Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: EYLÜL 1975

Paylaş
 

 Vampir Irkı Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Iolanthe
Vampir
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Iolanthe
Vampir
Ad ve Soyadınız: Iolanthe

Günlük Online Süreniz: yeterince

Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil): Yolanthe, Lethia, Rhodanthe isminin tüveleri ve takma adlarıdır. İntj kişilik tipine yatkıntır alter tipi estpdir. 12. yüzyılın sonuna doğru İspanya'da doğrmuştur. 20 yaşında dönüşümü gerçekleşmiştir. Dönüşümü, arkadaşarıyla takıldıkları mekandan sonra tanımadığı vampirler tarafından olmuştur. Bir grup vampir onu kaçırmıştır. Öldü sanılıp bırakılmıştır. Ardından uyanınca evinin yolunu tekrar bulmuştur. Döndükten sonra arkadaşları onun değiştiğini fark etmiştir fakat kendisi dönüşümünün farkına varmamıştır. Başıboş bir vampirdir. Sadece dürtüleriyle hareket eder. Acıkınca avlanır. Çekici, şehvetli, umursamaz bir karakteri vardır. Sadece erkekleri avlar kadınlara çok zorda kalmadığı sürece dokunmaz. Gücü sever insanlarla akıl oyunları oynamak hoşuna gider. Dönüşümü bir grup erkek tarafından olduğu için onlara karşı nefret besler. Erkeklere onlara istediği şeyleri yaptırıp sonunda kanlarını içer.

Neden Bu Irk: vampir karakterime en iyi giden ırk

Örnek Rp: (Spoiler içinde veriniz): bırakmıştım
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master
Irkınız işleniyor.
Vampir Irkı Alımları - Sayfa 12 Imza
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Jecxiel V. Lewis
Vampir
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Jecxiel V. Lewis
Vampir
Ad ve Soyadınız: Jecxiel V. Lewis
Günlük Online Süreniz: Tüm gün/gece
Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil): Jecxiel, zengin bir adamın tek oğluydu ve bir annesi yoktu. Babası genç ve güzel bir kadınla evlendi ve bir üvey kız kardeş edindi. Babası ilişkilerine aşk dese de Jecxiel bunun bir "golddigger" hamlesi olduğundan emindi. Psikolojisi yerinde değildi çünkü sevdiği kadını kaybetmişti. Bu nedenle ne para için uğraştı ne de babasını ikna etmekle. Birkaç yılı aynı evde geçirip hayatını daha da çekilmez kılan bu insanlardan kaçmak için sık sık evden ayrılıyordu ancak bir gece, sabaha doğru şansı yaver gitmedi ve bir vampirin zehirli dişleri boynuna geçti. Ancak gün doğumu yakındı ve vampir onu sokağın ortasına bırakıp kaçıp gitti. Süründü, bir kuytuda dönüşümünü bekledi ve  neye dönüştüğünü fark edince bunun eski hayatını bir kenara bırakması için bir fırsat olduğunu fark ederek babasına bir mektup bıraktı. Bir daha da ardına bakmadı.
Neden Bu Irk: Kurgu partnerim ile kararlaştırdığım rp'leri yazabilmek için.
Örnek Rp: (Spoiler içinde veriniz): Adeline Bjornstad ve Mariela Edranova karakterleri bana aittir. Her ikisi için de rp örneği bırakmış ve binalarıma yerleşmiştim. 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master
Irkınız veriliyor.
Vampir Irkı Alımları - Sayfa 12 Imza
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Vampir Irkı Alımları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
12 sayfadaki 12 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Irk Seçimleri-