Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
  • Şifre:

• HOGWARTS: AÇIK!
    TARİH: ARALIK 1973
    Paylaş | 

DUYURU

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
    Hecate
    Game Master
    Ϟ Rp Beğenileri : 0

Game Master
    Arkadaşlar merhaba,

Bu gün ne yazık ki bir kurgu haberi değil, bir uyarı ile karşınızdayım. Bildiğiniz gibi yine kavurucu bir yaz dönemine adım attık, bu sırada eğitim öğretim kurumları tatile girdi, bazılarınız işlerinizden izin aldınız, tatil vs. bu süreç içerisinde vaktiniz olduğundan karakterlerinize dört elle sarılıyor ve kurgularınızı olabildiğince hızlı ilerletmek, pürüzlere takılmak, beklemek istemiyorsunuz. Kurgu ilerletme isteği sonuna kadar saygı duyduğum, sevdiğim, destekleyeceğim bir şey.

Fakat şöyle bir durum var; Adminlerimizin hemen hepsi (tam zamanlı)işte çalışıyor, Uğur adminimiz zaten askerde biliyorsunuz. Yaz dönemine girmemize rağmen biz ne yazık ki ne boş vakit nede tatil yüzü pek görebilmiş değiliz. Yine de görevimizi olabildiğince yerine getiriyor ana kurguları ilerletmeye, sistemsel ve tema ile alakalı şeyleri düzeltmeye, isteklerinizi olabildiğince yerine getirmeye çalışıyoruz yakaladığımız her boş vakitte. Yani bazı şeyler gecikse de, merak etmeyin sizi unutmadık, sadece bazı uzun sürecek –kontrol ve düzenleme, sistem değiştirme gibi- şeyleri yapmak için zamanımız yok. Kontrollerdeki gecikme için ayrıca üzgünüz ve an itibari ile çözüm üretme çalışmalarımız var. Meraklanmayın.

Büyük ihtimalle fazla hevesten dolayı çoğu üyemizde adminlere bu görevlerini telefon ve whatsapp üstünden hatırlatmak gibi bir huy var. Bu yazıya başlarken dediğim gibi, aynı zamanda arkadaş olduğumuzdan bize yazmanızda hiçbir sıkıntı yok, ancak bir yandan çalışırken sorunlarla, önerilerle ve kurgu içerikli sorularla ilgilenmemiz –özellikle gün içinde- bir hayli zor. Üstelik tahmin edersiniz karakter kurgusunu ilerletmek isteyen ya da soruları olan sadece siz değilsiniz bu konuda sürekli ve çok bir telefon/mesaj akışı var, neredeyse yardım santrali gibi olduk.

Bu nedenle bize soracağınız bir şey ya da siteyle ilgili bir sorununuz olduğunda ‘Soru(n)larınız’ başlığını, bir öneriniz olduğunda ‘Önerileriniz’ başlığını, bir isteğiniz olduğunda da ‘İstekleriniz’ başlığını kullanmanızı rica ediyorum. Bu şekilde hem biz vakit bulduğumuzca hızlıca isteğinizi yerine topluca getirebilir, cevap verebiliriz işlerimizde aksama ve stres yaşamadan, hem de bu şekilde bir eksiklik olmaz. Tahmin edebilirsiniz ki whatsapp üstünden yazılanların bir kısmı unutuluyor. Bu konuların dışında bize ulaşmanız gereken bir durum olursa (kurgu sormak, oturtmak gibi) admin hesaplarına özel mesaj her zaman yazabilirsiniz, siteden mesajlaşmak zor geliyor olabilir, fakat biz sizin mesajınızı görünce zaten bilgisayar başında olacağımızdan size discord üzerinden geri döneriz.

Hepinizden daha duyarlı olmanızı rica ediyor, keyifli rol oyunları diliyorum.

Sihirle kalın ;)

DUYURU
    Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
    1 sayfadaki 1 sayfası