Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: EYLÜL 1975

Paylaş
 

 Sihirli Yaratık Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master
Irkınızı işliyorum efendim.
Sihirli Yaratık Alımları - Sayfa 4 Imza
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kroiz Long
Sihirli Yaratık
Ϟ Rp Beğenileri : 8

Kroiz Long
Sihirli Yaratık
 
Adınız ve Soyadınız : Kroiz Long

Karakter Bilgisi : Çocuk ruhlu, narin ve sinirli bir cincücedir. En göze batan özelliği kısa boyu ve pala bıyığı. 

Olacağınız Yaratık : Cincüce

Karakter Kurgunuz: Gringols’da çalışan bu cincüce ortamdaki en genç cincüce olarak sürekli ezilmektedir. Sadece kaba iş arkadaşları tarafından da değil, bankaya gelen büyücüler tarafından da hiç iyi muamele görmez. Onunla çalışan cincüceler onu şahsi bir birey olarak dalga geçseler de büyücüler insan olmaması ile ezmektedir. Bir gün bankaya gelen bir konta yanlışlıkla fazladan para verir. Adam dışarı çoktan çıkmıştır ve o da arkasından koşturarak durumu anlatmaya çalışır. Büyücü ona dönerek tekme atar ve “Kendini benimle konuşabilecek seviyede görme seni yaratık.”diyerek uzaklaşır. Bu tavrın yettiğine karar veren Kroiz, nasıl insanların kendisine saygı duymasını sağlayacağına dair planlar yapmaya başlar. İlk başta istifa edecektir ki kendisine çektirilen zor zamanların da intikamını almadan gitmemeye, bir kaos yaratarak kaçmaya karar verir. Ne kadar bankayı patlatarak gitmek istese de buna içi el vermez, ne de olsa yıllardır burada çalışmıştır. İstifasını verdiği gün çıkmadan hemen önce çaylaklardan sorumlu Cincüce Ajsh’ın kel kafasına tüm gücüyle vurduktan sonra koşarak kaçar. Karanlık sokaklarda gezerken Kroiz bir yandan da cebini açık unutmuş şaşkın bir büyücü aramaktadır. Sonunda aradığı özelliğe sahip, üstüne üstlük sarhoş olan büyücünün cebindeki asayı hiç zorlanmadan yürütür ve uzaklaşır. Bu olay olalı 3 yıl olmuştur. Olaydan beri uzaklarda bulduğu karanlık ve terk edilmiş bir evin içerisinde yaşamaktadır. 

Örnek Rp : Jason Fox
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Annabelle
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Annabelle
Game Master
Irkınızı işliyorum.
Sihirli Yaratık Alımları - Sayfa 4 KbAGzc
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Sihirli Yaratık Alımları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
4 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Irk Seçimleri-