Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: EYLÜL 1975

Paylaş
 

 #Masoh ♥

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Eleanora Lizz Walker
Stajyer Öğrenci
Ϟ Rp Beğenileri : 25

Eleanora Lizz Walker
Stajyer Öğrenci

#Masoh ♥ Hareketli_aile_cocugu_gif_30

Oooo öncelikle geciktiği için üzgünüm dün akşam biraz yoğundum o yüzden bugüne kısmet. Şimdik bu konuda harika düşüncelerimizi sıralamanın vakti geldi sanırım. Hazır HW Sözlükte de resmileştirelim değil mi?

Mason&Noah! Bu shipi bulana kadar canımız çıksa da ve isimleri de tıpkı aşk(!) hayatları gibi karmaşık olsa da en azından Masoh'a karar kılındı ve Masoh hakkında yazacağım şeyler de pek güzel olacak. Ay heyecanlandım. Gene boş boş konuşmaya başladım, ama ne yapayım eşcinsel karakterleri seviyorum ve Masoh da benim favorim.

Ciddi anlamda favorim. Onların birbirlerine olan çekingenliğini seviyorum mesela. Bir de birbirlerine dair düşüncelerinin belirsizliği, birbirlerinin yanındayken iyi hissetmeleri, ama bunu bir türlü sonuca bağlayamamaları falan çok hoş ya. Bir de bu sorunlar yetmezmiş gibi aile problemleri var. Noah'ın hastalığının tatlışlığı var birde. Bence bu da Mason'ı daha fazla cezbediyor diye düşünüyorum. Her ne kadar o da çekingen olsa da. Ne deniyordu birbirlerine aşklarını söyleyemeyen ya da korkan kişilere, huh Tsundere diye garip bir şey. İkisi de bu durumdan muzdarip olduğu için birbirlerine açılmaları baya sancılı gelişiyor ki hala neler olduğu hakkında hiçbir fikirleri yok. Bilmiyorum nedense beni bu durum baya meraklandırıyor ve karakterlere çekiyor. Bir de yakışıklı beyfendilerin gay olma ihtimalinin sinir bozucu olduğu durum var, ama buna girmek istemiyorum. Şuan konumuz Masoh güzelliği olduğu için bence böyle gayet hoş. Zamanla her şey daha yerinde oturur. Sadece ağlamayın siz. Böyle birbirinize dramatik davranmanız da beni üzüyor. :üü:: Biliyorum bir sürü etken var ve aşka bir o kadar inanma yetim kalmasa da sizin aşkınızı seviyorum ben be! Sizinki daha doğal ve gidin özgürce yaşayın! Birincil destekçiniz benim. #Masoh ♥ 1787303824

Benim her daim göynüm sizinle olacak. Fazla söze gerek yok efem.
4EVER MASOH!
DUYANLAR DUYMAYANLARA SÖYLESİN. ŞŞŞŞ SHİP!
DİPDİPNOT: AKSİ BİR ŞEY SÖYLEYENLERİ DÖVÜYORUZ. TŞK.
#Masoh ♥ 2525086758 #Masoh ♥ 217225465

#Masoh ♥ Qv3PAR #Masoh ♥ 9NR2Y5
♥:
 

My soul is Hufflepuff!:
 

H U F F L E P U F F  P R I D E:
 

love:
 


En son Eleanora Lizz Walker tarafından 07.10.16 12:11 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t1614-e-lizz-w
Mason Garthner
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 13

Mason Garthner
Ölü
Yalnız o kadar yazmışsın rplerimizi atmamışsın. Aa... Onları da ben atayım ki reklamımız tam olsun.

Are You Deranged Like Me?

Make No Sound

Goodbye... Friend? - Devam etmekte. Bu yazının şerefine bugün atarım herhalde cevap


Dipnot: Ben gibi bu konuya neredeyse homofobik yaklaşan -eşcinsel arkadaşlarım var ama yazmak apayrı bir durum gelirdi- bir adama yazdırdığı için Marie'yi ayrıca tebrik ediyorum. Zaten rplerde en çok o parlıyor ben daha ziyade figüran olarak onun kurgusunu ilerletiyorum. Razz
#Masoh ♥ JalBN5
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Eleanora Lizz Walker
Stajyer Öğrenci
Ϟ Rp Beğenileri : 25

Eleanora Lizz Walker
Stajyer Öğrenci
Ahaha aynen sizin aşkınızdan benim kafam döndüğü için onu unutmuşum. Editleyecektim, ama gerek yok sanırım sen koymuşsun. Ayrıca baktım ki hep Masoh'dan bahsetmişim. Sizin yazımınıza değinmemişim, ama bilen biliyor zaten ya sizin harika yazdığınızı ve kişiliğinizi falan her şey tam oturdu. Ayrıca Hüseyin senin homofobik olduğunu bilmiyordum. Bence de bu şekildeyken bunu yazmak baya cesaret ister valla bravo Marie'ye o zaman. Yürü be kızım arkandayım senin ghjkl♥

#Masoh ♥ Qv3PAR #Masoh ♥ 9NR2Y5
♥:
 

My soul is Hufflepuff!:
 

H U F F L E P U F F  P R I D E:
 

love:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t1614-e-lizz-w
Mason Garthner
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 13

Mason Garthner
Ölü
Eşcinselden kaçanlardan değildim. Arkadaşlarım var dediğim gibi ve sorun etmiyorum. Ama daha önce hadi rpsini yaz dediklerinde kasılıp kalmış hiçbir şey yazamamıştım. Ondan sebep öyle dedim yani. Şimdi bir tartışmaya neden olmasın.
#Masoh ♥ JalBN5
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Noah Voerman
Stajyer Öğrenci
Ϟ Rp Beğenileri : 49

Noah Voerman
Stajyer Öğrenci
Mason Garthner
Dipnot: Ben gibi bu konuya neredeyse homofobik yaklaşan -eşcinsel arkadaşlarım var ama yazmak apayrı bir durum gelirdi- bir adama yazdırdığı için Marie'yi ayrıca tebrik ediyorum. Zaten rplerde en çok o parlıyor ben daha ziyade figüran olarak onun kurgusunu ilerletiyorum. Razz

Mehmut olasın, bende kendimi tebrik ediyorum o konuda fghjk yok ya mason kişiliksiz bi figüran olsa olmazdı böyle bu kurgu, ama doğru kurguyu ilerleten sensin noah kendini yere atıp varoluşunu sorgulayıp başka bir şey yapmaya kasmayacak bir tip olduğu için Very Happy

Hee bide madem sözlük anlatımını da yapalım. Türk dizisi kıvamında bir dramla yoğurulmuş, büyücü dünyasına uyarlanmış, araya felsefik şeyler katarak iyice bir entel yapılmış ama yazmayı çok sevdiğim kurgunun çifti.
#Masoh ♥ REDQxC
overdosed on overthinking:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t1711-noah-voerman-vin-kent-lejanti
 
#Masoh ♥
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: HW Sözlük-