Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: EYLÜL 1975

Paylaş
 

 Hayalet Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Hogwarts Rpg
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

avatar
Game Master


Başvuru İçin:

Adınız ve Soyadınız :
Karakter Bilgisi : (Bu alanı eksik dolduranların başvurusu kabul edilmeyecektir.)
İstediğiniz Hayaletlik (Normal / Bina / Hogwarts) :
Online Süreniz :
Örnek Rp : (Spoiler içinde veriniz)

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com
Bauba
Hayalet
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Bauba
Hayalet
Adınız ve Soyadınız : Bauba
Karakter Bilgisi : Buaba Hogwarts'ın köklü parçalarından birisidir. Uzun yıllardır Hogwarts'ta yaşar. Büyüce dünyanın mantıksız gereksiz işleriyle hiç ilgilenmez. Ne Scuta ilgilendirir Bauba'yı ne devrimciler ne de yaşanan savaş. Ha sorarsanız bir tarafı var mı illa ki var. Haşerelik. Yaramazlık. Hainlik. Öğrencilerin burnundan getirmek, profesörlerin sinirlerini zıplatmak günlük olağan işleri arasındadır. Tek düşkünlüğü ise Hogwarts'tır. Etrafı kırıp parçalasa da burası evidir. Bilir ki Hogwarts'a bir şey olsa dünyada gülüp eğlenilecek tek bir yer kalmaz. Yeni dönemde gelecek profesörleri bilmez ama devrimden önceki profesörler her ne kadar nefret etseler de okulda bulunmasını istemeseler de kendi nefisleri uğruna Hogwarts'ın geçmişiyle bağını koparmamak adına bu mel un şeye katlanırlardı. Öğrenciler mi? İsterlerse iş ortaklığı kurup gülüp eğlenirler, isterlerse 7 seneleri burnundan gelir.
İstediğiniz Hayaletlik : Hogwarts'ın komplesine
Online Süreniz : Günlük 2 3 saat
Örnek Rp : Elendil Carnesir tık

Kurguyu çisem ile konuşmuştuk biz. Buraya bunun notunu düşmemi istemişti.


En son Bauba tarafından 10.03.18 2:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master
Başımızın belası hoş geldi. Tekrar hatırlatmamı yapıyorum; eşya hareket ettirme kabiliyetin kısıtlı olduğu gibi, birilerine zarar verdiğin görülür ise Bakanlık tarafından imha edilme durumun söz konusu olacaktır. Hınzırlığını kısıtlı tutman temennisi ile, iyi eğlenceler diliyorum!
Hayalet Alımları Imza
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Amber Durmsmoon
Hayalet
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Amber Durmsmoon
Hayalet
Adınız ve Soyadınız : Amber Durmsmoon
Karakter Bilgisi : Duygusal ve çok dost canlısı biridir  herkesi güldürür ve eğlendirir  taki intihar edene kadar  intihar edince biraz suskun oldu ve sadece gerektiğinde konuşur.
İstediğiniz Hayaletlik (Normal / Bina / Hogwarts) :  Hufflepuff ve  hogwartsın hepsi huff hayaleti ama...
Online Süreniz : nerdeyse her gün
Örnek Rp : (Spoiler içinde veriniz) diğer karakterlerim Teddy Dan Moon ve diğerleri


Rütbe alımına başvurdum...
Hayalet Alımları 1VqXXp
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ören Bayan
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Ören Bayan
Game Master
Boyutlar arası yeni hayatına hoşgeldin!
Hayalet Alımları BLDMk9

Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Maksimillian Romanov
Hayalet
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Maksimillian Romanov
Hayalet
Adınız ve Soyadınız : Maksimillian Romanov
Karakter Bilgisi : Gaddar kralın ilk karısından olan oğludur, en büyük prenstir rus Romanov hanedanığında ancak doğum esnasında kralın karısı hayatını kaybetmiştir. Yeni kraliçe kendi doğuracağını düşündüğü oğullarının dışında prens istememektedir. Bu nedenle kraliçenin adamları bebek prensi kaçırır ama öldürmezler ve köylü bir kadına büyütmesi için verir. Devrimden 2 sene önce av esnasında babası ile karşılaşır, halkına yıllarca eziyet etmesiyle tanınan kral oğlunu annesinin broşundan tanır ve gerçek kimliğini öğrenir prens. 1 ay sarayda kaldıktan sonra, kraliçenin ve kardeşlerinin gazabından babasının onu koruyamayacağını anlar ve saraydan kaçar. Ormanda bir kadınla tanışır. Köylü bir kadına aşık olur aynı kadına taht mücadelesi veren amcası da aşıktır. Kadın Maksi ile olmayı seçer bunun üzerine amcası kadını öldürür. Aileden uzaklaşmak isteyen Maksimillian Sibiryaya oradan da Çin'e kaçar, kehanetlere olan merakı da orada başlar. Kehanetleri öğrenen taçsız prens orta asya ya geçer ve Sümerlilerin kehanet bilgilerinin peşine düşer. Devrimin gerçekleştiğini ve ailesinin öldüğünü bu esnada öğrenir. Uzun bir süre babasının yasını tutsa da annesini bulmak için gizlice Rusya ya döner. Orada da uzun süre kalamaz çünkü devrimciler peşindedir. Amerika'ya mayaların medeniyetine gitmek için yollara düşer.
En son arkadaşı ile yaptığı bir deney sonucu patlama olur.


İstediğiniz Hayaletlik (Normal / Bina / Hogwarts) : RAVENCLAW
Online Süreniz : değişiyor
Örnek Rp : Maksimillian Romanov
Hayalet Alımları POV9WQ
Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t4287-maksi-lejant
Ören Bayan
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Ören Bayan
Game Master
Rütbeniz gecikmeli olarak verilmiştir. Hayaletsiniz ne de olsa, Kronos'un zaman kumları size pek birşey ifade etmiyordur.
Hayalet Alımları BLDMk9

Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Hayalet Alımları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Irk Seçimleri-