Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: EYLÜL 1975

Paylaş
 

 Vampir Irkı Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sonraki
Annabel Dandelion
Vampir
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Annabel Dandelion
Vampir
Ad ve Soyadınız: Annabel Dandelion
Günlük Online Süreniz: Her gün online olamayabilirim fakat hafta da 5-6 saat, özellikle hafta sonları olurum.
Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil): 17.yüzyıl da İngiltere de doğdu Annabel, orta sınıfın biraz altındaydı ailesi, yine de babası varlıklı bir evde kahya, annesi de hizmetçi olduğundan oldukça güzel bir ortam da büyüdü. Ev sahipleri cömert kalpli insanlardı ve küçük kızı ne yılbaşı hediye listelerinde, nede yemek konusunda kendi çocuklarından ayırmadılar. Annabel ile hemen hemen aynı yaşta olan oğulları evde eğitim gördüğünden küçük kız da eksiksiz bir şekilde derslerinde oğlanın yanında oturdu, hatta ondan daha önce okumayı söktü. Kitaplara olan ilgisi yıllar geçtikçe arttı, bir kadın için hoş görülenden daha çok ve daha farklı kitaplar okuyordu Annabel gizlice. Ergenlik çağına gelmeden etrafındaki insanlardan çok daha farklı bir zihin yapısına sahip olmuştu bu yüzden. Okuduğu kadar yazıyor ve çiziyordu da. Yanında yaşadıkları ailenin oğlu bu yeteneklerinin farkında olan tek kişiydi, hatta bir kaç kez Annabel'in yazılarını bir takma isimle gazetelere göndermeyi teklif etti, fakat kız kabul etmedi. Yıllar yılları kovaladıkça Annabel kimsenin tahmin etmediği kadar güzel bir kız oldu, ailesi bundan dolayı çok memnundu onu zengin biriyle evlendirebileceklerinden, en azından ümitleri bu yöndeydi, fakat kız bu konuda hiç istekli görünmüyordu. Turşu kurmayı yada et tuzlamayı annesinin çabalarına rağmen hala öğrenememişti, az biraz dikiş dikebiliyordu, temizliğe elini süremeyecek kadar tembeldi. Sonunda on yedi yaşına geldiğinde çevresindeki hemen herkez evde kalacağından emindi, kaldı da. Az biraz evden dışarı çıksa güzelliğinden dolayı hemen bir teklif gelirdi büyük ihtimalle, fakat Annabel bunu bilir gibi evden bile olabildiğince çıkmıyor, çıkarken saçlarını taramamakta ve en kötü elbiselerini giymekte diretiyordu. Kısa bir süre sonra evden kaçtı Annabel, hayallerinde Fransa'ya gitmek vardı, fakat bunun yerine henüz doğduğu şehrin sınırlarından bile çıkamamışken güzelliğinden etkilenen bir vampir tarafından dönüştürüldü. Vampir efendisinin yaşadığı yer İngiltere'ydi ve yeni çocuğunu başka bir ülkeye göndermek gibi bir isteği yoktu elbette, bu yüzden uzun bir süre kin güddü Annabel efendisine karşı, fakat bir noktada yeni hayatını kabullenmiş, bunun meyvelerini yemeye başlamıştı. Vampirlerin dünyası mugglelar kadar kısıtlayıcı değildi kadınlara, istediği kadar kitap okuyabiliyor, istediği zaman dışarı çıkıp gezebiliyordu. Masa altında defterlere yaptığı ufak eskizler artık tuvallere taşınmışlardı. Böylece vampirliğinin ilk on yılı Annabel için güzelliklerle dolu geçti. On yılın sonunda efendisi olan vampir uzakta ki bir arkadaşından gelen yardım çağrısı ile yolculuğa çıkmaya karar vermiş, Annabel'e en kötü ihtimalle bir yıl içinde geri döneceğini, yuvalarını, İngiltere'yi bırakmamasını tembihlemişti. Bunun üstünden uzun yıllar geçmesine rağmen Annabel hala orada, aynı evde beklemektedir.
Neden Bu Irk: Annabel'in kurgusu üreme yeteneğini kaybetmiş ve zamanda donmuş bir kadın olması üzerine, iki özelliği de bu ırk sağlayabileceğinden.
Örnek Rp: Kodları henüz çözemediğimden buraya kopyaladığımda harfler büyüyüp sayfadan taşıyor, acaba adminlerden birine word dosyası olarak gönderme ihtimalim var mı?
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Banana Panda
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 3

Banana Panda
Game Master
Merhaba, bana özel mesaj yoluyla göndermeyi deneyebilirsiniz spoiler kodu içinde ya da skype üzerinden de rpnizi alabilirim.

Sihirli günler!
Vampir Irkı Alımları - Sayfa 9 MdLXa7
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Annabel Dandelion
Vampir
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Annabel Dandelion
Vampir
özel mesajla gönderiyorum.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ören Bayan
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Ören Bayan
Game Master
Banana Panda uyumuş. İşleniyor.
Vampir Irkı Alımları - Sayfa 9 BLDMk9

Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Jinx Indigo
Vampir
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Jinx Indigo
Vampir
Ad ve Soyadınız: Jinx Indigo
Günlük Online Süreniz: Okullar kapandığı için 1-2 saat?
Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil): Jinx'in tüm ailesi Wien isimli dişi bir vampir tarafından katledilir ancak Wien ailesini katledenin kendisi olduğunu Jinx'ten saklayarak onunda bir yakınlık kurar. Jinx yaşadığı ruhsal boşluk ile Wien'e aşık olur ve "sonsuza kadar beraber mutlu yaşamak" için kendisi tarafından dönüştürülmeyi kabul eder. Ancal Wien'in amacı bambaşkadır. Vampirler üzerinde deney yapan bir çetenin elinde aklını kaçırana kadar deneylere maruz kalan Jinx, kurtulduğunda artık bambaşka birisidir.  
Neden Bu Irk: Kurgu gereği
Örnek Rp: (Spoiler içinde veriniz)
Rütbe onaylandıktan sonra silinirse sevinirim
Spoiler:
 


En son Jinx Indigo tarafından 18.05.18 16:39 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Vita Rovera
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Vita Rovera
Ölü
Ad ve Soyadınız: Vita Rovera
Günlük Online Süreniz: Umarım fazla olur.
Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil):  Babası insan kaçakçılığı, annesi ise yönetmen olan Vita, normal bi' çocukluk geçirdiğini zannederken Vita aslında Wien'in kız kardeşidir. Ailesini Wien yüzünden tamamen kaybetmiştir. Wien, ailesindeki herkesi denek olarak kullanmak için vampire dönüştürmüştür. İlk başta da gözünden sakındığı kız kardeşi Vita'da vardır. Vi, kıvrak zekası ile Wien'dan kaçmayı başarmıştır ama hayatı boyunca bu korkunç lanet ile yaşamaya mahkum bırakılmıştır. Vi'ın tek amacı kendisine vampirlerden bir ordu oluşturmak, oluşturduğu bu ordu sayesinde ağabeyi Wien'i tamamen devirmektir.
Neden Bu Irk: Kurgu gereği
Örnek Rp: A. Elouise Winchester
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ören Bayan
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Ören Bayan
Game Master
Rütbeler işleniyor efenim. Dişlerimize mukayyet olalım.
Vampir Irkı Alımları - Sayfa 9 BLDMk9

Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Dragunov Vaila
Özel Sektör
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Dragunov Vaila
Özel Sektör
Ad ve Soyadınız: Dragunov Vaila
Günlük Online Süreniz: 3-4 haftaiçi, haftasonu ise 7-8 saat,
Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil): Dragunov dönüştürülmedi, hep vampirdi ve vampir olarak gözlerini açtı... (Dönüşümün öncesini hatırlamıyor.)Hiç çocuğu olmadı, hiç çocuk yapmaya cesaret edemedi. Bu cesaretsizliği sebebiyle ailesini genişletmek adına pek fazla insan çocuğunu kaçırdığı bilinmektedir. Elbette bu aile içinde biliniyor...
Neden Bu Irk: Dracoff Vaila adlı karakterimin kurgusunu tamamlayacak olduğu için ve aynı zamanda vampir ırkını pek severim.
Örnek Rp: Zaten bir karakterim mevcut Dracoff Vaila


En son Dragunov Vaila tarafından 12.09.18 2:50 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Elijah De Angelis
Konsey Üyesi
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Elijah De Angelis
Konsey Üyesi
Ad ve Soyadınız: Brandon Volpe
Günlük Online Süreniz: belirsiz
Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil): daha oluşum aşamasında
Neden Bu Irk: çünkü elijah ı alıyorum ve sevgilim kurtkadın
Örnek Rp: Lana L Ranobar
Vampir Irkı Alımları - Sayfa 9 9NBmP8
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master
Bay Vaila; Başlığın başında belirtilen sisteme bir göz atmanızı rica edeceğim zira kurgunuz ile çelişiyor. :/ "Vampirlerin çocuk sahibi olmaları imkansızdır. Anak 250 yaşından genç vampirler bir insan ile birleşirse çocuk sahibi olabilirler. Doğan çocuk muggle, büyücü ya da cadı olarak doğabilir. Bunun sonucu için Merlin'e başvurulması gerekmektedir." Yani Vampir olarak doğum gibi bir şey mümkün değil. Vampir olarak yaratılan tek kişi ilk vampir Lilith'tir. Buna göre kurgunuzda değişim olursa (görmemem dahilinde özel mesaj atabilirsiniz) tekrar incelenmeye alınacaktır. Sisteme göz atmakta fayda olduğunu tekrar hatırlatayım. n.n

Bay Volpe; Başvuru metni zorunludur. O yüzden kurgunuz ile beraber başvurmanız gerekiyor. Beklemede bu da dolayısıyla. ^^
Vampir Irkı Alımları - Sayfa 9 Imza
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Vampir Irkı Alımları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
9 sayfadaki 12 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sonraki

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Irk Seçimleri-