Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: TEMMUZ 1975

Paylaş
 

 Vampir Irkı Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sonraki
Acheron
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Ölü
i


En son Acheron tarafından 23.07.17 1:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Hecate
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Hecate
Game Master
rütbeniz verildi


Vampir Irkı Alımları - Sayfa 7 LOvLOl
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Úna C. Daley
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Úna C. Daley
Ölü
;;Ùna Carey. Daley.
;;Yaz tatilinde neredeyse her saat, okul dönemi günde bir-iki saat.
;;İrlanda'da doğmuş, orada büyümüştür. Ailesi, 19. yy'da İngiltere'ye göç ederken henüz kundakta bir bebedir, Carey. On yaşına bastığında ailesinin büyücü soyu öğrenilmişti ve yaşadıkları küçük köyce buna karşı çıkılmıştı. Yakılarak öldürüldü ailesi. Daha sonra kendisinin bir kofti olduğunu anladı. Hayatı altüst oldu. Kendinden pek haz etmeyen halasının ve eniştesinin yanında, bir köpek gibi yaşadı. On dört yaşına bastığı sırada, babasını öldüren ailenin en büyük oğlu Calvagh tarafından istendi. Ancak on iki yaşında bir kızın ona eş olması mümkün değildi. Yine de halası, sevmediği kardeşinin dölünü onlara vermeye ikna oldu. Düğün için gün sayılırken, Calvagh, defalarca kez Carey'e tecavüz etti. Kız sesini çıkaramadığı için ve ağır br şekilde kullanıldığı için hastalandı. Ölmek üzereyken, şansına, asla adını bilmediği, kimsenin tanımadığı bir adam tarafından kaçırılarak kurtarıldı. On beş yaşındaydı ve o dönemin hastalıklarına çare bulmak isteyen bir enstitüden denek olarak kullanılmak için kendisinden izin istendi. Bunu kabul etmek zorunda kaldı; çünkü ölüme yakındı ve hiçbir şekilde hayatta kalamayacaktı. En azından son zamanlarını birilerinin yanında ve kullanılarak geçirmeyeceğini umut edip enstitüde kalmaya başladı. Deneyler, güçlü kanından dolayı ona çok fazla zarar vermediğinden dolayı çabuk toparlandı. Buradan kaçtı ancak o gece karanlık ormanda yolunu bulmaya çalışırken, saklanmak için bir ağacın üzerinde uyumaya karar verdi. Yüksek ağaca tırmanırken düştü ve güçsüz bedeni daha fazla direnemedi. Öldü. Ancak sonra uyandığında neler olduğunun farkına vardı. Denek olarak geçirdiği zamanda, son bir haftada yeni bir test yapılmıştı. Vücuduna bir ilaç veriliyor, sonra etkilerine bakılıyordu. İlacın vampir kanı olduğundan Carey'in haberi yoktu.
;;Çünkü Ùna'yı başka şekilde düşünmedim hiç. Kurgusu gereği.
;;Ramses Thorvaldsen, Dominique Charpentier.


Vampir Irkı Alımları - Sayfa 7 BAWz0p
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ören Bayan
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Ören Bayan
Game Master
Takımınız da pek güzelmiş.


Vampir Irkı Alımları - Sayfa 7 BLDMk9

Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kurt Avrosa
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Kurt Avrosa
Ölü
Ad ve Soyadınız: Kurt Avrosa

Günlük Online Süreniz: 2-5 saat

Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil):

Hayatı boyunca bir hiç olarak sayılmış ve toplumdan dışlanmış olan Kurt artık dışlanmak istemiyordu. Okuduğu efsanelerden vampirlerin gerçek olduğunu ve onların aralarında gezdiğini öğrenmişti. Fani yaşantısından bıkmış olmalıydı ki yıllarını gerçek bir vampir aramaya adadı, çokça kez vampirlerle karşılaştı ancak hiçbirisi onu dönüştürmeye tenezzül etmedi. Hayatındaki tüm düzen, aile yaşantısı dahil hepsi teker teker ellerinden kayıp gitti. Kurt zaman geçtikçe vampirlere ve vampirliğe olan ilgisini kaybetti. Ancak ne yazık ki onları aradığı süre boyunca her şeyini kaybetmişti, evsiz, bitik birisi olup çıkmıştı. Ümitsizliğin en yoğun olduğu gecenin karanlığında ortada kalmıştı tek başına, henüz daha on dokuzunda olan bu genç adamın artık ne bir evi nede bir ailesi vardı. Bütün parasını harcadığı araştırmalarını elleri titreye titreye çöpe attı. İntihar etmeye kararlıydı, ama bunu nasıl yapacaktı? İlaç içmeyi denemişti ancak insanlar onu kurtararak intiharını başarısız kıldılar. Onlarca intihar yöntemi denedi hiçbirisinde ölmüyordu. Hep birisi onu kurtarıyordu, cebindeki son parası ile kaldığı otel odasında zil zurna sarhoş olmuştu. Otelden çıktığını hatırlıyor, sonrasında sadece bulanık anıları mevcut, o karanlık güne dair en net hatırladığı şey boynuna konan soğuk ve acı verici öpücük...

Neden Bu Irk: Ana karakterim ile uyumlu kurgular yapmayı ümit ediyorum.

Örnek Rp: (Spoiler içinde veriniz)

Ana karakterim ile kayıt olurken örnek rol oyununu yazmıştım.

Aranck Joiden
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
The Kronos
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

The Kronos
Game Master
Irkınız profile işlenmiştir.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Esmeralda Casee
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Ölü
Esmeralda Casee
Eğlenceli ,sürekli çılgınlık peşinde olan biridir. Özgürlüğüne fazlasıyla düşkün olduğu için yaptıklarına karışılmasından ve Adaletsizlikten hoşlanmaz. Arkadaşlarına önem verir,onları ciddi derecede önemser. Mükemmel bir zekası vardır. Laf ebeliğine katılarak gülerken, birden durup düşünmenizi sağlayacak şeyler dökülür dudaklarından. Ancak kimseye söylemediği bazı şeyler var. Çoğu zamanını kütüphanede ya da odasında kitap okuyarak geçiriyor. İnsanlarla iyi olmaya çalışsa bile hayatının çoğu zamanında yalnız kaldı. Annesi bir trafik kazasında öldü ve babası ona bakamadığı için yetimhaneye bırakmak zorunda kaldı. Belli bir yaşa geldiğinde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Yıllar geçtikçe kötü yola düştü ve bir gece arkadaşları ile eğlendiği sırada saldırıya uğradıktan sonra vampire dönüştürüldü ama dönüştürücüsünü bilmiyor
Milla Fournier
Yeni kurgu oluşturdum efenim
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ören Bayan
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Ören Bayan
Game Master
İşliyorum şekerim. Dişlerin hayırlı olsun.


Vampir Irkı Alımları - Sayfa 7 BLDMk9

Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Morana Arsène
Vampir
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Morana Arsène
Vampir
morana arsène, evde olduğum çoğu zaman buradayım
her zaman beyaz teniyle dikkat çeken genç kız, salem'in hastalıklı toplumunun içine on yedinci yüzyılın sonlarına doğru, 1675 senesinde, istenmeyen bir çocuk olarak dünyaya gelmiştir. ailesinden gördüğü şiddetli istismarın yanında çevresindekilerin ona karşı takındıkları köle bakışları on yedi yaşında ruhunda büyük bir patlamaya neden olmuş, ailesinin evini büyük bir zevk içinde ateşe verirken o ateşte eriyen ailesine karşı duyduğu nefrete sarılarak uzaklaşmaya çalışsa da dönemin korkutucu din adamlarınca yakalanarak cadılıkla suçlanmıştır damarlarında cadı kanı hiçbir şekilde gezmiyor oluşuna rağmen. bu suçlamaların ilk haftasında işkencelerle itiraf ettirilmeye çalışılmış ve itiraflarına kavuştuklarında açık bir kafese kapatarak meydanda aç bırakmışlardır. o sırada yaşlı bir adam yanına gelerek onun kurtarabileceğini vadetmiş, bunun ölmesi gerektiğinden veyahut yaşamın ihtişamlı bir o kadar da acınası bir haliyle kendisine sunulacağı anlamına geldiğinden bahsetmemiştir. genç kız belki de hissettiği ilk merhamet duygusunun büyüsüne kapılıp kabul etmiştir. dönüşümü gerçekleştikten bir süre sonra köyüne geri dönüp bir katliamın altına imza atmış, bir tek cadılıkla suçlananların canını bağışlamıştır. hatta canını bağışladığı gerçek bir cadının o dönemde kendisine yaptığı bir tılsımı bulunmaktadır (bunun için görev alacağım, kurgudan çıkarabilirim, idk)
neden bu ırk: çünkü farklı kurgularla yazma arzusu içerisindeyim, sönmezse o arzu
örnek rp: iro paraskevi


En son Morana Arsène tarafından 22.09.17 19:52 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Banana Panda
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 3

Banana Panda
Game Master
Hoş geldiniz.


Vampir Irkı Alımları - Sayfa 7 MdLXa7
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Vampir Irkı Alımları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
7 sayfadaki 11 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sonraki

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Irk Seçimleri-