Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: EYLÜL 1975

Paylaş
 

 #foxkids

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Olivia Scarlett Isis
Sanatçı & Ünlü
Ϟ Rp Beğenileri : 10

Olivia Scarlett Isis
Sanatçı & Ünlü
#foxkids Fox_Kids_logosu

Fox Kids, 1990-2005 yılları arasında birçok ülkede yayın yapmış çocuk kanalı. Kanal Fox Broadcasting Company'ye bağlı olarak kurulmuştur. Ayrıca Fox Kids Play adında eski çizgi filmlerinin yayınlandığı bir kanalı daha vardır. Türkiye'de ilk olarak Show TV'de kuşak yayını olarak başlamıştır. Şirketin piyasadan çekilme kararı ile kanallar başka bir şirkete satılmıştır. FOX, ABD'de kanalın ismini 4Kids olarak değiştirip yayınlarına devam ederken, Türkiye de dahil birçok Avrupa ülkesinde kanal Disney'e satılmış ve bunun sonucunda da kanalların isimleri Jetix ve Jetix Play olarak değiştirilmiştir. Fakat Fox Kids içerikleri yayından kaldırılmamış bu kanallarda da kapanana kadar devam etmiştir. Daha sonra 2010 yılında Disney bu kanalları tamamen yenileyerek yerlerine Disney XD ve Playhouse Disney'i (Daha sonra Disney Junior) getirmiştir.

Fox 2012 yılında Finlandiya'daki kanalında Fox Kids'in özgün logosu ve yeni içeriklerle kuşak yayınına başlamıştır. Böylece Fox Kids markası yeniden canlanmış oldu.

*Wikipedia
#foxkids J6DyRn


Home:
 

Gel Artık Kocişkom. Kutu Kola Gibisin İçesim Geliyor:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t1814-o-l-i-v-i-a-s-c-a-r-l-e-t-t-i
Noah Voerman
Stajyer Öğrenci
Ϟ Rp Beğenileri : 49

Noah Voerman
Stajyer Öğrenci
Jetix e değiştiği gün televizyonu iki saat turlamıştım Fox kids nereye gitti diye, sonrada anneme ağlamıştım hatırlıyorum, neyseki çizgifilmlerin çoğu aynı şekilde devam etmişti, ama bir nevi veletlikten çıkıp çocukluğa geçişimin resmi ilanıydı bu değişim, ondan hatırlayınca az biraz duygulanırım.
#foxkids REDQxC
overdosed on overthinking:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t1711-noah-voerman-vin-kent-lejanti
 
#foxkids
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: HW Sözlük-