Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: EYLÜL 1975

Paylaş
 

 Dimitri Vasiliy Raskolnikov|Posta

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Dimitri V. Raskolnikov
Büyücü
Ϟ Rp Beğenileri : 23

Dimitri V. Raskolnikov
Büyücü


  
   Dimitri V. Raskolnikov
  

M
ektuplarınızı Hogwarts ve ya Nevsky caddesi 43, Sankt-Petersburg Rusya'ya yollayabilirsiniz.

Dimitri Vasiliy Raskolnikov

❂:
 
a smile you have not seen before:
 


En son Dimitri V. Raskolnikov tarafından 23.02.21 3:07 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t2569-raskolnikov#32129
Violeta Lechkov
Bellatores Lustitiae
Ϟ Rp Beğenileri : 84

Violeta Lechkov
Bellatores Lustitiae


Sayın Raskolnikov,


Araştırdığınız hususu oldukça merak ettim. Akşam üzerleri ve hafta sonları genellikle ofisimde olduğum için beni nerede bulabileceğinizi biliyorsunuz, kapım her daim açıktır. Ayrıca geçtiğimiz dersteki güzel iksiriniz için sizi tekrar tebrik ediyorum.

Violeta Lechkov

i'll remain no more than is required of me
u n t i l  t h e  s p i r i t  i s  g o n e
i will long to see all that waits to be known
and all that will n e v e r  b e  k n o w n

Dimitri Vasiliy Raskolnikov|Posta 3z9wOY

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t1534-violeta-lechkov
Spica Whinchester
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Spica Whinchester
Ölü


Hogwarts Stajyer'i Dimitri V. Raskolnikov'a,

Amortentia


İsmin Kökeni: Amor, bir Roma aşk tanrısıdır ve Latincede "amor" kelimesi "aşk" anlamına gelir. "Tentia" ayrıca Latincede "bekletilen" demektir.
Etki: İçen kişide güçlü bir aşka ve takıntıya neden olur.
Özellikleri: İnci parlaklığı, sarmal buhar, kişiye göre değişen koku.
Zorluk Seviyesi: İleri

Amortentia, dünyadaki en güçlü sevgi iksiridir. İnci gibi parlaklığıyla ayırt edici özelliğe sahiptir ve sarmal şeklinde iksirden buhar yükselir. Amortentia onları çeken şeylere göre her insana farklı kokar. Amortentia, var olan en güçlü aşk iksiridir. Güçlü ve son derece tehlikeli bir iksir olarak kabul edilir. Belirtildiği gibi, güçlü bir coşkunun hafife alınması tehlikelidir. Amortentia gücüne rağmen gerçek aşkı yaratmaz; Aşk üretmek veya taklit etmek imkansızdır. İlacın etkisi altındaki kişi, onu idare eden kişi için yalnızca bir takıntı yapacaktır. Kokan herkese farklı bir aroması vardır; kişinin sevgisinin nesnesi için duydukları sevginin farkında olmamasına veya bilmemesine rağmen, herkese en cazip buldukları şeyleri hatırlatır. İlacın bir kişiye etkisi hemen, anlık olarak tanımlanır; "solgun ve hastalıklı" görünen, iksiri içen ve onların duygularının nesnesine takıntılı olan kişi ile sanki "en saf güneş ışınlarından birine çarptı" gibi konuşur ve diğerlerine karşı heyecanlı veya tehlikeli olarak dengesizleşir.

Malzemeler: 2 tane büzüşmüş incir, 3 tutam kırmızı neuristia yaprağı tozu, 4 tane yapışkan sekizli etçil yonca, 2 damla neşelenme iksiri ve 8 parça ince kesilmiş pembe sertunio sapı
İksir, 3 gece kısık ateşte kaynadıktan sonra kullanıma hazır hale gelir.


Saygılarımla... 
Spica Whinchester

Dimitri Vasiliy Raskolnikov|Posta 5G1o9l
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Jeremy T. Doukas
Sihirli Yaratık
Ϟ Rp Beğenileri : 3

Jeremy T. Doukas
Sihirli Yaratık

Bay Raskolnikıv

Jeremy Doukas

Yaşlandırma İksiriZorluk Seviyesi: Gelişmiş
Etkisi: içen kişiyi yaşlanmasına neden oluyor. Daha fazla bir ölçü yaşlanma iksiri içmek, bir yaş daha yaşlandırıyor. Fakat bu iksir iyi yapılan bir  Yaş Sınırı Çizgisi'nde geçerli olmaz.
Tanımı:Şişen miktara bağlı olarak, bu iksir, içkiyi çeşitli derecelerde yaşlandırır. Renk yeşildir ve genellikle biraz armut benzeyen berrak bir cam şişede şişelenir.

Malzemeler:
*1Lt. su
*100gr doğranmış ay çiçeği
*İki buruşmuş İncir
*150gr. kelebek (rendelenmiş)
*200gr. kaz ciğeri
*En fazla 50ml pelte kan suyu

Yapımı:Suyu ısı eşliğinde sabit hız ile karıştırırken içine doğranmış ay çiçeklerini ve buruşmuş incirleri ekleyin. Şeffaf sıvı yerini sarımsı bir renge bırakınca iki kez saat yönünde iki kez saat yönünün tersine tersine hareket ettirin. Sonra yavaşça rendelenmiş kelebekleri ve ardından kaz ciğerlerini ekleyip 10 - 15dk 100 derece de pişirin. Sonra en fazla 50ml olacak şekilde pelte kan suyunu ekleyin. Birazcık karıştırın soğurken süt beyazı dönecektir. Tamamen soğutulduktan sonra (onbeş ila yirmi dakika arasında), saat yönünde karıştırmayı bırakabilir ve iksiri depolamak için uygun şişelere dağıtabilirsiniz.

Kör göze parmak gibi adından yakayı ele veriyor iksirimiz marifetini. Yaşlandırma İksiri düzgün bir şekilde hazırlandıktan sonra içilen miktara bağlı olarak içen kişiyi yaşlandırıyor. Miktara bağlı olarak diyorum çünkü iksirin belli bir kitapta yazan “… bir tatlı kaşığı içtin mi 5 yıl yaşlanırsın…”gibi bir kullanma kılavuzu yok ortada. Birkaç yudumuyla onlarca yaş ilerlemek de mümkün olabilir sadece birkaç ay da.  


x fermer

Dimitri Vasiliy Raskolnikov|Posta OxSnUh
Ha look!Pull up we can go anywhere, anytime, all over the world
if you want
Now we fly to the sky follow me and I'll make you high
Spoiler:
 

Bizim Tayfa:
 

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t4694-jeremy-karakter-kart#74526
Shailene Croft
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Shailene Croft
Ölü

Dimitri Roskolnikov

Shailene Croft

Ufalma İksiri

Sevgili Dimitri Raskolnikov,
Bana verdiğiniz ufalma iksiri ödevini tamamladım. Kitabımda bulamadığım için kütüphane de biraz araştırma yaptım. Başka kitaplarda bulduğum iksir yapımını harfi harfine uyguladım. Umarım istediğiniz gibi olmuştur. Yaptığım iksir şişenin içinde ki mavi sıvı. 
İyi günler dilerim..
©linus pour Epicode
x fermer

UFALMA İKSİRİ:

Spoiler:
 

İKSİR RPG:
Spoiler:
 


Araştırma Rpg:
Spoiler:
 
Dimitri Vasiliy Raskolnikov|Posta A97bca10


Spoiler:
 
Spoiler:
 
Spoiler:
 
Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Lavinia Sieghardt
Özel Sektör
Ϟ Rp Beğenileri : 20

Lavinia Sieghardt
Özel Sektör

Merhaba sevgilim
Postaya nasıl başlamam gerektiğini bilmiyorum açıkcası. Rutubetli okuldan ve Azraelden kurtulmama rağmen bu sefer de ev bazen üstüme üstüme geliyor ama merak etme şuanlık iyiyim. En azından nefes alış verişlerim ve yeme alışkanlklarım düzeldi. Seni bırakıp gittiğim için hala suçlu hissetsem de kendi başının çaresine bakacağına adım gibi eminim. Buradaki doktor bana çok iyi bakıyor ve iyileşmeme yardımcı oluyor. Okuldan ayrılalı bir hafta olsa bile yıl olmuş gibi geliyor. Seni şimdiden çok özledim. Eve geri gelmeni dört gözle bekleyeceğim.

Seni seven eşin Lavinia
Dimitri Vasiliy Raskolnikov|Posta LFEw5UDimitri Vasiliy Raskolnikov|Posta LFE97o

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ubaid Nasri
Daire Başkanı
Ϟ Rp Beğenileri : 6

Ubaid Nasri
Daire Başkanı


Dimitri Vasiliy Raskolnikov|Posta M3azjP

İngiltere Büyücedünya Konseyi ve Sihir Bakanlığı
Uluslararası Sihirsel İş birliği Dairesi
Londra, İngiltere


❝ Genç Bay Raskolnikov,❞


Dünya Su Günü Balosu'na katılmak üzere Monaco'daydım. Biriken işler yüzünden mektubunuzu anca yanıtlama fırsatı bulabiliyorum. Müsait olduğunuz bir zaman diliminde sizinle görüşmek isterim. Tabi öncesinde sekreterim ile görüşmeniz yararınıza olur. Aksi halde siz geldiğinizde ben Afrika'daki başka bir sıkıcı iş yemeğinde olabilirim. Birşeyler ayarlamaya çalışıp çalışmamaya görüşmemiz doğrultusunda karar vereceğim.

Sevgiler,
Uluslararası Sihirsel İş Birliği Dairesi Başkanı,

Ubaid Nasri©️ Darence Elias.

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t3300-ubaid-nasri-karakter-kart
 
Dimitri Vasiliy Raskolnikov|Posta
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: 2018-2021 Mâzisi-