Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: EYLÜL 1975

Paylaş
 

 #marie

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Pankras D.C. Moreau
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 8

Pankras D.C. Moreau
Ölü
doge'u ile ünlü ilimiz.
Noah karakteri ile ufuk çizgilerinin nasıl kurgular çıkartabileceğini öğretmeye çalışan üye.
Jaq karakteri ile kendisine hem sempati hem de antipati duygusunu hissettiren hatun.

Son edindiğimiz bilgiye göre vegan. -Ona işkence etmek için Wanted filmindeki kasap gibi olmak istiyorum. Ama tek fark, onun elinin kolunun bağlı olacak olması-

Bi de şey bu kız, uyumuyor, bildiğin insomniac. Pankras'ın gerçek versiyonu gibi.

gizli bdsm.


That ain't what you want to hear,


But that's what I'll do... ッ
#marie 9Lkm18

Do you have problem ?:
 


So do I.:
 

So do I.:
 

So do I.:
 

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Siofra Órfhlaith Flanagan
Biçim Değiştirme
Ϟ Rp Beğenileri : 33

Siofra Órfhlaith Flanagan
Biçim Değiştirme
Tatlış mı tatlış üye. Sevgilim bizdeyken Skype'ıma baktığım sırada Marie'yi görüp 'Marie?' demişti. Çocuğa inandıramadım başta gerçek ismi olduğunu, evet. lel.

Ayrıca karakterlerine tapıyorum :*
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t2075-flanagan-siofra-o#26006
Hardy Kingston
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 13

Hardy Kingston
Ölü
Olmasaydı, muhtemelen bu kadar aktif bir rpci olmazdım. Hatta onunla yazarken kendimi geliştirdiğimi hissediyorum. Ortaya koyduğu iş gerçekten kaliteli. Karakterle kendini özdeşleştirdiğinde hele duyguları yansıtışı çok içten ve gerçek oluyor. Küçük kelimelerle bazen perde arkasında gözükse de okurken onun gibi hissedebiliyorsunuz. Karakterleri renkli ve yaratıcı tiplemeler. Onlarla kurgu yapması yazması çok zevkli.

İnsan olarak da iyi ki tanıdım dediğim kişilerden kesinlikle. Şeytan tüyü var bir kere böyle kedi gibi sürünüp herkese kendini sevdirebilir. Muhabbeti hoş ve her konudan konuşabiliyorsun. Bunda belli açılardan benzer bir kafa yapısına sahip olmamız da etkili. Mason&Noah felsefeleri önce aramızda sohbet olarak başladı mesela. Tanışalı 3 ay falan olmuş olsa da beni herkesten iyi tanıyor.
#marie LdD25Q

hell:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Cletus Cynesige
Büyücü
Ϟ Rp Beğenileri : 20

Cletus Cynesige
Büyücü
*Geç post*

Admin olmuş üye modeli.

Bkz. Nazar etme n'olur, çalış senin de olur.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
#marie
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: HW Sözlük-