Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: EYLÜL 1975

Paylaş
 

 #Nickelodeon

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Noah Voerman
Stajyer Öğrenci
Ϟ Rp Beğenileri : 49

Noah Voerman
Stajyer Öğrenci
sude nostanjilerime ayak basmış, nickelodeon yanda bırakılamazdı...

Nickelodeon, 10 Aralık 1997'de kurulan bir çocuk kanalı. Dünyada ve Türkiye'de 24 saat yayın yapan ilk çocuk kanalı olmuştur. Türkiye'de Türksat ve Tivibu uyduları dışındaki tüm platformlar üzerinden yayın yapmıştır. -vikipedi

Bu kanalın çizerleri, açıkça söylüyorum manyakmıştı abi, resmen bebeler anlamaz diye her bi haltta subminali dayamışlar, eğer küçükken bu kanalı izlediyseniz ve problemleriniz varsa, hepsi bu kanal yüzünden emin olun.

Rocko' Modern Life'da bir bölümde, ana karakterimizin komşularının oğlu ziyarete geliyordu. Buraya kadar her şey normal, ama bu ziyarete gelmiş oğul aslında hayattan bezmiş bir çizgi film yazarı/çizeriydi, bölümün asıl konusu hangi fikirle giderse gitsin hiç bir yapımcının beğenmemesiydi, en sonunda kafayı yiyip yapabildiği en saçma çizgi filmi yapıyordu ana karakterin yardımıyla, sırf yapımcıyla kafa bulmak için. Yapımcı bu saçma şeyin sanat eseri olduğunu söylüyor ve bunu sezonlarca yayınlayacaklarını söylüyordu. Şimdi çizer sezonlarca çizmek istemediği saçma sapan bir şeyi yapmak zorundaydı... Evet tam olarak öyle. Adam resmen yardım mesajı yollamış. Ayrıca bana kabuslar veren dişçi karakter vardı, sağ eli kancaydı kadının. Neden? Kimse bilmiyor. Son olarak ana karakterin en yakın arkadaşı aile tarafından terk edilince bir kurt ailesi tarafından evlat edinilmiş bi inekti. Evet inek.

Rugrats'i hemen hemen herkes hatırlar, en güzel çizgi filmlerden biriydi benim için. Tabii sonra hakkında bir sürü korkunç teori okudum internette... Çocukluğunuzu mahvetmek istiyorsanız googlelamak size kalmış.

Ve Catdog, ana karakterin... yada ana karakterlerin(?) bedenlerinin ortasından birleştirilmiş bir kedi ile köpek olduğunu söylesem anlarsınız herhalde. Neden böyle olduklarını araştırdıkları bir bölüm vardı, sonlara doğru uzaylılara bağlanmıştı. He birde nasıl tuvalete gittikleri hakkında koca bir bölüm vardı... sadece bunun üstüne. Pirelere yakalandıkları bölümde beni iki hafta boyunca her kaşındığımda paranoyak etmiştir.

Where in the World is Carmen Sandiego?, Care Bears, Hey! Arnold,  Jimmy Neutron, Angry Beavers, Fairy Oddparents, Sünger Bob, Wild Thornberrys, Told by Ginger gibi daha az rahatsız edici ve fazlasıyla güzel çizgi filmlere de ev sahipliği yaptığı da tabii inkar edilemez.
#Nickelodeon REDQxC
overdosed on overthinking:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t1711-noah-voerman-vin-kent-lejanti
 
#Nickelodeon
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: HW Sözlük-