Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: EYLÜL 1975

Paylaş
 

 ::Dilala Aşkımın Doğum Günüsüüüü!::

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Eleanora Lizz Walker
Stajyer Öğrenci
Ϟ Rp Beğenileri : 25

Eleanora Lizz Walker
Stajyer Öğrenci

::Dilala Aşkımın Doğum Günüsüüüü!:: Frozen

Yaaaa, bir saniye heyecanlandım.....
Huuuuh! Kısa bir karışıklığın ardından bu tatlı mesajı yazmak istedim.
Öncelikle hala nereden başlayacağımı bilmiyorum. Benim tatlı mı tatlı güzeller güzeli Dilalala'mın doğum günü bugün. Tanışdığımız zamandan mı başlasam nereden başlayayım kararsızım o kadar yıllar geçti ki tanışalı. Hani, resmen şuan yaptığımız Jollyn ve Violeta'nın kurgusu gibi aslında bizim dostluğumuz. Yıllar öncesi harika eğleniyorduk. Sekiz oldu sanırım. Ve araya giren okuldu, derslerdi, bilmem ne derken sanırım rahat bir dört yıl geçti, ama birbirimize olan sevgimiz değişmedi. Buna inanıyorum. Şimdi kocaman olduk bak. O zaman düşünemiyorduk bile buralara kadar gelebilir miyiz diye. Neler neler yaptık biz. Ay, birden geriye dönüp baktığımda cidden duygulandım. Lizz'dik, Bella'ydık her şeydik. Hala öyleyiz. Ne güzel kurgularımız, ne güzel eğlencelerimiz oldu hep beraber. Skype'dan saatlerce konuşurduk birlikte hatırlıyor musun? Çok güzel günlerdi be. Gene çok güzel. O kadar yıl geçmesine rağmen hala çok güzeliz. Her şey çok güzel ve olmaya da devam edecek. Ne olursa olsun dostluğumuz her zaman baki kalacak. Jollyn ve Violeta gibi aradan yıllar da geçse her zaman birbirimiz için burada olacağız biliyorum. İyi ki doğdun güzelim. İyi ki varsın. Musmutlu günler geçir. Allah, her zaman gönlüne göre versin her şeyi. Karşına bak senin gibi iyi insanlar çıkarsın güzelim benim. Seni seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.
::Dilala Aşkımın Doğum Günüsüüüü!:: 72434
::Dilala Aşkımın Doğum Günüsüüüü!:: 541306
::Dilala Aşkımın Doğum Günüsüüüü!:: 1354973000


::Dilala Aşkımın Doğum Günüsüüüü!:: Qv3PAR ::Dilala Aşkımın Doğum Günüsüüüü!:: 9NR2Y5
♥:
 

My soul is Hufflepuff!:
 

H U F F L E P U F F  P R I D E:
 

love:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t1614-e-lizz-w
Violeta Lechkov
Bellatores Lustitiae
Ϟ Rp Beğenileri : 84

Violeta Lechkov
Bellatores Lustitiae
Yaaa iremim benim güzel yürekli dostum. Çok teşekkür ederim çok duygulandın şuannn. Sekiz yıl oldu mu be İrem? Olmuştur vallahi. Ne günlerdi saatlerce konuşur kurgu yapar yazardık... İyi ki varsın kuzum benim iyi ki tanımışım seni. Ben de seni çok seviyorum bebeğimm. ❤❤
i'll remain no more than is required of me
u n t i l  t h e  s p i r i t  i s  g o n e
i will long to see all that waits to be known
and all that will n e v e r  b e  k n o w n

::Dilala Aşkımın Doğum Günüsüüüü!:: 3z9wOY

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t1534-violeta-lechkov
Darence Elias
Konsey Başkanı
Ϟ Rp Beğenileri : 122

Darence Elias
Konsey BaşkanıBak ya sen şu muz canavarına! Kız çaylak öğretmenim benim sen mi doğdun Smile Tamam yahu ciddi çizginim dışına çıkmadan kutlayacağım doğum gününü öhöömm..

Sevgili Dilacığım bu rp denilen lanet camianın içinde hiçbir zaman muhabbet kurmadım ve içli dışı ilişkilerin içinde asla olmadım. Ne olduysa bu yıl oldu valla bende anlamadım. Önce balım, irem sonra sen derken şimdi ohooo bir dünya rp hayalinde gerçekçi sohbetler kurdum. Bundan seninde katkın büyük. Ve aslında eskiden olsam pişman olurdum oğlum sanal dünya lan salla gitsin. Gerçi Balım için hala pişmanım ama senin için bu geçerli değil. Hem bir meslekdaşım olarak hemde hayal gücü ve kalemi güzel bir arkadaşım olarak anan iyi ki doğurmuş seni sevgili Dilacağım. Öncelikle annenin başına bela olduğun için sonra da benim, bizim dünyamızın kıyısından köşesinden aniden girmiş biri olarak umarım çok mutlu olduğumuz ve huzurun, barışın hakim olduğu zamanlara kadar yaşarsın. Umarım hayal ettiğin kariyerine, hayatına ve yaşantına ulaşırsın. DOĞUM GÜNÜN BÜYÜLÜ VE MUTLU GEÇSİN DİLACIĞIM!

Tamam artık yeter azıcık ciddiyetimi bozucam. Maymun genlerinden gelen muzosevdalı Dila, sana muzlu pasta, muzlu kek, muzlu poğaça, muzlu süt ve muzlu çikolata eşliğinde doğum günü kutlaması dilerim. Bu arada rpye ben bırakana kadar devam etmezsen seni muz vadisinden atarım. Böylede tehditkar bir doğum günü mesajı olur işte. GÜZEL YAŞLARA!...

::Dilala Aşkımın Doğum Günüsüüüü!:: 21-1


Bir Pastada Burada!:
 
::Dilala Aşkımın Doğum Günüsüüüü!:: NWlBWB

Bir Zamanlar Bizde Öğrenciydik!:
 
...:
 

                                                           
     

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t1543-darence-elias
Azrael Slater
Büyücü
Ϟ Rp Beğenileri : 25

Azrael Slater
Büyücü
Canım doğum günün kutlu olsun sevdiklerinle nice mutlu yıllara. Ben öyle uzun uzun cümlelere dökemiyorum.  Sad Şurayı bi video bırakıp kaçayım  ::Dilala Aşkımın Doğum Günüsüüüü!:: 72434  ::Dilala Aşkımın Doğum Günüsüüüü!:: 910234958  ::Dilala Aşkımın Doğum Günüsüüüü!:: 2525086758  ::Dilala Aşkımın Doğum Günüsüüüü!:: 1354973000  ::Dilala Aşkımın Doğum Günüsüüüü!:: 217225465

::Dilala Aşkımın Doğum Günüsüüüü!:: VP76dm
Azrael:
 

Her şey kaybedildiğinde onur ölümü emreder ama yaşayanlar için hâlâ umut var.
Altınlar tüm evrene hükmedebilsin diye zincire vurulmuş tüm renkler için.
Yalnız değilim. Kurban değilim.
Ben Azrail'im.
Acı çekmeyi bilirim.
Karanlığı bilirim.
Hikâye böyle bitmeyecek.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t2186-azrael-lejant
Violeta Lechkov
Bellatores Lustitiae
Ϟ Rp Beğenileri : 84

Violeta Lechkov
Bellatores Lustitiae
Uğur! Rpyi bırakırsam gençliğim solsun Very Happy Çok teşekkür ederim iyi ki varsın  ::Dilala Aşkımın Doğum Günüsüüüü!:: 644546
Esraa tekrar teşekkür ederim canım benim Smile
i'll remain no more than is required of me
u n t i l  t h e  s p i r i t  i s  g o n e
i will long to see all that waits to be known
and all that will n e v e r  b e  k n o w n

::Dilala Aşkımın Doğum Günüsüüüü!:: 3z9wOY

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t1534-violeta-lechkov
 
::Dilala Aşkımın Doğum Günüsüüüü!::
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Havadan Sudan-