Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: EYLÜL 1975

Paylaş
 

 Kurtadam Irkı Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Lucas Antonio Montague
Slytherin
Ϟ Rp Beğenileri : 2

Lucas Antonio Montague
Slytherin
Ad ve Soyadınız: Lucas Antonio Montague

Günlük Online Süreniz: Günlük en az yarım saat-bir saat online kalabilirim.

Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil): Lucas Melez bir anne ve safkan bir babadan, melez kan statüsü ile doğmuştur. Babası bir seherbaz ve aynı zamanda kurt avcısı, annesi ise bir bakanlıkta sihirli yaratıkların denetlenmesi dairesi çalışanıdır. Aslında çok muzip ve şakacı bir karakterdir tabi ki ciddi zamanları da olmuştur. Ailesi binalara (Hogwarts binaları örneğin) ya da okullara (Durmstrang, Hogwarts vs.) değer vermez onun aksine akademik başarıya değer verir. Okul yıllarında uçuş ve astronomi dersleri en iyi olduğu derslerdir. Ancak Kehanet ve Sihirli Yaratıkların Bakımı dersleri onun favorileridir ve birinci sırada gelir onun için. İksir ve sihir tarihi derslerinde ifrittir. Hogwarts da tanıştığı ve birinci sınıftan beri arkadaş olduğu Lena Dora Warner'dan hoşlanmaktadır.
Dördüncü sınıfın son zamanında yazın tatile eve gittiği zamanda babasının avladığı kurtlardan birinin soyundan gelen intikamcı şafak zamanı eve öfke ile saldırmıştır. Kız kardeşi Gia ile saklanmış ve babasının olayı halletmesini beklemiştir. Babası kurt adama beklemediği anda saldırmak için saklandığı için bir süre sessizlik olmuştur. Lucas ise kız kardeşi ile saklandığı dolaptan çıkıp ailesine bakmak istemiştir ki kurt adam ile göz göze gelmiştir. Kenara atarken kendini kurt adam üzerine atlayınca bacağını tutup ısırmıştır kıllı yaratık. O zaman ise babası yerinden çıkmış ve oğlundan uzaklaştırmıştır kurt adamı. Göz açıp kapayıncaya kadar saniyeler içinde gerçekleşen olayda en sonunda güç bela uzaklaştırılmış olan kurt adam gerisinde bacağı kanlanmış on beş yaşına girmeye hazır bir çocuk bırakmıştır. Annesi elinden geldiğince bir şeyler denemiş olsa bile yapabileceği çok bir şey yoktur çünkü oğlu Lucas'ın kanına kısa zamanda kurt dişlerinden akmış olan zehir karışmıştır. Bunu bakanlığa bildirmişlerdir ilk hafta böylece bakanlıkta tılsım takılması için yardım istenmiştir. Kurgu olarak beşinci sınıfa başvurduğum için bu dördüncü sınıfın sonunda gerçekleşti yani yeni bir durum bu yüzden kendini kontrol etmeyi bilmiyor ve tılsım Hogwarts'dan hemen önce takılacağı için evde sakin kalmaya çalışıyor.


Neden Bu Irk: Çünkü ben bir kurt adam delisiyim ve karakterimin babası bir avcı. Kurgusal olarak karakterime de uyduğu için neden olmasın dedim. Ayrıca karakterim dışarıya dönük biri olsa bile kurt adamlık genellikle içe dönük yaşanır ve bende bu ikilemi yazmak istedim.

Örnek Rp: (Spoiler içinde veriniz)
Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t5887-lucas-antonio-montaguelejant
Annabelle
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Annabelle
Game Master
Irkı işliyorum. Unutmayın verilen tılsımı Hogwarts sınırları içinde çıkarmamanız gerekmektedir.
Kurtadam Irkı Alımları - Sayfa 8 KbAGzc
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Luca Mancini
Hogwarts Çalışanı
Ϟ Rp Beğenileri : 2

Luca Mancini
Hogwarts Çalışanı
Ad ve Soyadınız: Luca Mancini

Günlük Online Süreniz: Elimden geldiğince her zaman girmeye çalışırım

Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil):
1969’da mezun olmuştu Hogwarts’tan. Ailesinin zoruyla da Scuta de Ordine tarafına katıldı. 1970’e kadar çok çalıştı tüm birliğiyle. Neredeyse tüm sığınakların yerini ezberlemişti artık kafasında. Gel zaman git zaman geçmek bilmiyordu. Fakat sonunda 1970 yılının kasım ayında büyük olaylar yaşanmıştı. Artık savaşlar neredeyse başlamıştı ve Luca’da öylece seyredecek değildi. Elinden düşürmediği asasını her tarafa ışıklar saçacak şekilde büyüler fırlatıyordu. Kimi insanlar olduğu gibi yere yığılıyor, kimi insanlar da kaçışıyorlardı. Artık içindeki tüm savaş korkusunu da yerle bir etmişti genç adam. Hiç istemeyerek geldiği bu yerlere kendisi de anlamıyordu. Zamanla anne ve babasının gücünün tükendiğini anladı ve bir gün ikisini de el ele tutuşmuş bir şekilde yerde yatarken görmüştü. Hemen baş uçlarına gidip oturdu. Gözlerinden akan göz yaşlarını durduramamıştı. Kollarını, babasının göğsüne koyup kafasını da araların yerleştirdi ve hüngür hüngür ağlamaya başladı. Artık savaşmak istemiyordu. Hem de hiç istemiyordu.

Kendi kendine karar vermişti. Ceza alacağından, hiç olmadığı kadar emindi. Belki teslim olursa cezası azaltılabilirdi. Harabelerin içerisinden hızlıca geçti ve Bellatores tarafının adamları önünde dikildi. İlk baş ellerini havaya kaldırdı ve sırtını büktü. Asasını yere bırakıp diz üstü çöktü ve adamların Luca'yı alıp götürmelerini bekledi. Scuta de Ordine tarafında olduğu için Azkaban'da ömür boyu hapis yatmakla karşı karşıya kaldı. Onun için tam dünya biticekken aklına fikir geldi. Kendi kendisini savunabilirdi elbette. O yüzden de konuşmaya başladı. Savaşa ailesinin zoruyla katıldığını söyledi. Hiç duraksamadan devam etti. Bildiği birkaç tane sığınağın yerini söyleyebileceğini de bildirdi. Bir müddet bekledikten sonra karara varılmıştı. Yine de hapis yatacaktı fakat ömür boyu değildi bu. Sadece iki yıl. Gerçekten yardımı dokunmuştu demekki karşısındaki büyücülere. İki yıl boyunca hiç kimseyle görüşmemek uğruna girmişti artık hapishaneye. İlk başlarda çok korkmuştu. Vakit geçmek bilmiyordu fakat elbet bir gün gelicekti ve sonunda gelmişti de. Artık çıkmıştı karanlık zindanlardan.


Hiç kimseye neler yaşadığını anlatmak istemiyordu. Biraz acı çekmişti haliyle ama büyük sorunlar olmamıştı. Artık Hogwarts’a gidebileceğini düşündü. Çok uzun olmasa da bir yolculuğa çıkacağı için küçük bir hazırlık yaptı. Sonunda gidebilirdi, hazırdı da. Oraya gittiğinde başvurusunu yaptı ve bekledi kararlaştırılmayı. Orada beklerken bir an düşünmüştü; ‘ya ben hapis yattım diye almazlarsa’... Fakat iyi haberi aldığında çok sevinmişti.
(Dönüşüm Kısmı: )
1974 yılında gecenin bir vakti öylesine okul bahçesinde dolaşırken gözüne, Yasak Orman’a giden bir çocuk çarptı. Hızlı adımlarla onu takip etti. Sanki gittikçe derinlere ilerliyordu çocuk. Etraf iyice karanlıklaşınca asasını çıkarttı ve ‘Lumos!’ diye bağırdı. Az da olsa aydınlanmıştı ağaçların arası. Adımlarını ileri doğru attıkça hava daha çok soğuyordu. En sonunda durdu bir yerde. Öylece ayakta dikildi, belki çocuk onu görür de yanına gelir diye. Arka çalılıktan bir ses geliyordu evet fakat bu daha çok bir hayvana benziyordu. Hızla arkasına döndü ve birden gözlerinin gördüğü son şeyin iki çift göz olduğunu anladı. Anında kapadı göz kapaklarını. Bacağında büyük bir acı hissetti. Yavaş yavaş gücünü kaybetmeye başladı ve en sonunda tümü kayboldu. Gözlerini açtığında ise Hogwarts’ta, hastane kanadında olduğunu anladı. Başında dikilen müdür yardımcısına ne anlatacağını kendisi de bilmiyordu.
Neden Bu Irk: Bu benim ilk yetişkin karakter deneyimim ve neden kurt adam ırkından olmasın dedim

Örnek Rp: (Spoiler içinde veriniz) Benim ben, Edward Very Happy
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t5948-luca-mancini-lejant#102834
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master
Ben ırkınızı işliyorum. Hogwarts kısmı için Hogwarts Çalışan Alımlarına başvurmayı unutmayın.
Kurtadam Irkı Alımları - Sayfa 8 Imza
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Kurtadam Irkı Alımları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
8 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Irk Seçimleri-