Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: ARALIK 1973

  Paylaş
   

   Acı Kaybımız!

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  Sonja Danelle
  Sihir Basın & Yayını
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Sonja Danelle
  Sihir Basın & Yayını
  Acı Kaybımız! B6RQ30  Goodbye Jason Boris Alvaro

  Ailemizin can parçası, düğümlerin çözümü, bol enerjik dostumuz Jason Boris Alvaro yaşama gözlerini kapattı. Şimdi her şey eksik biraz. Her zaman istediği üzere gülücüklerle anıyoruz Jason'ı. Ricadonna ailesi olarak, ömrümüzün yarısını akademide beraber geçiriyoruz. Ancak Jason hep farklıydı. Daha iyisi için savaşmayı görev edinmişti. Cenaze, yine isteği üzerine merkezde bulunan kilisede yapılacaktır. Ağıtlar yasak matem kapıdışarı edilerek ardından onun en sevdiği şarkılar seslendirilecektir. Helvalarımız tatlıydı ancak yaşadığımız çok acı. Onun anısına ardında kalan tek kısa şiiri sizlerle paylaşmak benim için zorlu  bir onurdur:

  I was born with the power
  I used that for equality
  Means, I was so powerful
  And  I'm not going anywhere
  From my home, Ricadonna.  Acı Kaybımız! 9GdLBN
  JENERIK:
   

  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
   
  Acı Kaybımız!
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  1 sayfadaki 1 sayfası

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Ricadonna Özgür Dergisi-