Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: EYLÜL 1975

Paylaş
 

 Bir Doğum Günü Başlığı da Barış'a olsun!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
Aaliyah Elias
Hogwarts Müdiresi
Ϟ Rp Beğenileri : 98

Aaliyah Elias
Hogwarts Müdiresi


Sevgili Barış,

Hiç öyle tatlı sevgi sözcükleri yahut uzun uzadıya bir kutlama ile uğraşamayacağım. Doğum günü başlığını da renklendirmiyorum. Rol oyunlarındaki konuşmaları bile renklendirmeyen adamın şanına yaraşır bir doğum günü tebriği olsun. Ne kadar ekmek o kadar köfte. Seni yaklaşık altı senedir tanıyorum. Gelleri gitleri ve tospik dostlukları olan garip bir ilişkimiz oldu. Yalnız olduğumuzda hayatımız normal seyrini izlerken bir araya geldiğimizde tam birer diva oluyoruz. Garsonun müesseseden ikram ettiği içeceğin aslında müesseseden olmadığını, hafta içi belli saatler arası tüm içeceklerin beleş olduğunu sonradan fark etsek de çok divayız bence. Sokakta yürürken konuştuğumuz şeyler bazen o kadar utanç verici oluyorlar ki "Bilmemkimin de sigortası yokmuş zaten" diye ekleyerek bahsetmekte olduğumuz saçmalıkları varolmayan ofis ortamımızdanmış gibi göstermeye çalışmamız itiraf etmeliyim ki biraz acınası.

Yuvama incir ağacı diktin. Sürekli aşerdiğin için cüzdanım delik geziyorum. Eve giderken akbil basmamak için iki saatlik yolu yürüyorum. Beni ayarsız çalışanın olduğu parfümeriye sokup kimyasal kokulara boğduğun günden beri migren başımdan eksik olmadı. Umarım aradığın kitabı bulamazsın. Seni çok seviyorum. İyi ki doğdun. Sana smiley falan yok. Bir de rpsini renklendirmeyen adama smiley mi atıcam? APA formatında akademik makale yazıyor sanki. Karides köfte seni.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t1517-aaliyah-qandisa-lejant
Eleanora Lizz Walker
Stajyer Öğrenci
Ϟ Rp Beğenileri : 25

Eleanora Lizz Walker
Stajyer Öğrenci
Aaaa, nice senelere Barış!
Seni bu sitede tanıdım. Hatta bu yaz İstanbul'a gidip Balım, Ezgi ve Ilgın'la buluştuğumda bir süre sonra Balım senin reklamını yapmıştı. İlk önce almamıştım dersini, ama sonradan ciddi ciddi Balım'ın tavsiyesiyle aldım. İyi ki de almışım. ^^ İyi, hoş, güzel insan. Balım'la olan aranızdaki konuşmalar zaten beni bitiriyor. Dostluğunuz harika. Hiç bozulmasın inşallah! Petya karakteri de baya asortik hani ona diyecek söz yok. Doğum günün kutlu olsun tekrardan. Musmutlu bir hayat geçir inşallah. Kaç yaşına girdin diye sormayacağım zira 25 yaş üstünü kabul etmiyoruz. O yüzden buradaki herkes 25 yaş sınırına takılacak. Kimse büyümeyecek. Büyük olanlar da 25 olacak, bence güzel fikir. Bunu bir ara konuşmuştuk yürürlüğe koyalım efem. Herkes sonsuza kadar 25!
Vampire Hogwarts Academy ♥

Bir Doğum Günü Başlığı da Barış'a olsun! Qv3PAR Bir Doğum Günü Başlığı da Barış'a olsun! 9NR2Y5
♥:
 

My soul is Hufflepuff!:
 

H U F F L E P U F F  P R I D E:
 

love:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t1614-e-lizz-w
Naira Arazyan
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 4

Naira Arazyan
Ölü
Barışçım doğum günü başlığına sevdiğin karakterimle geleyim dedim. Tanışalı oldukça kısa bir süre olmasına karşın muhabbetini çok sevdim. Ancak bir süredir konuşamıyor olduğumuzdan sesini be gül yüzünü özledim. İyi ki doğdun!
s h e i s p r e d i c t a b l e i n h e r u n p r e d i c t a b i l i t y .
Bir Doğum Günü Başlığı da Barış'a olsun! 4PpQ30
Bir Doğum Günü Başlığı da Barış'a olsun! AXYAEO
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Hardy Kingston
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 13

Hardy Kingston
Ölü
Geçen gün Balım'ın yaptığı snapchat ifşalarından sonra birlikte ne kadar eğlendiğinizi çok iyi anladım. Betimlemeleri ve anlatımıyla dikkat çeken bir insan. . Rpleri benim standartlarımda bile uzun kaçmasına rağmen anlatımı çekiyor okutturuyor. Bu anlatımını İrem gibi kitap denemelerinde de görmek isteriz. Ayrıca iyi kurgular oturtmak lazım. Yemekte Benedict'e bulaşan NPC karakter oymuş falan ordan bir şeyler yürür belki. Uzun soluklu rpler yapmak istiyorum onunla. Onun dışında çok ilginç bir işi var arkadaşın. Home office türk dizilerine alt yazı yapıyor. Bizim bayıp bıraktığımız dizileri satır satır yazıya geçmek de zor iş ama engelliler için olunca çok da anlamlı bir iş yapıyor. Kendisiyle öğretmenlerin puanlama sistemi dışında pek de fikir ayrılığımız olmadı. Ama onun yoğunluğu sebebiyle skype'a az girmesi sonucu muhabbetimiz biraz seyrek. Umarım ilerde daha artar güzel kurgular yaparız.

İyi ki doğdun, iyi ki varsın.
Bir Doğum Günü Başlığı da Barış'a olsun! LdD25Q

hell:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Noah Voerman
Stajyer Öğrenci
Ϟ Rp Beğenileri : 49

Noah Voerman
Stajyer Öğrenci
UWA iyiki doğdun!
elidor reklamı saçlarıyla benim çalıdan bozma saçlarımı ezen insan fghghj henüz çok konuşmamış olsakta sohbeti güzel insan -bura üstteki üye mi ya ne oluyor?- neyse, geçen gün balımın attığı snaplerde bizi eğlendirdi onu demeden geçmeyeyim yine de fghjkl
Cidden romandan kesit alınmış gibi rpleri var ve kurgu istiyorum kesinlikle ya. Ama o kadar bak benim de rus çocuğum var diye dersine girdim ödevi kiril alfabesi ile yaptım takmadı valla. Yazdım bunu bi köşeye  Bir Doğum Günü Başlığı da Barış'a olsun! 2964357647
Bir Doğum Günü Başlığı da Barış'a olsun! REDQxC
overdosed on overthinking:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t1711-noah-voerman-vin-kent-lejanti
Pyotr V. Golovanov
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 9

Pyotr V. Golovanov
Ölü
Hepinizi ayakta alkışlıyorum. Hogwarts RPG ailesinden inanılmaz bir perfomans daha. Ne tiyatro, ne oyunculuklar! And the Oscar goes to...

Ama artık insanların gözlerini açma vakti geldi. Bu mesajı yazarken insanlığa karşı yüklendiğim bir sorumluluğu yerine getirmenin mutluluğu ve kıvancıyla gözlerimden yaşlar akıyor. Hepinizin kirli çamaşırlarını ortaya dökeceğim. Seda Sayan konuşacak, ortalık karışacak!

Öncelikle baş şıfrıntı Balım, nam-ı diğer Aaliyah Qandisa'dan başlayalım. Kendisinin gerçek adı Nurgül Çağlayan'dır. 1973 Mersin doğumlu olup, on altı yaşında evden kaçarak İstanbul'a gelmiş ve pavyonlarda şarkı söylemeye başlamıştır. Kendisiyle tanışmam Ceylan Kulüp & Müzikol'de vestiyerlik yaparken oldu. Bütün misafirlerin gözdesi olan Nurgül kulüpteki en popüler kızlardan biriydi. Pek çok dostu vardı. Kulüp sahibi Ercan ağabeyle dost hayatı yaşama başladıktan iki sene sonra o zamanların en tehlikeli mafya babalarından Çerkes Süleyman ile görüşmeye başladı. Ağzından yalan eksik olmaz, fitne fesattan başka bir şey düşünmezdi. Entrikaları yüzünden Çerkes Süleyman kulübü bastı ve Ercan ağabey dahil dokuz kişiyi vurdu. Gittiği her yere bela götürdü, kime bulaştıysa yuvasını yıktı. En sonunda yaşını küçük gösterip çocuğu olmayan zavallı bir çiftin yanına yerleşti ve kendilerini yavaşça ilaçlarla zehirleyerek akıllarını kaybettirdi ve kendisini onların kızı olduğuna inanmasını sağladı.

İrem her ne kadar şirin görünsede naylon faturacılık ve dolandırıcılık yapan bir şirketle ilişkisi vardır. İmar Bankası'nı hortumlayanların arasında ceza yemeden sıyrılmayı başaran tek kişidir. Uzun süre Cem Uzan'ın sekreterliğini ve finansal yardımcılığını yapmıştır. Uzan ailesinin mallarına el konulmasında büyük parmağı vardır. Yıllarca kazık attığı devletle anlaşıp el konulan mallardan pay alıp Uzanları sırtlarından bıçaklamıştır. Ailesinin bunların hiçbirinden haberi yoktur ve kendisi düzenli olarak iş yeri konferansa götürüyor bahanesiyle Uzan'ın Yunanistan yakınlarındaki zeytin adasına gidip yeraltı dünyasında çalışmaya devam etmektedir.

Çanakkale'nin incisi Dila, son bir senedir bütün dünyanın takip ettiği mülteci probleminin kızışmasında önemli rol oynayanlardan birisidir. Babam balıkçıydı bahanesiyle gizlediği on ayrı kıyı evinden ayrı ayrı kaçak göçmen taşıyan botları vardır. Umutlarla kandırıp varlarını yoklarını aldığı zavallı perperişan Suriyeli mültecileri konteynerlere doldurup Yunan adalarına kaçırmaktadır. Sektörde Kızıl Dila olarak bilinir. Bir iki sene öncesine kadar Ankara'da randevu evi işlettiğine dair söylentiler de vardı. Polis ile başı derde girince o sektörden insan kaçaklığına yönelmiş söylentileri herkesin dilindeydi. Ama bunu doğrulayamayacağım için kesin bilgi olarak vermiyorum.

Hüseyin denen bu lanet herif felsefe okuyan, aklı başında, entellektüel biri görünebilir fakat kendisinin otuz üçüncü dereceden mason olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Asıl ismi Şimon'dur ve kendisi yahudidir. Türkiye gündemini sarsan Yahudi iş adamı Üzeyir Garih cinayeti tamamen kendi planıdır. Garih'in maddi ve politik gücünü kıskanan ve onun yerine geçmek isteyen Hüseyin son derece zekice bir kumpas düzenleyip Garih'i iş dünyasından silmeyi başarmıştır. Zira kendisi Uğur Mumcu, Bahriye Üçoklar ve niceleri gibi pek çok aydının şüpheli cinayetlerinde parmağı vardır. Yahudi bankerlerle içli dışlı olduğu devletin üst kademelerince bilinmektedir.

Marie, seksenli yılların sonunda gebe kadınlara mide bulantısını azaltmak için verilen Nausex isimli ilacın üreticisi olan büyük bir şirketin sahibi idi. O zaman oldukça popüler olan bu ilaç kendisini sektörde bir dev yapmıştı. Fakat çirkin gerçek şuydu: Nausex sahte belgelerle düzenlenerek, hiçbir kontrol olmadan, kullanımı yasak ve düşük kalite kimyasallarla üretiliyordu. Böylece Marie bir koyuyor ve on kazanıyordu. O neslin çocuklarının hepsi bu ilaç yüzünden zihinsel ve fiziksel engellerle doğdular. Çoğu gebe kadın düşük yaşadı, kimileri ise çocuklarını doğururken öldüler. Zavallı aileler yıllarca adliyelerde kendisinin yargınlanması için süründüler. 1992 yılında açılan dava tam dokuz yıl sürdü. Sonuç tamamen hüsrandı. Rüşvetler ve korkutmalarla mahkeme davacı aileleri haksız buldu. Onca çocuğun günahına giren ve onca yuvayı yıkan Marie ise kazandığı haram paralarla yayın sektörüne girdikten sonra Nausex'in üretildiği firmayı Ruslara sattı.  
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Darence Elias
Konsey Başkanı
Ϟ Rp Beğenileri : 122

Darence Elias
Konsey Başkanı
Doğum günün kutlu olsun barış biraz geç oldu ama Sad artık ister geç doğum günü mesajı olarak kabul et istersen gelecek yıl için erken mesaj...

Yukarıda yazdıklarını okuyunca MİT e haber veresim geldi asdfghjghfgdfsd
Bir Doğum Günü Başlığı da Barış'a olsun! NWlBWB

Bir Zamanlar Bizde Öğrenciydik!:
 
...:
 

                                                           
     

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t1543-darence-elias
Pyotr V. Golovanov
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 9

Pyotr V. Golovanov
Ölü
Ooo... Uğur Bey de gelmiş. Bir de utanmadan buraya yazıyorsun. Senin El-Kaide ile bağlantıların olduğunu, 20 Kasım 2003 bombalı saldırılarında parmağın olmadığını bilmiyorum mu sanıyorsun? Yazıklar olsun.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Hardy Kingston
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 13

Hardy Kingston
Ölü
Ya ama her şey de söylenmez ki. Hemen sansür mecralarını devreye sokuyorum. Arkadaş da doğum gününü tamamladığına göre artık şöyle bir atlantise (!) yollanmayı hak etti. Çevrenle vedalaş bir gece ansızın gelebilirim.

İmza: Yeşil Şimon
Bir Doğum Günü Başlığı da Barış'a olsun! LdD25Q

hell:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Eleanora Lizz Walker
Stajyer Öğrenci
Ϟ Rp Beğenileri : 25

Eleanora Lizz Walker
Stajyer Öğrenci
Barış yazdıklarına +1 çakıyorum. Diyecek söz yok. Her şeyi de ifşa etmesen olmazdı zaten. Neyse, neyse ki kanıtları yok ettik FBI gelirse eğer inkar edip, hiçbir şey yokmuş gibi yaşayan sıradan Hogwarts vatandaşı olduğumu söylerim olur biter. ''Bay Officer, ben kendi halinde derslere giren, hafılpaflı bir altıncı sınıf öğrencisiyim. Uzan muzan nedir bilmem ben? Eğer bir baykuşsa bilebilirim, ama onun da azı eminim uzan değildi. O ne öyle nereye uzancaz ki? Ayıp yani. Neyse işte, kim ne dedi bilmiyorum, ama ben masumum efendim, inanmayın siz o gözlüklü heriflere, pardon insanlara. Siz bana inanın.''
*Gözlerini kırpıştırır*
(İNANDI VE SERBEST KALDI. PEH.)

Bir Doğum Günü Başlığı da Barış'a olsun! Qv3PAR Bir Doğum Günü Başlığı da Barış'a olsun! 9NR2Y5
♥:
 

My soul is Hufflepuff!:
 

H U F F L E P U F F  P R I D E:
 

love:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t1614-e-lizz-w
 
Bir Doğum Günü Başlığı da Barış'a olsun!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Havadan Sudan-