Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: EYLÜL 1975

Paylaş
 

 devil's thrill

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Clavicus Shahpur
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Clavicus Shahpur
Ölü

Bu da Kürşat'ın Filmli Kıyak Başlığı. Günlük film öneririm.

Wolf Children; Ame to Yuki
devil's thrill D85ff5fae3a1e3915bdbbbafba2ab039

Zamanda Sıçrayan Kız'ın yönetmeni Mamoru Hosoda dayının, aslında herkesin karşılaşabileceği bir durumu; animasyon sanatının özgürlüğüyle çok rahatça anlatabildiğini kanıtlarcasına yönettiği bir film. Anneliğin tatlılığını ve kendisinden farklı çocuklara sahip bir ebeveynin aslında karşılaşmakta pek zorlanmayacağı, üzgün bir zamanınızda izleyip mutlu olabileceğiniz ve özellikle bizim yaşlarımızdaki genç insanların çok şey öğrenebileceği bir film Wolf Children. Açıkçası ben annemle izlerken, annemin filmin bir çok yerinde ağlamasını garip bulmadığım ve elin keçi sakallı Japon'unun annemi ağlatmasına izin verirken en ufak bir şekilde bile sinirimin bozulmadığı bir film.

Şimdi tabi diyeceksiniz; bir film böyle mi önerilir, böyle mi anlatılır. Ama film gerçekten sıradan ve gerçek. Bu filmi benim gözümde yönetmenin diğer filmleri arasında yücelten yegane şey bu gerçeklikle verdiği duygu ve huzur hissiyatı.

Ana-baba olasın geliyor, köpek sahiplenesin geliyor, en yakınında kim varsa nemli gözlerinle bakıp gülümseyesin geliyor. Animasyonlar da güzel, her kareden buram buram japon akıyor.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
devil's thrill
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Sinema & Kitap & Kültür-