Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: EKİM 1973
  Paylaş | 
   

   Büyücedünya Konseyi Kısmi Seçim Başvuruları

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  Merlin
  Yüce Merlin
  Ϟ Rp Beğenileri : 14

  avatar
  Yüce Merlin  Büyücedünya Konseyi Kısmi Seçimleri


  Büyücedünya konseyinde boşalan koltukların dolma zamanı geldi. büyücedünya için seçim kısmi vakti!


  Aday Adayı olmak için Özellikler;

  - Konsey üyesi olmak isteyen kişinin yaşı en az +25 olmalıdır.
  - Konsey üyesi adayı olmak isteyenlerin daha önce hüküm giymemiş olması gerekmektedir.
  - Konsey üyesi adayı olmak isteyen kişinin herhangi bir karakterinin en az +30 Düşünseli puanı veya puan gölgesi olmalıdır. (İlla konseye başvuracağı karakterinin değil)!
  - Aynı aileden 2 kişi aday olarak seçilemez. Aday olanlar arasından en yaşlı kişi aday üye sıfatıyla seçimlere katılır veya diğer adayın itirazı üzerine bürokratik olarak en üste yer alan kişi seçime katılır.
  - Konsey seçim süresi Merlin tarafından yönetilir ve şartları düzenleme ve değiştirme yetkisi ona aittir.
  - Konsey üyesi olmak için ırk, cinsiyet veya meslek ayrımı yoktur. Tüm büyücedünya üyeleri başvuru yapabilir.

  Bu başlık 14.10.2018 tarihinde, saat 23:00'da kilitlenecektir. Başvurular kapandıktan sonra ilerleyen günlerde RESMİ ADAYLAR açıklanacaktır.

  Not: Kısmi Seçim Olduğu İçin 3 Üye Konseye Seçilecek ve 2 Üye Yedek olarak Seçilecektir!


  Başvuru Formu


  Adınız/Soyadınız;
  Karakter Yaşınız;
  Düşünseli puanınız;
  Herhangi bir açılan davanız veya cezanız var mı?;

  Karakter kurgunuz ve karakterinizin aile geçmişi;
  Karakterinizin tarafı ve karakterinizin geleceği için düşündükleriniz;
  Kurgusal olarak konseye katılma sebebiniz (En az beş satır);
  Büyücedünya seçim ve atama sistemini okumak için TIK! Kolay gelsin!

  ©️ HOGWARTS RPG
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Elijah De Angelis
  Vampir
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  avatar
  Vampir
  Adınız/Soyadınız;Elijah De Angelis
  Karakter Yaşınız;Görünen 35
  Düşünseli puanınız;108
  Herhangi bir açılan davanız veya cezanız var mı?;Bilinen suçları yok hepsi saklı şiiii
  Kurgusal olarak konseye katılma sebebiniz (En az beş satır);Dönüşümden önce İtalya'nın yüksek mevkili bir bakanın oğluyken halkın haklarının korunması için verdiği mücadele de kendini kanıtlamak için ikinci dünya savaşı başlamadan orduya katılır. Çok geçmeden gözünü karartıp daha iyi yerlere gelebilmek için mücadele eder ve yüzbaşı olmayı başarır. Daha sonra birliği katledilir ve kendi de vampire dönüştürülür. 

  Bir süre sonra vampir ırkının saklanarak yaşamasına katlanamadığını fark eder ve karşı saldırıya geçmek için konseye katılmak ister. Konseyde her ırk için eşitlik sağlamak istemektedir, büyücü dünyasının kanunları ırklara olan güvensizliklerinden dolayı bu güvensizliği kırmak ve kendileri ne kadar ölümcül bir ırk olsa da bunun dizginleneceğini göstermek istemiştir. 


  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Aleksandır Doukas
  Gringotts Müdürü
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  avatar
  Gringotts Müdürü
  [size=30]Adınız/Soyadınız; Aleksandır Doukas[/size]
  [size=30]Karakter Yaşınız;86[/size]
  [size=30]Düşünseli puanınız; Yulia Doukas karakterimin 72[/size]
  [size=30]Herhangi bir açılan davanız veya cezanız var mı?;Şuan yok[/size]size=30]Kurgusal olarak konseye katılma sebebiniz (En az beş satır);[/size]
  Karakter kurgunuz ve karakterinizin aile geçmişi;[link]http://www.hogwarts-rpg.com/t4321-aleksandr-doukas[/link] Karakterimin aile geçmişi ve kurgum buradadır.
  Karakterinizin tarafı ve karakterinizin geleceği için düşündükleriniz;İleride karakterimi kurgusal açıdan sitenin dolayısıyla hem büyücedünyanın hemde muggle dünyasının en büyük suç lideri yapmak ve aşağıda adminlere özel bahsettiğim gibi tüm örgütlere eşit mesafede durarak pis işlerini yapmak
  [size=30]Kişisel kurgumda amaçladığım ve bir yerlere getirdiğim bir fikrim var . Bu da bir çok kişi ile paylaştığım bir şey saolsunlar herkes bu konuda yardımcı olmuştur . O fikir ise bir suç baronu olarak dünyanın her zaman diliminde var olan ve olmaya devam edecek suç dünyasında finansal güç sağlamak . Bu güç elbette bir yerlerde siyasi evrilme yaşayacak . Paranın yönetimi eğer siyaseti satın almaya veya girmeye yetmiyorsa birilerinin emrinde bu işi yapmak gerekiyor .  Karakterim büyücedünyada rusya ve amerikada etkin siyasi ve suç bağlantılarına sahip . Tabi suç bağlantısı kısmı gizli . Karakterimin illegal çizdiği portre bilinmemekle beraber Legal portresi güçlü bağlantılara sahip aşırı zengin bir iş adamı . Dunyanın Son yüzyılda dünyanin Legal ve illegal (özellikle sitenin bulunduğu tarihte) en güçlü ve derinden gelen devleti ingiltere . Burada da mali gücüm ve imkanlarım var ama siyasi olarak desteklemezsem tam olarak istediğim yerlere gelemeyeceğim kurgusal olarak . Ek olarak balım ve can ve Dila ile uzun uzun bazı planlar hakkında konuştuk (basın karakteri , scuta ve bella arasındaki gerilim) onlar hatırlar bahseder şimdi gizli olduğu icin detay vermek istemiyorum o açıdan da kurgusal olarak konseye ve dolaylı olarak siteye katkım olacağını düşünüyorum . İşte tüm bu sebeplerden uygun görülürse katılmak isterim .  Mobilden yazıyorum 5 satır olmadıysa detaylandırabilirim[/size]  Spoiler:
   


  Spoiler:
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com/t4321-aleksandr-doukas
  Merlin
  Yüce Merlin
  Ϟ Rp Beğenileri : 14

  avatar
  Yüce Merlin  Büyücedünya Konseyi Kısmi Seçimleri

  Başvurular 21.10.2018 tarihine kadar son kez uzatılmıştır!  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
   
  Büyücedünya Konseyi Kısmi Seçim Başvuruları
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  1 sayfadaki 1 sayfası

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Kayıp Parşömen :: Genel İşleyiş :: Duyurular-