Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: EYLÜL 1975

Paylaş
 

 Sihirli Yaratık Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
Hogwarts Rpg
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

avatar
Game Master


Başvurmak İçin :

Adınız ve Soyadınız :
Karakter Bilgisi : (Bu alanı eksik dolduranların başvurusu kabul edilmeyecektir.)
Olacağınız Yaratık :
Karakter Kurgunuz :
Örnek Rp : (Spoiler içinde veriniz.)------------------------
Dev
At Adam
Ev Cini
Cincüce  vb..Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com
Hanna Asphyxia
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Hanna Asphyxia
Ölü
Adınız ve Soyadınız : Hanna Asphyxia
Karakter Bilgisi : Hanna henüz bir bebekken annesi tarafından terk edildiği ve babası tarafından olabildiğince göz ardı edildiğinden oldukça problemli bir kişiliktir. Annesinin ırkının kişilik özelliklerini almadığından oldukça sert, neredeyse agresif bir kişliği vardır. Bunun kişiliği temel olarak yalnız geçirdiği çocukluğundan gelen terk edilme şüphesi ve sorunlarıdır. Oldukça paranoyak olduğundan sürekli şehir ve ülke değiştirmiş, bir türlü tek bir yere tutunamamıştır.
Olacağınız Yaratık : Yarım kan Jorōgumo
Karakter Kurgunuz : Güvenme problemleri ve terk edilme paranoyası olan kızımız amerikadan kaçıp İngiltere'ye geliyor orada neredeyse ifşa olma tehlikesiyle karşılaştığından dolayı. Muggle'lar arasında yaşayamadığı gibi, büyücülerden de babası tarafından sık sık tehlikeli olduklarına dair tembihlendiği için korkuyor, büyüce dünyanın içine de giremiyor. İki dünya arasında sıkışmış yardıma muhtaçken ona yardım edecek bir cadı ile tanışacak.
Örnek Rp : şalap şalap valentin e bakabilirsiniz şalap şalap
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ören Bayan
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Ören Bayan
Game Master
Özelden konuşuldu. Ver başvuruyu al rütbeyi.
Sihirli Yaratık Alımları BLDMk9

Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Elijah De Angelis
Konsey Üyesi
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Elijah De Angelis
Konsey Üyesi
Başvurmak İçin :

Adınız ve Soyadınız :Bertilda Foxten
Karakter Bilgisi : Genel olarak kimseye bulaşmaz ama kitsune olmanın verdiği özellikle kolay sinirlenir, nedenini bilmese de hisleri onu hiç yalnız bırakmamıştır her zaman yol göstermiştir. İnsanların hislerini sezebilir.
Olacağınız Yaratık : Yarı Kitsune
Karakter Kurgunuz : Babası kitsune ruhuna sahip bir adam annesi İtalya da yaşayan bir terziydi. Annesini terzi evinde çıkan yangın sonrası kaybeden Bertilda babasının da ortadan kaybolmasıyla yollara düşer, yaşının verdiği heyecan ile her ülkeyi görmek ve babasını bulmak istemektedir. On beş yaşında otostopla bindiği otomobilde tilki kulaklarının çıkmasıyla ters giden olaylar başlar. Yaşlı bir kitsune ile karşılaşır ama kitsunelerin yapısı gereği saldırgan olabileceklerini o zaman öğrenir. Kendini de araştırmaya başlayan genç yarı kitsune çin efsanelerinden gerçeği öğrenir ve yalnız yaşamaya başlayıp ülkeler arası devamlı seyahat eder. Yirmi yaşına geldiğinde çin ve japon kaynaklarını okuyabildiğini keşfeder ve uzak doğu dövüş sanatlarıyle iyice benzeşir.
Örnek Rp : Keira Moove

(adminle konuşuldu (hecate))
Sihirli Yaratık Alımları 9NBmP8
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Hecate
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Hecate
Game Master
rütbeniz veriliyor
Sihirli Yaratık Alımları LOvLOl
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Janinina M. Hex
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Ölü
Adınız ve Soyadınız : Janinina M. Hex
Karakter Bilgisi : Garip bakışlı, büyük gözlü genç bir çocuktur Janinina, büyük gözleri sık sık boşluğa dalıp gider, bazen olmayan bir şeyleri takip eder gibi olur irisleri. Tekerleme, şiir yada çoğunlukla bilmece gibi konuşur, tek kelimelik cevaplar verdiğini görmek imkansıza yakındır. İnsanlara ve nesnelere garip lakaplar takmaktan hoşlanır, en azından her şeye lakap takması bunu göstermektedir. Cansız nesnelerin aslında canlı olduklarını düşünür bir hali vardır. Oldukça nazik ve sakin görünüşlü olmasına rağmen fiziksel olarak olmasa da kırıcı olabilir çocuksu bir anlamamazlık yada görmezden gelmeyle.
Olacağınız Yaratık : Yarı Cin
Karakter Kurgunuz : Kendi çapında eksantrik bir herif olan babasının ona musallat olmak için gelen cine aşık olmasından doğmadır. Hindistan'da bir antikacı, çoğunlukla eski kitaplar satan bir dükkana sahip olan babasının yanında büyümüştür, babasının da pekte normal bir insan olmaması kişiliğine garip bir katkıda bulunmuştur. Yaşı büyüdükçe bir büyücü olan babası oğluna büyücü okullarından en az birinden mektup gelmesini beklemeye başladı fakat sonuç olarak Janinina 'evde kaldı' ve hiç bir büyü yapabilme ibaresi göstermedi. Yine de babası hala bir takım mistik yetenekleri olduğuna inanmakta, belki de görücü olduğuna, bu nedenle de ona bir öğretmen bulma çabasında.
Örnek Rp : şalap şalap
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
The Kronos
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

The Kronos
Game Master
Yalap şalap bir karakter olmaman dileğiyle, iyi eğlenceler...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Andre Wellaski
Sihirli Yaratık
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Andre Wellaski
Sihirli Yaratık
Adınız ve Soyadınız : Andre Wellaski
Karakter Bilgisi : Asabi bir tiptir Andre, çabuk sinirlenip, çabuk sakinleyen tiplerden. Yine de bu asabi olma durumu mantıklı hareket etmesine engel değildir, en kötü anlarda bile hep mantık üstünden hareket etmesi hayatını birden fazla kez kurtarmıştır.
Olacağınız Yaratık : Rugaru
Karakter Kurgunuz : Katıldığı savaşların ardından kendini şansını tüketmiş hisseden Andre Amerika'ya döndükten sonra eski hayatının kendisini yakalamaya başladığını hissedince İngiltere'ye kaçar, burada yeni bir hayata ve işe başlama amacı güdecektir. (Rütbe alır almaz karakter kartı açacağım, hazır çoktan, yeterli gelmezse buraya linkleyebilirim ama genel olarak eski bir arkadaşını bulduktan sonra hayatını düzene sokmaya çalışması geçmişi ile yüzleşmesi gibi bir kurgusu olacak.)
Örnek Rp : Noah Voerman
Sihirli Yaratık Alımları LZrGkk

   
   
   

Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t4171-andre-wellaski#62696
The Kronos
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

The Kronos
Game Master
Yalap şalap bir karakter olmaman dileğiyle, iyi eğlenceler...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Amphitrite Underwood
St. Mungo Şifacı
Ϟ Rp Beğenileri : 11

Amphitrite Underwood
St. Mungo Şifacı
Adınız ve Soyadınız :Amphitrite Doukas
Karakter Bilgisi : (Bu alanı eksik dolduranların başvurusu kabul edilmeyecektir.)Naif ve zarif bir karakter. Biraz sessiz ve pek dostu olmadığı için içine kapanık bir tip. Bilimi çok sever ve her şeyi araştırır. Çok kitap okur. Şarkı söylemeye ve yüzmeye bayılır.
Olacağınız Yaratık :Yarım kan Siren
Karakter Kurgunuz :Kendisi rus baronu olan Aleksandır Doukas'ın biricik kızıdır. Aleksandır'ın çapkınlıklarını bilmeyen yoktur ve bir siren ile beraber olmuş sonucunda da Amphitrite doğmuştur. İsmini annesi Demetria koymuştur. Oldukça güzel bir kızdır ve bu güzelliğini sirenlerden aldığı dile getirilir. Babasının yanından babaannesi ile büyümüş ve yaşı geldiğinde büyücülük okuluna yollamıştır. Çoğu Doukas aile üyesi farklı farklı eğitim görmüştür. Genç kız 11 yaşına geldiğinde kütüğü ingiltere de bulunduğu için Hogwarts'a kabul edilmiş orada Ravenclaw binasına seçilmiştir. Zaman geçtikçe kendisinin farklı olduğunu analar her deniz kenarına gittiğinde sanki deni onu çağırıyormuş gibi hisseder. Yüzmeye bu yüzden bayılır.
Örnek Rp : (Spoiler içinde veriniz.)Azrael Slater
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t4407-amphitrite-karakter-kart#6582
 
Sihirli Yaratık Alımları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Irk Seçimleri-