Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Paylaş | 

Duyuru; Banana Panda Emekliye Ayrılıyor

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Ören Bayan
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Game Master

Merhaba benim balkabağı kokulu büyücü ve cadılarım,

Pek de keyifli olmayan bir haber sebebiyle arz-ı endam ediyorum. Başlıktan da anlayacağınız üzere sitemizin kalipso kraliçesi Banana Panda an itibariyle emekliye ayrılmış bulunmakta. Son zamanlarda kendisi Dila ile bazı sorunlar yaşıyordu. Ya o ya ben dedi, biz de Dila dedik gönderdik ayıyı geldiği yağmur ormanına. Site açıldığından bu yana emeğini esirgemeyen üyelerin sevilen yüzü obur pandamıza herşey için çok teşekkür ediyoruz. Kanunlara göre hayvan çalıştırmak legal olmadığı için kendisine emekli maaşını zarfta vereceğiz.

"E peki Dila?" dediğinizi duyar gibiyim. Kendisi sitemizde üye olarak yazmaya devam edecek. Emekli maaşını Diagon Yolu'nda hunharca harcayacak. Eğer iyi davranırsanız bir iki kaymak birası da size ısmarlar. Yalnız öyle gidip de çocuk ünlülere eski filmlerini sorar gibi muz falan demeyin. İş hayatını hatırlamak istemiyor, bundan sonra tatil yapacak.

Şöyle uygun bir yere güzel bir panda heykeli dikelim diyorum. Herşey için çok teşekkür ediyor seni çok seviyoruz   Neyse şimdi duygusallı şeylere girmeyeceğim zaten takıldığım yer olursa gidip pina colada içtiği hamağını devirip sistemsel soru soracağım.

Bilmenizi isterim ki emekli hayatı göründüğü kadar kolay değil. İstirahat istirahat nereye kadar? Bu sebeple kurucu adminlerimizden Carmenta sahalara geri dönüyor. Kendisi tozu dumana katacak, görev başlıklarını yerinden oynatacak ve kurallara uymayan büyücedünya ahalisine küçük süprizler yapacak.

---

Başlık yoruma açık kalacaktır.

Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
Jollyn Maqe
Hogwarts Müdiresi
Ϟ Rp Beğenileri : 64

Hogwarts Müdiresi
Tebrik ederim efendim. Muzlu pandamızı buralarda görmek çok güzeldi, ama kurgu olarak da sahalarda olması güzel bir şey olacak. Yeniden Carmenta olarak sahalarda göreceğimiz Çisem'i de tebrikler ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Kurallara uymayan büyücedünya sakinlerine vereceği cezaları da elimde çekirdekle izliyor olacağım efendim. Aman ali rıza bey amcamıza zarar gelmesin de, ileride güzel güzel oynayın siz.

*:

Thiemo Rocca
Hufflepuff
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Hufflepuff
Rp partnerimle daha fazla rp yazmak güzel olacak.

Çisem'in dönmüş olması da mutluluk verici.

He.o*

I'm waiting for the cities to crumble,

Waiting 'till I see you crawl...

Why I love her..? Well...:

Racist bastard:

Dila'nın Köpeğiyim

Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Game Master
Ceza verecek falan diyerek beni resmen kötü polis konumuna getirtip kendisini sevdirtmeye çalışıyor, inanmayın. Sad( diyeceğim de eh, çok da yalan değil galiba. Nys, teşekkürler. Panda da burada olsa eyiydi elbette ama karakterlerine daha fazla ayıracak vakti olmasına cidden sevindim.
Azrael Slater
K.S.K.S
Ϟ Rp Beğenileri : 25

K.S.K.S
Pandamiz emekli mi olmus
Bol bol muzlari görürürsün artik tabi
Neyse işin şakası emeklerin için teşekkürler dila

Ve alttaki haber ile gidişiyle goz yaşı akittigimiz carmenta geri donmus.
Uzulsek mi *pandamiza sevinsek mi *carmenta imza bilemedim
Cisemin Azrael in üzerinde emeği büyük

Azrael:

Her şey kaybedildiğinde onur ölümü emreder ama yaşayanlar için hâlâ umut var.
Altınlar tüm evrene hükmedebilsin diye zincire vurulmuş tüm renkler için.
Yalnız değilim. Kurban değilim.
Ben Azrail'im.
Acı çekmeyi bilirim.
Karanlığı bilirim.
Hikâye böyle bitmeyecek.
http://www.hogwarts-rpg.com/t2186-azrael-lejant
Lila Travers
St. Mungo Şifacı
Ϟ Rp Beğenileri : 3

St. Mungo Şifacı
bir yanımız hüzünlü bir yanımız sevinçli.
geri döndüğüne çok sevindim çisem, gözlerim carmenta'ya nasıl alıştıysa, yokluğunu hissedebiliyordum.
şimdi aynı şeyleri panda için yaşayacağım.
daha fazla ne yorum yapsam bilemiyorum, genel olarak, umarım ikiniz de rp karakterlerinizle aktif olup bizimle bol bol rp yaparsınız.

"inançlı ve düşünceli çocuk tökezledi
tanrı, bunların hepsi var
zihninde resimler belirdi
ve nefes almaya başladı
ve tüm tanrılar ve tüm dünyalar
mavi bir zeminde çarpışmaya başladılar"

Spoiler:

Spoiler:

http://www.hogwarts-rpg.com/t5118-lila-travers-karakter-kart

Duyuru; Banana Panda Emekliye Ayrılıyor
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası