Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: EYLÜL 1975

Paylaş
 

 Vampir Irkı Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Sonraki
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master
Bir Lilith değilsin ama giderin var... Neyse neyse. Tanrıça kafama şimşek atmadan veriyorum ırkını.
Vampir Irkı Alımları - Sayfa 6 Imza
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master
Ah gözümden kaçmış, yaşlanıyorum vallahi. Vasiliy de onaylanıyor.
Vampir Irkı Alımları - Sayfa 6 Imza
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Viljem Vitayev
Vampir
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Viljem Vitayev
Vampir
Ad ve Soyadınız: viljem vitayev
Günlük Online Süreniz: ne kadar istersem o kadar... so, hayatsızım
Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil): 1897 yılında rusyada doğdu, anne tarafından asil bir aileye sahip, babasının aileyi terk edişiyle annesinin soyismini aldı. kurgusunun ayrıntısına pek girmeyeceğim fakat doğduğu andan beri memnuniyetsiz birisi viljem ve yaşamaya pek istekli birisi olmamıştı zaten. ailesinde vampir nüfusunun yoğunluğu -hatta on sekizini doldurana kadar dönüştürülmemiş olanların reddedildiği- olduğunu bilirdi ancak hiçbir zaman sonsuza dek yaşamayı istememişti. zaman zaman sonsuz bir güç fikri cazip gelse de, asla aklını çelememişti. on sekizini doldurdu ve iki sene boyunca evine asla uğramadı. bu sıralarda viljem rusya'nın iç karışıklıklarıyla ilgileniyordu ve 1917 ekim devriminde neredeyse hayatını kaybedecekken kız arkadaşı tarafından dönüştürüldü.
Neden Bu Irk:düşünsene ölmüyosun
Örnek Rp: 
okunduktan sonra silinme imkanı varsa pek güzel olur

Carmenta Editi: Seni mi kıracağız? <3
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master
Ölebiliyorsunuz ama yaşlanarak değil tabii. Olsun, yine de gecenin ırkına hoş geldiniz. Vampir sistemimizi okumanızı biz her halükarda hatırlatmış olalım.
Vampir Irkı Alımları - Sayfa 6 Imza
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Harbard Borrsson
Vampir
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Harbard Borrsson
Vampir
Ad ve Soyadınız: Harbard Borrsson
Günlük Online Süreniz: an itibariyle itiraf etmek istemeyeceğim kadar çok....
Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil): Kendisi eski iskandinavya zamanlarında doğmuş bir gezgin, aynı zamanda da savaşçı. odin'in insan kılığında dünyaya inip gezgin olarak köyleri dolaşma hikayelerinin köklerinden biri kendisi zamanında kendini gösterdiği bir kaç kabile tarafından öyle sanıldığından. dönüşümüyse savaşta aldığı bir yara sonucunda, bir savaşçı olarak becerikli olmasından etkilenen ve şeytan olarak anıldığı için kendi vatanından kaçmış, yaşlı bir vampir tarafından dönüştürülüyor. bir nevi, iyi bir savaşçı olduğu için onu kendine koruyucu olarak seçiyor yaratıcısı. (tam açıklayamadım evet farkındayım fakat kurgum da rplerle birlikte iyice oturacak, istenirse sonradan detaylı bir şekilde düzenleyebilirim.)
Neden Bu Irk: eski nors mitlerine gerçeklik kazandırarak yazmak istiyorum çünkü... diğer vampir karakterimle yapamadım, bu arkadaşla yapayım istedim.
Örnek Rp: alice reginleif ya da jimin jung'un herhangi bir rpsine bakabilirsiniz
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master
Irkınızı onaylıyorum. Lakin Tanrıcılık oynamamaya dikkat etmeniz konusunda uyarmamı istedi Lilith hanım. Yapmazsınız da, işin içine din girince biz mecburi uyaralım.
Vampir Irkı Alımları - Sayfa 6 Imza
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Monroe Tindrell
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 2

avatar
Ölü
adı soyadı: Monroe Tindrell
- Sıcak evden çıkamıyorum, -birde malum yeri galiba bıraktım o yüzden- arttı baya 5-6 saat oldu
Karakter kurgusu-
1800lerin başında tıbbın bugün ki kılığını kuşanamadığı zamanlarda gayet sıradan bir taşranın eli uzun gençlerinden biriydi Monroe. Cenaze levazımatçısı olan ailesine inat, fazla canlı fazla gözü açıktı belki. Yahut Capwell gibi yaşı gelen hırsızların sallandırıldığı bir bölgede darağacına iki sene uzak kalmanın avantajı ile dolup taşıyordu kanı. Çalabildiği kadar çaldı, kadınları röntgenledi, çoğunlukla dayak yiyerek işten kaytardı. Sonucunda darağacından düşmedi belki, ancak gerçek anlamda ağaçtan düştü. Taş öbeklerine başını çarparak hayatının çok büyük bir bölümünü uykuda geçirmesini sağlayacak yıllara da bu şekilde girmiş oldu. Daha sonra çift olduklarını öğreneceği iki vampir tarafından dönüştürülmese kimsenin umuru olmaz, testi su yolunda kırıldı misali ölür giderdi. Nitekim kendisinden iyi evlatlık olacağını düşünen çift kimsesiz komada ölmeye terk edilmiş bünyesini gözlerine kestirmiş, sivri dişlerini uyanır umudu ile damarlarına geçirmişti bir kere- diyerek bırakayım.
Neden bu ırk: Kurgusu vampirlik üzerine oluşturulduğundan.
Örnek rp: Ophelia Matejka
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master
Tanrıça sana kollarını açıyor!
Vampir Irkı Alımları - Sayfa 6 Imza
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Sapphira Moon
Vampir
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Sapphira Moon
Vampir
Sapphira Moon. 

Net bir süre belirtemesem dahi bir veyahut iki saat.

1900lü yılların başlarında Rusya'nın iç savaş dönemi süregelirken monarşi yanlısı bir ailenin mülkünde, iki küçük çocuğun mürebbiyesi idi Sapphira. İşine gerekli özeni göstererek onlara almaları gereken eğitimi veriyor ve karşılığında bu güzel malikânede barınma hakkı kazanıyordu. Annesi ani gelişen bir epilepsi nöbetinde can verdiğinden sokakta kalmaktan kurtulmasına yardımcı olan bu aileye minnet duymak isterdi, görüşleri bu kadar ters noktalarda olmasaydı belki duyabilirdi de. Yine de, sessiz kalması gerektiğini biliyordu. Her insan gibi yaşama arzusuyla dolup taşıyordu küçük kalbi ve iyi bilirdiniz ki dışarı çıktığınızda kafanızdan aşağı mermilerin düşmesi gibi bir ihtimal varsa, yaşama şansınız pekte olası olmazdı. 
Gece göğü bir kaç yıldız ile aydınlanırken dışarıdaydı, sarı saçları arasından ılık bir meltem denize doğru yol alıyordu. Her zaman bir telaş, korku içinde olan kız çocuğu kalbi rahattı o gece. Uzun süredir bir haber olduğu rahatlığın keyfini çıkarmak istedi ve yürüdü, saatlerce uzun süredir adımını atmadığı sokaklarda gezindi. O huzurlu gece de ise, gerçekleşmesini hiç düşlemediği bir şeye sahip oldu. İlk aşk adı verilen o zırvalığa. Hiçbir zaman güce ve zenginliğe karşı içinde bir hayranlık barındıran kadınlardan olmadığı gibi, aşık olduğu adam da bu tür bir insan değildi. Başına buyruk, özgürlüğüne aşık bir adamı sevdi. Gökyüzü saf maviliğini talaşa, toprak kokusu ise yerini kurşun ağırlığına bıraktığı zaman çekinmeden sokaklar arasında dolaştı. Kulağının ardında küçük bir papatya ile göğsünün tam orta yerinden vurulduğunda ise, ilk aşk denilen şeyin gerçekten bir zırva olduğuna karar verdi. Birbirine kenetli parmaklar sevgilisinin yaşam arzusu ile ayrıldığında Sapphira için hatırlanacak tek bir şey vardı; uzun yolda küçücük bir nokta haline gelip kaybolurken bir kerecik olsun dönüp bakmamıştı ardına. Eğer dönüp bakma inceliği gösterebilseydi, açıkta kalan gerdanına yayılan kırmızılığı sömüren şeytanı görürdü belki. Ne yazık ki, çok bir süre geçmeden genç kadının kan kırmızı gözlerinde zamanını bekleyen iblisler ile karşılaştı. 

İstediğim kurgu sebebiyle.

Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Hecate
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Hecate
Game Master
kusura bakmayın gözden kaçmış, rütbeniz veriliyor
Vampir Irkı Alımları - Sayfa 6 LOvLOl
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Vampir Irkı Alımları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
6 sayfadaki 12 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Sonraki

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Irk Seçimleri-