Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: EYLÜL 1975

Paylaş
 

 Sihirli Yaratık Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
Joohyun Bae
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Joohyun Bae
Ölü
Adınız ve Soyadınız : Joohyun Irene Bae
Karakter Bilgisi : Irene ilk bakışta soğuk görünse de oldukça sıcakkanlı bir kızdır. Sevdiği kişiler konusunda oldukça açık elli, fedakar, sevecendir. Zeki, sessiz sakin, son derece naif olan cadının damarına bastığınızda içinden bambaşka biri çıkabilir. Çünkü cadı yarım kan gumihodur. Dünya üzerindeki son gumiho. Cadı aslında Japonya'daki büyücü okuluna gidiyordu. Fakat orada bir gün ormana yalnız kalmak için gitti. Ve kurtadam olan bir öğrenci cadının gumiho olduğunu öğrendi. Bir kaç kişiye de yaydı. Bir süre sonra bu çocukların cadıya yaptıkları, yapmaya çalıştıkları yüzünden içinden bambaşka bir kişi çıktı, kendisinin bile bilmediği bir kişi. Sonuç olarak okuldan atıldı. Ravenclaw mezunu babası ise en başından beri kızı için daha iyi olduğunu düşündüğü Hogwarts'a yolladı.
Olacağınız Yaratık : Yarım Kan Gumiho
Karakter Kurgunuz: Bundan 92 yıl önce iki gumiho ailesi vardı. Bu ailelerden birinde gumiho kanı erkekten yürüyordu. Diğerinde ise kadından. Erkek kanıyla devam eden gumiho ailesi 92 yıl önce bir avcı topluluğu yüzünden son gumiho kanının öldürülmesi ile yok oldu. Kadından yürüyen gumiho ailesi ise saklanmakta oldukça iyiydi ve bu şekilde kurtuldular. Gumiho kanının devam edebilmesi için bir gumihonun safkan bir insan (muggle) ile evlenmesi gerekirdi. Bu zamana kadar kadın kanıyla devam eden aile de her seferinde bunu başarmıştı ve hepsinin de kızı olmuştu. Fakat en son doğan kız safkan bir büyücüye aşık oldu. Kana kan karıştı. Ve Joohyun dünyaya geldi. Yarı cadı yarı gumiho. Küçük cadı her iki türün de tüm özellikleri taşıyor, lakin ortaya büyük bir sorun çıkmıştı. Artık bu cadı kimle evlenirse evlensin gumiho kanının çıkıp çıkmayacağı kesin değil. İki kanı da taşıdığı için çocuğunda hangisinin olacağı büyük bir sürpriz olacak. Fakat şuan annesi de bir avcı tarafından fark edilip öldürüldüğü için dünya üzerindeki son Gumiho olan Joohyun'un varlığı hem bir nimet hem de aile için bir tehlike oluşturdu. Gumiho kanı sayesinde aileyi en azından bir nesil daha ilerletti ama yok olma riskini de ortaya çıkardı. Ya Joohyun ile son gumiho aile de yok olacak ya da devam etmek için direnecek.
Gumiho, dokuz kuyruklu tilki demektir. Dokuz kuyruğu olan bir tilki formuna bürünebildikleri gibi aynı zamanda ay ışığında hiçbir değişim göstermeden insan vücutlarında da dokuz alev mavisi kuyruğu gösterebilirler. Dokuz kuyruk, gumihonun içindeki dokuz yaşam boncuğunu temsil etmektedir. Boncuk yok olursa kuyruk da yok olur. Tüm boncukların yok olması ise gumihonun da yok olması demektir. Bir gumiho boncuğunu ölmekte olan bir insana devrederek kurtarabilir. Güzellikleri dillere destandır. Çok güzel olsalar da çok vahşi de olabilirler.
Gumiholar halk arasında büyücüleyici güzellikleri yüzünden kendisine hemen aşık eden mitolojik yaratık olarak bilinirler. Öyle ki bu aşık ettikleri kişilerin ciğerlerini yiyerek beslendikleri bile söylenir. 
Örnek Rp : Rosélina Lim, Riley J Lee, Hugo Underwood, Logan Kim
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t5222-joohyun-irene-bae-karakter-kar
Hecate
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Hecate
Game Master
Kurgun hayırlı olsun uzun zamandır böyle bir karakter bekliyordum, gumihoların sitemiz çerçevesindeki güçlerinin sınırlarını anlaman açısından sihirli yaratık listesindeki yarım kan kitsune kısmına bakmanı tavsiye ederim, zira iki ırk arasında çok fazla benzerlik var ve site içinde gumiholar için kitsuneleri baz alacağız. Eğer kurgun konusunda sorun falan olursa her zaman bana yazabilirsin. İyi eğlenceler dilerim.
Sihirli Yaratık Alımları - Sayfa 3 LOvLOl
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Marques S. Warner
Büyücü
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Marques S. Warner
Büyücü
Adınız ve Soyadınız :Marques Werner
Karakter Bilgisi : (Bu alanı eksik dolduranların başvurusu kabul edilmeyecektir.)Ailesi köklü bir İspanyol ailesidir. Annesi iksir dükkanı olan bir cadıdır. Babası  ise ölümlü hayat seçmiş bir Tengudur. Dağda safkanlığa karşı çıkıp şehir hayatına karışmış daha sonra kendi hayatını kurarken aşık olduğu kadın ile evlenmiştir. Annesinin kökleri ünlü denizcilerden gelmektedir. Annesinin aile safkan soya önem verir ve çocuklarını kendileri evlendirir fakat adamın aslında bir tengu olduğunu bilmedikleri için doğan bebek ailede şüphe uyandırmıştır. Babası bir tengu olduğu için Marques daha Hogwarts'ta dördüncü sınıftayken babasını kaybeder. Bunun üzerine annesi oğlunun üzerinde daha çok durur ve baskısı daha çok artar. Marques Amerikaya adeta ailesinden kaçmak için gelmiş orada seherbaz olarak işe başlamıştır. Kendisi yine Hogwarts ta Rawenclav mezunudur. Ailesi Hogwarts'a gitsin diye onu büyükannesinin yanına göndermiş ve 7 senesini İngilterede geçirmiştir. Hogwarts'tan mezun olunca Amerikaya gitmiş orada seherbaz olarak çalışmış ve orada aşık olduğu kadınla evlenmek istemiş fakat ailesi onların istediği kadınla evlenmezse diğer kadını öldürmek ile tehdit etmiştir. Marques ailesinin bu tehdidine boyun eğmiş ve istedikleri kadın ile evlenmiştir. Bir kaç sene evli kaldıktan sonra hem küçük kızını hemde karısını bir kaza sonucu kaybetmiştir. Aile bu duruma hem üzülmüş hem sinirlenmiş büyücü için başka bir kadın ararken Marques ailesinden uzak durmuş ve artık hayatına burnunu sokmamalarını istemiş. Bu sırada işinde terfi almış ve baş seherbaz olmuş hayatını amerikada kurmuştur.
Örnek Rp : (Spoiler İçinde)benim kim olduğumu biliyorsunuz [Ören teyze beni biliyor yok olmaz derseniz öm ile konuşabiliriz]
Olacağınız Yaratık : Yarım Kan Tengu
Meslek olarak MACUSA Baş Seherbazı *rütbeye eklenebilir mi?

Hecata ile konuşuldu
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t5394-marques-s-warner-karakter-kar
Ören Bayan
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Ören Bayan
Game Master
Hecate onayladıysa boynum kıldan ince.
Sihirli Yaratık Alımları - Sayfa 3 BLDMk9

Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Tiffany Y. Seo
K.S.K.S
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Tiffany Y. Seo
K.S.K.S
Adınız ve Soyadınız : Tiffany Seo
Karakter Bilgisi : Tiffany ilk bakışta soğuk görünse de oldukça sıcakkanlı bir kızdır. Sevdiği kişiler konusunda oldukça açık elli, fedakar, sevecendir. Zeki, sessiz sakin, son derece naif olan cadının damarına bastığınızda içinden bambaşka biri çıkabilir. Çünkü cadı yarım kan gumihodur. Dünya üzerindeki son gumiho. Cadı aslında Japonya'daki büyücü okuluna gidiyordu. Fakat orada bir gün ormana yalnız kalmak için gitti. Ve kurtadam olan bir öğrenci cadının gumiho olduğunu öğrendi. Bir kaç kişiye de yaydı. Bir süre sonra bu çocukların cadıya yaptıkları, yapmaya çalıştıkları yüzünden içinden bambaşka bir kişi çıktı, kendisinin bile bilmediği bir kişi. Sonuç olarak okuldan atıldı. Okuldan atılmasının sonucunda Hogwarts'a geldi ve Ravenclawdan mezun oldu. Aslında Seo Yeajin olan adını da ingilterede yaşadığı sürede daha az tanınmak için tiffany ile değiştirdi..
Olacağınız Yaratık : Yarım Kan Gumiho
Karakter Kurgunuz: Bundan 92 yıl önce iki gumiho ailesi vardı. Bu ailelerden birinde gumiho kanı erkekten yürüyordu. Diğerinde ise kadından. Erkek kanıyla devam eden gumiho ailesi 92 yıl önce bir avcı topluluğu yüzünden son gumiho kanının öldürülmesi ile yok oldu. Kadından yürüyen gumiho ailesi ise saklanmakta oldukça iyiydi ve bu şekilde kurtuldular. Gumiho kanının devam edebilmesi için bir gumihonun safkan bir insan (muggle) ile evlenmesi gerekirdi. Bu zamana kadar kadın kanıyla devam eden aile de her seferinde bunu başarmıştı ve hepsinin de kızı olmuştu. Fakat en son doğan kız safkan bir büyücüye aşık oldu. Kana kan karıştı. Ve Yeajin dünyaya geldi. Yarı cadı yarı gumiho. Küçük cadı her iki türün de tüm özellikleri taşıyor, lakin ortaya büyük bir sorun çıkmıştı. Artık bu cadı kimle evlenirse evlensin gumiho kanının çıkıp çıkmayacağı kesin değil. İki kanı da taşıdığı için çocuğunda hangisinin olacağı büyük bir sürpriz olacak. Fakat şuan annesi de bir avcı tarafından fark edilip öldürüldüğü için dünya üzerindeki son Gumiho olan Yeajin'in varlığı hem bir nimet hem de aile için bir tehlike oluşturdu. Gumiho kanı sayesinde aileyi en azından bir nesil daha ilerletti ama yok olma riskini de ortaya çıkardı. Ya yeajin ile son gumiho aile de yok olacak ya da devam etmek için direnecek.
Gumiho, dokuz kuyruklu tilki demektir. Dokuz kuyruğu olan bir tilki formuna bürünebildikleri gibi aynı zamanda ay ışığında hiçbir değişim göstermeden insan vücutlarında da dokuz alev mavisi kuyruğu gösterebilirler. Dokuz kuyruk, gumihonun içindeki dokuz yaşam boncuğunu temsil etmektedir. Boncuk yok olursa kuyruk da yok olur. Tüm boncukların yok olması ise gumihonun da yok olması demektir. Bir gumiho boncuğunu ölmekte olan bir insana devrederek kurtarabilir. Güzellikleri dillere destandır. Çok güzel olsalar da çok vahşi de olabilirler.
Gumiholar halk arasında büyücüleyici güzellikleri yüzünden kendisine hemen aşık eden mitolojik yaratık olarak bilinirler. Öyle ki bu aşık ettikleri kişilerin ciğerlerini yiyerek beslendikleri bile söylenir. 
Örnek Rp : Rosélina Lim, Riley J Lee, Hugo Underwood, Logan Kim(Dipnot: aile ve ırk kurgusu ölen karakterim joohyun ile aynı. Meslek ve kişilikte değişikliğe gidiyorum.)
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t5657-tiffany-y-seo-karakter-kart
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master
Selamlar ^^

Sihirli Yaratıklar konusunda birazcık fazla hassas olduğumuz için (bknz. hiçbir ırkın diğer ırklar üzerine üstünlük sağlamaması gerekiyor veya evreni tehlikeye sokabilecek özellikler olmaması) birazcık dürtükleyeceğim bu konuyu. Kumiho wikipediasına baktığımda Kumiho'nun birnevi bir şekil değiştiren olduğunu görüyorum. Veela gibi aslında, insan haline büründüğünde dediğin gibi bir cezbedici özelliği var ve insan kalbi ile besleniyor. Ama mesela birçok efsanede insan formuna bürünsede tilki kulağı, kuyrukları veya tilki benzeri suratı olduğundan bahsediliyormuş. Yani formu değişiyor, doğası değil. Tabii yarım kan olduğu için sürekli insan formunda diyebiliriz ki beni asıl endişelendiren konuya geliyoruz burada;

"Küçük cadı her iki türün de tüm özellikleri taşıyor"

Bu bir tık onaylayamayacağım bir şey. Birebir Rowling Büyücü Dünyasında varolan Veela ırkının melezinde dahi, melezlerde Veela ırkının özelliğinin tamamına müsaade etmiyoruz bildiğin gibi. Örneğin Veela gibi dönüşemiyorlar veya Veela büyü güçlerini kullanamıyorlar. Bu yüzden Hogwarts gibi büyü okullarında okuyabiliyorlar çünkü asıl baskınlıkları cadı yönünde, sadece ekstra bir çekicilikleri oluyor. İki ırkın da tam gücünü elde etmek elbette iki ırkın da üstüne geçmek oluyor. Bu yüzden bu konuda biraz değişikliğe gidersek çok iyi olur ve onaylayabilirim. n.n
Sihirli Yaratık Alımları - Sayfa 3 Imza
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Leyla A. Carter
Cadı
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Leyla A. Carter
Cadı
Bu kurgu daha önce marie tarafından onaylanmıştı, o yüzden değişiklik yapmadan sundum, fakat tüm özellik kısmına açıklama yapacak olursam, bu kızımız cadı özellikleri gösteriyor ama gumiholarin güzelliği, doğaya yatkınlığı,vahşiliği ve 9 kuyruğu dışında çok da büyük özellikleri yok. Burada sahip özelliklerden kastımda tilki formuna girebilmesi (daha doğrusu kuyruk meselesi) ve güzelliğini.
Şuan iyi ifade edenmiş olabilirim, gerekirse gündüz gözüyle revize ederim Very Happy
Sihirli Yaratık Alımları - Sayfa 3 J60B6j
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Tiffany Y. Seo
K.S.K.S
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Tiffany Y. Seo
K.S.K.S
birkaç örnekle açıklama yapmak istiyorum.
nasıl ki yarım kan bir siren cadı kanı baskın olduğu halde deniz yakınlarında kendisini daha iyi hissediyor, suyun altında bir süre rahatlıkla durabiliyor ve hatta ilişkiye girdiği kişi yiyebiliyorsa
ya da bir yarım kan orman nympfi, ormanda kendini dahi hissedebiliyor, ırkının getirisi olarak hayvanlarla vs iletişim kurabiliyorsa
tiffany de öyle sahip bu ırkın özelliklerine, kuyruklarını çıkarabilmesi, doğada kendini iyi hissetmesi, bir tilki olmanın getirisiyle gelişmiş duyular vs.
Sihirli Yaratık Alımları - Sayfa 3 Pbm0Bn Sihirli Yaratık Alımları - Sayfa 3 Zjb5GD

seo yeji:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t5657-tiffany-y-seo-karakter-kart
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master
Eh Marie onayladıysa boynumuz kıldan ince o halde, müdahale etmeden onaylıyorum. ^^
Sihirli Yaratık Alımları - Sayfa 3 Imza
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Rei D. Park
Sihirli Yaratık
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Rei D. Park
Sihirli Yaratık
Adınız ve Soyadınız :Rei D. Park
Karakter Bilgisi : (Bu alanı eksik dolduranların başvurusu kabul edilmeyecektir.)Tatlı, sevecen, cana yakın, herkese yardım eden aynı zamanda zeki ve meraklı. Sürekli bir şey araştıran ve her zaman öğrenmeye aç.
Olacağınız Yaratık :Yarım Kan Orman Perisi
Karakter Kurgunuz :
Spoiler:
 

Örnek Rp : (Spoiler içinde veriniz.)Azrael
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Sihirli Yaratık Alımları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
3 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Irk Seçimleri-