Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: TEMMUZ 1975

Paylaş
 

 Secret Meeting

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
Auguste Marcel Barthélemy
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 16

Auguste Marcel Barthélemy
Ölü

Benim dediklerime karşı hiç bir şöylemedi Lavinia. Ben de üstelemedim. Sadece, bakışlarını üstümde hissediyordum. Bir süre daha inceledikten sonra kolyeyi sağ elime geçirip sol elimle bardağımı yerden aldım. Bu sırada Lavinia yatağıma iyice yayılıp yorganı kafasına çekti. Biraz sonra da bana iyi geceler dedi. Şöyle kaşlarımı kaldırarak dönüp baktım kıza. O ise başka bir şey demeden kafasını tekrar yorgana daldırdı. Gerçekten üstünü değiştirmeyecek miydi? Ah, ama doğru. Kız buraya eli boş gelmişti. Pijama gibi bir şey getirmemişti. Omuz silktim. Bardağımdan bir kaç yudum daha aldıktan sonra yukarı doğru uzanıp masaya koydum ve masadan destek alıp kalktım.

Gidip pijamalarımı çıkardım ve Lavinia'nın dönüp bakmayacağına emin olmaya çalışa çalışa üstüme geçirdim. İyice paranoyağa bağlıyordum anlayacağınız. Sonunda rahat bir nefes aldığımdan sonra normalde yere attığım ama şimdi kütüphanemde mutlu bir şekilde oturan kitaplardan en son okuduğumu aldım. Bilmiyorum kız rahatsız olmaz gibi geldiği için başucu lambam dışında her ışığı kapattım. Bir bardak daha meyve suyu aldım kendime ve oturup kitabımı okumaya başladım.

Kitaba kendimi vermem zor olmuştu. Çünkü Lavinia'ya karşı olan kesin tavrımı düşünüp duruyordum. Olması gereken de buydu değil mi? Doğru yolda olduğumu düşünüyordum. Kendimi babamdan daha güçlü ve kişilikli hissediyordum. Tek kötü şey Lavinia'nın sürekli bende umutlanmasıydı ve onu üzüyordum. Yani, daha açık nasıl söyleyebilirdim ki? Eğer bu olay daha da uzarsa Lavinia'yı son bir kez ve en şiddetli şekilde ağlatacağım ama daha da ağlamayacak benim yüzümden. Onu karşıma alıp ciddi ciddi onu sevmediğimi ve daha fazla görüşmek istemediğimi söyleyeceğim. Umarım bu olmaz. Lavinia'yı öyle görmeye dayanamam demeyeceğim. Dayanacağımı ben de biliyorum. Soğuk ve hissiz biri olacağım ve kız üzülürken izleyeceğim. Şu an yaptığım gibi kafamı çevirmeyeceğim. Şu an isteyerek üzmüyorum kızı. Bu yüzden gördüğümde kafamı çeviriyorum. Eğer cidden isteyerek üzersem, işte o zaman yaptığım her şeyin sorumluluğunu alacağım ve Lavinia'nın mutsuzluğunu kucaklayacağım.

Kitaptaki yazılanlar ile aklımdaki her şey birleşince 2-3 sayfadan fazla okuyamadım ve gözlerim kapanmaya başladı. Artık daha fazla dayanamayacağımı farkedip kitabı yanı başıma koydum. Boş bardağı ve Lavinia'nın kolyesini tekrar masanın üstüne bıraktıktan sonra ışığı kapattım ve yastığımı düzeltip üstümü örttüm. Kısık bir sesle "İyi geceler." dedim kızın beni duymayacağını bile bile. Sonra da kendim uykuya teslim ettim.


-SON-


 


Secret Meeting - Sayfa 3 E34nYg

Mr. Steal your girl.Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t2214-your-master-marcel
 
Secret Meeting
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: İngiltere :: Barthélemy Malikanesi-