Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: EYLÜL 1975

Paylaş
 

 Kurtadam Irkı Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
Atlas Clayton
Konsey Üyesi
Ϟ Rp Beğenileri : 39

Atlas Clayton
Konsey Üyesi
Ad ve Soyadınız: Atlas Clayton
Günlük Online Süreniz: Valla hic bilmiyorum baya var
Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil): Atlas küçüklüğünden beri degisik irklarin icinde büyüdü. Annesi degisik irklari arastiran bir cadi babasi ise bakanlikta calisan bir buyucu. Aslen Kanadalilar ama annesinin isinden dolayi ingiltereyw gelmek zorunda kaldilar ve babasi baknlikta ise girdi. Daha 8 yasindayken annesi bir vampir tarafindan olduruldu ve babasi atlasi kacirip vampirlerin bulamayacagi bir yere saklamak isyedi bunun icin amerikaya gittiler fakat pesine dusen vampir babasini buldu ve onu oldurdu. Atlas ise 16 yasindayken yerini bulan vampirden kacarken bir kurda denk geldi. Bu sefer ac kurttan saklanmaya caliati ama kurt onun bacagini isirmisti bir kere. 16 yasina kadar bir aile dostu olan cadinin evinde kaldi. Isirildigi icin yavas yavas kurda donusuyordu artik ve savunmasizdi. Pesindeki vampirlerden bir suru sayesinde kurtuldu ve daha sonra o suruye katildi.
Neden Bu Irk:kurgudan dolayi
Örnek Rp: (Spoiler içinde veriniz)Azrael Slater benim karakterim
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t4269-atlas-clayton-karakter-kart#6
Banana Panda
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 3

Banana Panda
Game Master
Rütbeniz veriliyor!
Kurtadam Irkı Alımları - Sayfa 4 MdLXa7
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ares N. Harper
Kurtadam
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Ares N. Harper
Kurtadam
@Atlas Clayton demiş ki:
Ad ve Soyadınız: Ares N. Harper
Günlük Online Süreniz: Günde 2 3 4 saat
Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil): Annesi Yunan, Babası Kanadalıdır. Ares, safkan bir kurt ırkindan gelmekte olup dönüşüm süresi sancılı geçmiştir. Bu yüzden ailesi tarafından reddedilmemiş olsa da oğlu gibi gördükleri de muamma bir konudur. 18 yaşında bir kurtadam olduğunu ögrenmiştir ve dönüşm sürecine 18. Yas gununden sonra girmistir. Dönüşümünü tetikleyen olay ise, bir sürü kavgasında yaşadığı ailesini kaybetme korkusu ve sevgilisi olan Anastasia'yı birkaç ay önce kaybetmis olmasından kaynaklanmıştır.
Neden Bu Irk:kurgudan dolayi
Örnek Rp: (Spoiler içinde veriniz)Dimitri V. Raskolnikov benim karakterim
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t5253-ares-nathan-harper#91468
Hecate
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Hecate
Game Master
Hecate adınıza gözlerini kıstıktan sonra rütbenizi size doğru paslıyor.
Kurtadam Irkı Alımları - Sayfa 4 LOvLOl
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Hugo Underwood
Seherbaz
Ϟ Rp Beğenileri : 14

Hugo Underwood
Seherbaz
Ad ve Soyadınız: Hugo Underwood
Günlük Online Süreniz: En az 1-2 saat
Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil): Hugo safkan bir büyücü ailede dünyaya gelmiştir. Ravenclaw öğrencisi olduğu yıllarda biraz macera aramak istemiş ve karanlık ormana gitmiştir. O gece bir kurt adam tarafından ısırılmış ve V. sınıftan itibaren okula bir tılsım ile gitmek zorunda kalmıştır. Dolunay geceleri çok zor olsa da bu tılsım sayesinde okulu kazasız belasız bitirmiştir. 
Neden Bu Irk: Çünkü Hugh Jackman'a en çok bu ırkı yakıştırdım.
Örnek Rp: Tık
Kurtadam Irkı Alımları - Sayfa 4 RuRCxe

Spoiler:
 

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t4226-hugo-underwood#63096
The Kronos
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

The Kronos
Game Master
Rütbeniz veriliyor!
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Amphitrite Underwood
St. Mungo Şifacı
Ϟ Rp Beğenileri : 11

Amphitrite Underwood
St. Mungo Şifacı
Ad ve Soyadınız: Marius Doukas
Günlük Online Süreniz: Valla hiç bilmiyorum
Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil): 1942 yılında Ailesinin en küçük ferdi olarak dünyaya geldi.Kendisinden büyük bir abisi vardır.Aleksandır-Katerina Doukas çiftinin yetişmesinde en özen gösterdikleri evlatları olmuştur.

Aristokrasinin ve ailenin en küçük ferdi olmanın verdiği tüm ayrıcalıkları en etkin biçimde kullanmıştır.Küçük yaşta Almanca,Fransızca,İngilizce,Arapça,Aramice,Sümerce ve Latinceyi öğrenmiştir.

Büyük evlat aile işlerini devam ettirmele yükümlü olduğundan kendisi istediği her alana yönelme fırsat bulmuş Rusya'da ilk defa ailesinin izniyle büyücü okuluna gidip başarılı bir şekilde mezun olmuştur.

Eğitiminin ardından tarihe ve arkeolojiye merak salmış babasının bağlantılarını kullanarak döneminin en büyük arkeoloğu sayılan Gertrude Bell'in yanında çalışma olanağına erişmiştir.Kendisi kofti olan Gertrude dünyadan yaptığı gizli sihir keşiflerinde hep Marius'u kullanmıştır.

Antik Sümer'in sihir kronolojisi sayılabilecek kral günceleri,mısırın aktam papirüsleri keşifleri bu ikiliye aittir.Bu günce ve papirüsleri keşiflerinin dünya sihir cemiyetine duyurdukları kısmıdır.Duyurmadıkları kısımlarda kara büyünün işleyiş mantığını anlatan yazmalar mevcuttur.Evet , ikili dünyadan bilgi saklamışlardır.Bu saklama işlemi tamamen Gertrude'ın bilgisi dahilinde oldu.Yalnız bilmediği nota ise Marius'un ondan da sır sakladığı...

Antik Mısır ve Sümerlilerin ortak işaret ettiği bir metin ele geçirmiş bu metinde ''saf ve işlenmemiş sihir'' e karşı nasıl tedbir alınacağı ne yolla kendi zarar görmeden incelemek üzere bu enerjiyi hapsedebileceğini öğrendiği bir yazmayı gizli olarak saklamış ve üstünde uzmanlaşmıştır.
Yazma Getrude tarafından ileriki bir tarihte ele geçirilse de bu yazmayı okuyabilmesine yarayacak şifreli defteri asla onla paylaşmamıştır.Keşifin dünyaca duyurulması üzerine hemen hemen her sihir bakanlığın esrar daireleri çalışan veya başkan pozisyonunda kendisine iş teklifi göndermişlerdir.Çünkü ölüler ve kara büyü üstünde yaptığı çalışmalar cv'sinde onu ideal adaylar arasına getirmişti.

Lakin bu bilgi ona pahalıya maal olmuştur.Bir keşif sırasında muggle işçilerin önden gitmesini beklemeden acelecilik etmiş ve ahitin birinde bulunan ve tuzak olarak oraya konulup dışarı hiç bırakılmamış insanlığını unutmuş bir kurtadamın saldırısına maruz kalmıştır.Canını zor kurtarsa da artık o bir kurtadamdır.
Neden Bu Irk: Kurgudan dolayı
Örnek Rp: Azrael Slater
Kurtadam Irkı Alımları - Sayfa 4 ThfrGF

Everyday a question mark:
 
♥Cause I think about you everday:
 

I’m already addicted to you:
 

Between love and pain:
 
Kurtadam Irkı Alımları - Sayfa 4 Qd24jB
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t4407-amphitrite-karakter-kart#6582
Banana Panda
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 3

Banana Panda
Game Master
Onaylandı.
Kurtadam Irkı Alımları - Sayfa 4 MdLXa7
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Irene Hernandez
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Ölü
Mirabella Vera Evangelist
her gün
Vera bir muggle ile görüşmeye başladığında ve hamile kaldığında karşı çıkan ailesine karşı büyük bir nefret ve kin beslemiş ve bir gün sinirlenip içindeki insanlarla beraber evi ateşe vermiştir. Yangından kurtulan vera aylarca komada kalmış ve sonrasında daha fazla acı çekmemesi ve hayata dönmesi için esrarengiz biri tarafından kurt kadına dönüştürülmüştür. Hogwartsta şifacı olarak çalışmaya başladığında ise kendine tılsımlı bir yüzük yapmıştır dönüşmesini engellemek için. Bir de yüzük çalınmasın ya da kaybolmasın diye koruma büyüsü ile sihirledi.
Kurgum için gerekli
Lavinia Raskolnikov
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Selene Underwood
Sihir Basın & Yayını
Ϟ Rp Beğenileri : 12

Selene Underwood
Sihir Basın & Yayını
Ad ve Soyadınız: Selene Underwood
Günlük Online Süreniz: Her gün aktifim
Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil):Kurguyu şimdi nasıl anlatsam bilemedi. Cadımız şuan 23 yaşında ama kendisi Amphitrite Doukas ve Hugo Underwood'un gelecekten gelme öz kızları. Genç cadı kendi zamanında güçlü bir cadının büyüsüne marus kalıyor.Bu birazda her şeye burnunu sokması sebebi ve kendisi o zamanlar yardımcı seherbaz. Tesadüfen gördüğü bir olaya balıklama atlıyor ve cadı onu geçmişe şimdi ki günümüze yani gönderiyor. Bu büyü zaman döndürücü ile bile geri alınamıyor malesef cadımız 1973 senesinde sıkışıp kalıyor. *karaktern kurgusu Ocak ayından itibaren başlayacaktır efendim. Annesi bilindiği üzerine yarım kan siren bu genç cadıyı pek etkilemiyor tek şeyi güzel olması babasının kanı daha çok etkiliyor ve kendisi kurt olarak doğuyor. *Kurguyu ören bayan ile konuşmuştuk.  
Neden Bu Irk: Kurgu gereği babam kurt adam ve o özellik bana da geçti
Örnek Rp:Azrael Slater
Ek olarak: Rütbeme birde ödül avcısı yada avcı hangisi uygunsa o da eklenebilir mi.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t4785-selene-karakter-kart#77673
 
Kurtadam Irkı Alımları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
4 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Irk Seçimleri-