Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: EYLÜL 1975

Paylaş
 

 Vampir Irkı Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Sonraki
Max Marco
Vampir
Ϟ Rp Beğenileri : 21

Max Marco
Vampir
Ad ve Soyadınız: Max Marco
Günlük Online Süreniz: 2 - 3 Saat
Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil): Yıllar geçtikçe Marco ailesinin kökenini öğrenmişti, 27 yaşına geldiğinde annesinin ve babasının da vampire dönüştüğünü öğrenmişti ve bir kaç ay sonra da kendisi de vampir olmuştu, dönüşüm için tanımadığı küçük bir kızı ısırmıştı. Kardeşi de 20 yaşına girdiği gün vampir olmuştu.

Marco her ne kadar ailesini reddetse de ailesini değiştiremiyordu.Dönüştüğünden bu yana kan içme arzusunu durduramıyordu bu yüzden de Fatal lakabını almıştı ama Marco zorda kalmadıkça kan bankalarından besleniyordu, ailesi her ne kadar buna karşı çıksa da Marco bundan vazgeçmiyecekti.


Neden Bu Irk: Aİlesi yüzünden vampir olduğu için bu ırk.
Örnek Rp: Ezrak Bane
Vampir Irkı Alımları - Sayfa 11 QLR6oZ
Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 


En son Max Marco tarafından 28.11.18 23:50 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t5647-ka-lejant
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master
Irkı onaylıyorum lakin bir yere dikkat çekeyim; "Vampirlerin çocuk sahibi olmaları imkansızdır. Anak 250 yaşından genç vampirler bir insan ile birleşirse çocuk sahibi olabilirler. Doğan çocuk muggle, büyücü ya da cadı olarak doğabilir" Yani ya sen doğduktan sonra vampire dönüşmeleri, ya da en azından birisinin sen doğduğun sırada kesin olarak hala insan olması gerekiyor. İkisi de vampirse çocukları olamıyor yani. Dişlerine kuvvet!
Vampir Irkı Alımları - Sayfa 11 Imza
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Agael Ian Issey
Özel Sektör
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Agael Ian Issey
Özel Sektör
Başvuru İçin:

Ad ve Soyadınız: Agael Ian Issey

Günlük Online Süreniz: 2-3 saat

Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil): 1846 yılının sonbaharında doğmuştu Agael, ailenin ilk çocuğu idi. İrlandalı Issey çifti, ailenin soyadını ve işini devam ettirebilecek bir oğulları olduğu için çok sevinmişlerdi. Babası sihirli parfümler üzerine iş yapıyordu. Kendi soyadlarını ürettikleri parfüme de vermişlerdi.
Yakın zamanda Issey parfümleri çok tutulmuş ve zengin kategorisine ermişlerdi. Agael on beş yaşına geldiğinde babası işini geliştirmiş ve cüppe üretimine de el atmıştı. İkinci çocukları kız olmuştu, adını Lizbeth koymuşlardı. Her şey daha iyi gidemezdi, ta ki 1866 yazından Lizbeth kaybolana kadar. Herkes babasının rakibi Finnes ailesinin parmağı olduğundan söz ediyordu. Tüm idari ve fahri birimler alarmda beş yaşındaki Lizbeth’i arıyordu. Tabi, Agael de öyle. Agael, her şeyin sorumlusu o rüya ile sıçrayarak uyandığında, korka korka evin arkasındaki ormanlıktan geçip denize gitmeyi aklına koymuştu. Çünkü rüyasında kardeşini o denizin kenarında bağlanmış görmüştü. Orada kardeşini bulacağını biliyordu.
Ormanı nasıl geçtiğini şimdi bile anımsıyordu Agael, kalbi ağzındaydı. Denize ulaştığında kardeşini görmeyi beklediği yerde bir grup soluk benizli, uzun, ürkütücü bakışlı adamlar görmüştü. Kırmızı gözlerin ne anlama geldiğini anımsamaya kalmamıştı yanı başına varıp onu güçlü kollarıyla yakalamışlardı. Çabalamıştı Agael kurtulmak için lakin beş vampir tarafından ısırılmaktan kurtulamamıştı. Kurtadamlar onu kurtarmasa boş bir deri ve kemikten başka ne bulabilirlerdi ondan geriye?
Lizbeth? İki gün sonra, fidye istemek için mektup gönderilmişti babasına. Bunu duyan yeni vampir Agael, o adamları buluşma noktasında paramparça edip kardeşini sağ salim almıştı ama aldığı gibi bırakmıştı da! Kardeşinin kanını öyle çok içmek istemişti ki çünkü, bu akıl almaz bir durumdu. Kan krizlerine alışması yıllarını almıştı.

Neden Bu Irk: 1866’da ısırıldığı için.

Örnek Rp: (Spoiler içinde veriniz)
Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master
Gecenin diyarına hoş geldiniz.
Vampir Irkı Alımları - Sayfa 11 Imza
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Miranda H. Mathers
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Ölü
Ad ve Soyadınız:Miranda Mathers
Günlük Online Süreniz: Görücez
Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil):

Bir tanrının kızı,
bir kralın karısı,
antik çağın en kanlı
savaşının ödülü *truvalı helen sözler alıntıdır

Herkes Truvalı Helen hikayesini bilir. Zeus ile Sparta kraliçesi Leda'dan doğma güzel güzeli bir kız. Zeus kuğu şekline bürünüp sparta kraliçesi ile birlikte olmuştur ve Helen doğmuştur. Ama şimdi hikaye bam başka, HeleN, Paris ile beraber mutlu bir hayat sürdükten sonra gözlerini sonsuzluğa kapar. *truva hikayesi zaten bilindik bir hikaye bu kısmı geçiyorum

Mö 2000-500 yılları arasında Antik Yunanistan zamanında kahramanların en çok olduğu zamandı. Tanrılar ve tanrıçalara adaklar sunulur onların yarı tanrıları dünyaya getirdiklerine inanılırdı. Truva savaşı külleri hala insanların hafızalarında yavaş yavaş silinmeye başlamıştı. Mitolojik öyküler yavaş yavaş kendilerini eski raflara kaldırıyor insanlar zamanlarını savaşlarda harcıyordu. Antik Yunanistan yavaş yavaş yakılıyor ve yıkılma sürecine giriyordu. Başka ülkelerde başka kahramanlar boy göstermeye başlamıştı bile. O yıllarda Atina da güzel bir bahar günü küçük bir kız bebek sahil kesiminde deniz dalgaları ve deniz köpükleri ile denizciler tarafından bulundu. Bileğinde deniz kabuğu şeklinde doğum lekesi vardır. Bebeğin anne ve babası bulunamaz. Orada hala tanrılara inanan halk bebeğin yarı tanrı olduğuna inanır ve onu kutsanmış olarak görüp tapınağa götürürler. Rahibeler tapınakta toplanıp bebeğin gerçekte kim olduğunu görmeye çalışırlar ve rahibeler onun eskiden truvalı helen olduğunu ama öldükten sonra Afrodit onu tartarusun içinden çekip çıkardığını, tekrardan dünyaya geldiğini söyler ve bileğinde ki deniz kabuğu doğum lekesinin de afrodit'in işareti olduğunu söyler. Bebek Afrodit tarafından kutsanmış olarak görünür ve yeni bir yarı tanrı olarak kabul edilir. Zeusun kızı şimdi Güzel tanrıça afrodit sayesinde hayat bulmuştur.

Genç bebek rahibeler tarafından büyütülür ve Afrodit rahibesi ünvanı ile yetişir. Halk büyümeye başlayan genç kıza Truvalı Helen gözüyle bakar ve onu mucize olarak görürler. Küçük kızın bazı yetenekleri *küçük kız aslında safkan bir cadı  genç kızın tanrıça çocuğu olduğunu inanmalarını daha da güçlendirir. Bilmeden yapılan çok küçük büyüler buna kapı açar. Küçük kız kısa zaman sonra büyüdüğünde Yunanistanda savaş büyümüş ve kendi kapılarını da çalmıştır. Rahibeler Athenanın tapınağından kaçarken çoğu öldürülür yada esir alınır genç cadı kaçmayı başarır. Fakat kısa süre sonra genç cadı yakalanıp esir düşer. Esir pazarında oradan oraya sürüklenen cadı bir vampirin ellerine düşer. Güzelliği vampire merak konusu olurken genç cadının namını da duymuştur. Genç cadıyı kendisine eş olarak ister ve onunla sonsuza kadar yaşamak ister. Genç cadı da bunu buradan kaçmak olarak fırsat olarak görür. Vampir ona kanını verdiği sırada daha genç cadıyı öldürmeden vampirin peşinde kiler vampiri öldürür ve kızı kurtarırlar. Ama cadının kanına bir kere vampir zehri bulaşmıştır. Genç kız bu sefer kendisini başka bir yere esir olarak gönderirlerken bileklerini keser ve ölür. Bu aslında onun tekrardan doğumu olur. Oradakiler ile beslendikten sonra artık bir vampir olarak hayatını yaşamaya başlar.
Neden Bu Irk:Kurguya en uygun
Örnek Rp: (Spoiler içinde veriniz)Siz benim kim olduğumu biliyorsunuz


Acaba rütbeme Afrodit Leydisi yada Afrodit Rahibesi hangisi olursa yazılabilir mi. Kurgumu yukarıda bahsetmiştim
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master
Profilinize eklendi. Rütbe şuan seherbaza yönelik olduğu için istenen kısmı ekleyemiyorum ama lejant veya ilanda bunu belirtebilirsiniz tabii.
Vampir Irkı Alımları - Sayfa 11 Imza
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Cornelia Valentino
Gezgin
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Cornelia Valentino
Gezgin
Başvuru İçin:

Ad ve Soyadınız: Riskel
Günlük Online Süreniz: sıklıkla 
Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil): safkan, vampir klanı yöneticisi. Kurguyu konuşup güncelleyeceğim. 
Neden Bu Irk: Riskel'e en çok yakışan ırk. 
[color=#666666]Örnek Rp: (Spoiler içinde veriniz)

Karşılıklı rpnin bir kısmını yazmabiliyorum diğer rp arkadaşımın olduğu için yazamıyorum buraya.

Aurora manzarası, ejderhalara binilmiş ve yanında da sevdiğin. Aurora'nın manzarasıyla ejderhalara binmek bir masal sahnesi gibiydi. Sevdiğinin yanında olması da bu keyfe keyif mutluluğa mutluluk katarak taçlandırıyordu. Bu bir masal sahnesi değildi ama mutlu sonsuz bitecek bir büyü gibiydi Cornelia için. Bir cadı daha ne isteyebilirdi ki? Yoldaşı yanında ejderhalar ve kuzey ışıkları... 
[quote]Gökyüzünün renkli manzarasına tutunarak alev saçan mavi ve sarı ejderhalar soğuk yeşil kuzey ışıklarıyla dans ediyordu. Ejderiçe lakaplı Cornelia'nın gözlerinin kaz ayaklarında ejderha pullarını anımsatan bir dövmesi vardı. Pullar yeşildi. Kızıl ve yeşilin uyumu gibi, Cornelia ve Ejdeehası Uundria'yla uyumu vardı. İlk ejderhası Uundria'nın bir sembolü aralarındaki bağ idi bu dövme. Uundria'nın vefatında yaptırmıştı bu dövmeyi. Onun anısını güler yüzünde saklayacaktı Uundria'yı hep gülüyor olarak hatırlayarak. Çünkü Uundria, Cornelia ne zaman hüzünlense Cornelia'nın yanına yaklaşarak onun üzüntüsünü almaya çalışırdı. 
"Şimdi ne yapacağız Kızılcığım nereye gideceğiz?" Cornelia, Harley'e Kızılcık diye seslendi. Harley de onu şarabı olarak görürdü. Harley mavi ejderhaya binmişti. Bindiği ejderha İsveç Kısaburun idi. Cornelia ise sarı renkli Peru Zehirdişlisindeydi. Küçük olmalarına rağmen en tehlikeli zehirler saçan bu ejderhalar türünü Cornelia cadılar onu sevmediği için ayrı bir özveriyle korurdu. Cornelia ejderhaları terbiye etmesinin yanı sıra ejderhaları istismarlardan da korumak zorunda kalıyordu. İksirler ve asa yapımında kullanılan ejderhaların sayısı epey artıyordu. 


Cornelia Harley'in gözlerinin içine bakarak gülümsedi. Hani cadılar sevdiğinin gözlerine bakarken gözleri harelenir de, sevdiklerinin gözlerinde dalıp giderler ya işte öyle bir bakıştı bu. Cornelia Harley'e hep böyle bakardı. Ona bakınca gözleri ışıldardı. Gözler en samimi sevgi ifadesiydi. Çünkü gözler yalan söyleyemezdi.


Bir kış havasında muhteşem anı yakalamışlardı. Harley Cornelia'ya Norveç'i gezdirme sözü vermişti. Ejderhaların üstünde sevdiğinle gezmek de tatlının en güzel içleri kıpır kıpır yapan kısmıydı.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master
Merhabalar. 'Vampir klan yöneticisi' önceden maalesef veremiyoruz. Bu rütbe/kurgu sadece sitede rp ve düello ypaarak zamanla kazanılabilen bir şey. Ona göre kurgunuzu günelleyip, kurgunuzun son haliyle başvurursanız çok seviniriz.
Vampir Irkı Alımları - Sayfa 11 Imza
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Cornelia Valentino
Gezgin
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Cornelia Valentino
Gezgin
Özelden iletildi.


En son Riskel tarafından 18.01.21 2:32 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ören Bayan
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Ören Bayan
Game Master
Riskel tatlım hoşgeldin, seni sihirli örgü şişlerimle selamlıyorum. Sana rütbeni vermeden önce kurgunda birkaç değişiklik yapıp biraz daha detaylandıralım ha ne dersin? 

Riskel’in yaşının diğer karakterler tarafından  bilinmemesini istiyor olabilirsin ama sen biliyorsun sonuçta değil mi? Burası rp dışı bir alan olduğu için burada belirttiklerin rp esnasında diğer karakterlerce biliniyor olmayacaklar. Anladığım kadarıyla Mısır’da doğmuşsun öyle değil mi? Peki ya hangi rüzgar attı seni bu diyarlara biraz anlat bakalım. İş mi yoksa tatlı bir yaren mi? Belki de birilerinden kaçıyordun yahut bazı olaylar neticesinde sıfırdan bir hayata başlamak istedin. Peki ya bu olaylar neler?

İngiliz mafyasında önemli bir yere sahip olduğunu duydun ama hadi biraz mütevazi olalım. Taktir edersin ki küçük bir kasabada devleti yönetecek bir hegemonyaya sahip olmak çok zor. Biz bu detayı değiştirip sana kısaca zengin birisisin diyelim. Keza kurallarımıza bir göz gezdirecek olursan sitemizde overpowered yani aşırı güçlü karakterler yasak. Bu diğer üyelerimizin sınırlarını korumak ve herkesin oyundan eşit zevk alabilmesini sağlamak adına koymak mecburiyetinde olduğumuz bir sınırlama.

Hadi bakalım göster hünerlerini. Rütbeni vermek için yeni ve daha detaylı başvurunu bekliyorum.
Vampir Irkı Alımları - Sayfa 11 BLDMk9

Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Vampir Irkı Alımları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
11 sayfadaki 12 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Sonraki

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Irk Seçimleri-