünü canı gönülden kutlarım. Yani seni anlatmayacağım burada kockoca 3 yılımın içinde ufakta olsa hatrı sayılır bir konumun oldu. Şimdiye kadar internet ortamında birçok konuyu konuşabildiğim nadir kişisin demek isterdim ama malesef tek kişisin. O nedenle umarım o zevksiz estetik algın bu yaşında daha zevkli ve güzel hale gelir.

Sen anladın işte yahu, birçok söz cümle ve iyi niyet. En sonunda da nice yıllara....

Sonraki sene daha çok şey yazıcam söz. Böyle poponu havaları kaldıracak sözler yazacam ama bu yıl idare et. ASKERDEYİM BEN LAN YAZDIĞIMA ŞÜKRET!

Bir Zamanlar Bizde Öğrenciydik!:

...:

http://www.hogwarts-rpg.com/t1543-darence-elias
    Sonja Danelle
    Sihir Basın & Yayını
    Ϟ Rp Beğenileri : 0

Sihir Basın & Yayını
    Musmutlu yaşlara Balım hağğğnımmm Smile

JENERIK:

Cornelius Baskerville
    Tılsım
    Ϟ Rp Beğenileri : 2

Tılsım
    Şimdi kürsü bende. Aslında Serra'nın anlattıklarının eksiği var fazlası yok ama o eksiği ben nasıl tamamlarım bilmiyorum. Şimdi içimden geldiği gibi bodoslama yürüyorum o hâlde. Şimdilerde yaşamadığı için isim vererek söylüyorum, ben rpgye belki 10 sene evvel v7g'de başladım ve orası kapandıktan sonra onlarca rpg sitesi gezmişimdir; belki iki rp yapıp bıraktım gittim o sitelerden. Burası için de öyle olur sanıyordum ki bir sürü güzel insanla tanıştım burada. Bir noktada Serra'ya katılıyorum, bende Balım'la arkadaş olabileceğimizi düşünmemiştim çünkü böyle Balım bulutların üzerinde enfes bir insan falan bana göre ama ben değilim. O meşhur İstanbul buluşması benim rpg'den arkadaşlarımla ilk buluşmamd

Sildim, baştan. Balım'ı nasıl anlatırım bilmiyorum ama şu durumda dolaylı yollardan söylemektense anladığım kadarıyla dimdirek söylemek en güzel şekilde ifade edecek. Seni seviyorum Balım. Tanıştığımız ilk gün, buluşmada bana ve Melisa'ya kocaman sarılıp o Skype'taki panda pozunu vermiştin, seni o an kocaman sevdim ve ondan sonraki her anımızda daha da çok sevdim. Bazen insanlara kızdığın bir an olur ya, o an onu sevmezsin ya da sevgin azalmış gibi hissedersin -azalmasa bile-, panda pozumuzdan beri benim seninle böyle hiçbir anım olmadı. Senin düşüncelerin, fikirlerin ve bakış açın benim için çok değerli. Sana imrendiğim birçok an olmuştur hatta. Tekrardan seni çok seviyorum Balım, iyi ki doğdun <33

Joon M. Park
    Büyücü
    Ϟ Rp Beğenileri : 3

Büyücü
    Doğum günün kutlu olsun Balım sitemizin güzel adminiçesi Very Happy nice senelere ♡♡

"Delilik insanı yaşatır derler; en azından akıl acı çekmez; uyur, ölü gibi yaşar."

D. Luing
    http://www.hogwarts-rpg.com/t5263-joon-m-park-lejant
    Hazel Wry
    Cadı
    Ϟ Rp Beğenileri : 2

Cadı
    J'aime tout de toi et ton amitié est ma lumière brillante. Bon anniversaire !

http://www.hogwarts-rpg.com/t4008-hazel-wry-karakter-kart#59637
    Nastasia Valeriya Petrov
    Seherbaz
    Ϟ Rp Beğenileri : 20

Seherbaz
    Arım, balım, peteğim seni hep seveceğim! Sitemizin biricik Afrodit'i iyiki doğmuş. Nice mutlu senelere bal kız ^^

you’re playing with hellfire:

no mud, no lotus:

http://www.hogwarts-rpg.com/t4165-nastasia-valeriya-petrov#62596
    Aaliyah Qandisa
    Bitkibilim
    Ϟ Rp Beğenileri : 88

Bitkibilim
    Ay bana kutlama başlığı açılmış. Bir saniye makyajımı yapıp geliyorum.

Sevgili canım ahali :skypekutupayısı: Şu girişi yazmak için bir rpye başlıyormuşçasına sancı çektim, inanın. Çünkü günlük hayatımda tam bir hıyar olduğum için iyi dilek kabul ederken de öyle görünmekten çok korkuyorum. Beni çok duygulandırdınız. En güzeli de bu başlıkta benim için yazılan şeylerin aynılarını benim de söz sahipleri hakkında düşünmem. Açık konuşmak gerekirse hiçbir zaman bir roloyunu sitesinde yetki almayı düşünmemiştim, tesadüf oldu, Uğur vesilesiyle oldu ama iyi de oldu sanki. Bu kadar uzun süre devam edeceğimizi düşünmüyordum fakat harika bir enerji tutturduk. Kendimi rol oyunu alemindeki yegane düzgün tayfa ile sarmalanmış hissediyorum. Beni aynen bu şekilde dolma yapın arkadaşlar, ben halimden çok memnunum.

Hepinizi çok seviyorum, iyi ki varsınız Çevremde bu kadar çok yetenekli insanın olması beni çok mutlu ediyor. Beni ne kadar sevindirdiğinizi lafa Muharrem İnce'nin TRT'yi kovuşu gibi girmememden anlayabilirsiniz. Bu şakayı o kadar çok yaptım ki sanırım biraz bayatladı.

Bazılarınızla tanışalı 3 yıl olmuş, inanır mısınız? Birazdan gözyaşlarına boğulup kürsüden ineceğim. Neyse doğumgünüm geçtiğine göre buraya siteyle ilgili yapmamı istediğiniz şeyleri yazabilirsaslmdknasaf.

Kızlar ağıtlar düzerken bosna yaylalarında,
    Acıya bulanmıştı şenlikleri,
    Ederlezi yine gelmişti, her sene geldiği gibi...

Spoiler:

http://www.hogwarts-rpg.com/t1517-aaliyah-qandisa-lejant
    Darence Elias
    Konsey Başkanı
    Ϟ Rp Beğenileri : 118

Konsey Başkanı
    Kendini banlayabilirsin mesela ilk icraat olarak

Bir Zamanlar Bizde Öğrenciydik!:

...:

http://www.hogwarts-rpg.com/t1543-darence-elias
    Aaliyah Qandisa
    Bitkibilim
    Ϟ Rp Beğenileri : 88

Bitkibilim
    Bak kapı şurda.

Kızlar ağıtlar düzerken bosna yaylalarında,
    Acıya bulanmıştı şenlikleri,
    Ederlezi yine gelmişti, her sene geldiği gibi...

Spoiler:

http://www.hogwarts-rpg.com/t1517-aaliyah-qandisa-lejant

balım'ın doğum günü
    Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
    2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2