Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: EYLÜL 1975

Paylaş
 

 Çisem'in Doğum Günü Şeysi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
Aaliyah Elias
Hogwarts Müdiresi
Ϟ Rp Beğenileri : 99

Aaliyah Elias
Hogwarts Müdiresi

Çisem'in Doğum Günü Şeysi 72434

Evet arkadaşlar. Nasılsınız bakalım? Ben çok iyiyim çünkü bugün çok önemli bir gün. Şimdi size annenizle nasıl tanıştığımı anlatacağım. Of pardon anne bendim....  Babanızla nasıl tanıştığımı anlatayım o zaman.

Soğuk bir kış günüydü. İsmi saklı bir rol oyunu sitesinde sayfayı yeniliyordum. Fütursuzca. Siteye yeni bir Ravenclaw gelmişti ve Uğur'un arkadaşıydı. Günler geçtikçe bu kişinin beni sevmediğini anlamıştım. Ne zaman üstteki üyelerde karşılaşsak bana birşeyler sokuşturuyordu ve kızı tanımadığım ve arkadaşımın arkadaşı olduğu için oradan boynum bükük ayrılıyordum. Yok yaşlı yok bilmemne. Neyse sonra Çisem siteden gitmeye karar verdi ve gider ayak Can'la (Lumos) kavga ettiler. Bunu hala komik buluyorum bu arada opsajdapsodjas. Keşke logları olsaydı da buraya yapıştırsaydım.

Neyse adını vermek istemediğim rol oyunu sitesinden ayrıldıktan sonra Uğur Hw-Rpg'nin açılacağını söyledi. Admin kadrosunda Çisem de vardı. "Nasıl olacak?" falan derken kendimi birden Çisem'le birlik olup Uğur'a birşeyler anlatmaya çalışırken buldum. Meğer hepimiz normalmişiz bir Uğur absürdmüş. Şimdi ne zaman fikirlerimiz ayrı düşse Uğur konusunda birleşiyoruz. Seviyeli bir ilişkimiz var. Ara sıra özlüyorum, diyorum bir sesini duyayım. "Çisem anlattığın kurgu önerisini ben anlayamadım beni bir arasana?" diye romantik oyunlar yapıyorum ona.

Sevgili Çisem! Carls JR.'ın hala nesinin çok farklı olduğunu anlayamasam da sınırsız içeceğe bakış açını anlıyor ve seni takdir ediyorum. İyi ki doğdun! Yeni yaşın Kadıköy Yerli Gıda Pazarı gibi geçer umarım. Seni orada tepelerden sarkan cevizli sucuklar ve gözlemeler kadar çok seviyorum  Çisem'in Doğum Günü Şeysi 1787303824  Yerinin ne kadar önemli olduğunu anladın ben böyle diyince di mi? Nar tanem Çisem. Nur tanem Çisem. Canım Çisem. Tatlı Çisem.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t1517-aaliyah-qandisa-lejant
Azrael Slater
Büyücü
Ϟ Rp Beğenileri : 25

Azrael Slater
Büyücü
Benim sorularımdan bıkmayan tatlış adminiçemiz, doğum günün kutlu olsun nice yaşlara Çisem'in Doğum Günü Şeysi 1787303824 Çisem'in Doğum Günü Şeysi 1150467511 Çisem'in Doğum Günü Şeysi 2765491044 Çisem'in Doğum Günü Şeysi 944870989
Çisem'in Doğum Günü Şeysi VP76dm
Azrael:
 

Her şey kaybedildiğinde onur ölümü emreder ama yaşayanlar için hâlâ umut var.
Altınlar tüm evrene hükmedebilsin diye zincire vurulmuş tüm renkler için.
Yalnız değilim. Kurban değilim.
Ben Azrail'im.
Acı çekmeyi bilirim.
Karanlığı bilirim.
Hikâye böyle bitmeyecek.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t2186-azrael-lejant
Olivia Mae Lewis
Hayalet
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Olivia Mae Lewis
Hayalet
Yeni bir üye olarak beni çok tatli karsilayan biricik adminimizin dogum gunu kutlu olsun <3
Çisem'in Doğum Günü Şeysi G9o7NbI was alive once, than i took an arrow in the knee
Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Anechka Meyerovich
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 4

Anechka Meyerovich
Ölü
Kurgularımın gizli kahramanı, tüm sorularıma yiğitçe göğüs geren kahraman admin...
Doğum günün kutlu olsuunn
Çisem'in Doğum Günü Şeysi 2765491044 Çisem'in Doğum Günü Şeysi 2765491044 Çisem'in Doğum Günü Şeysi 2765491044
Çisem'in Doğum Günü Şeysi 944870989 Çisem'in Doğum Günü Şeysi 944870989

Not, bu emojiler çok güzel. Very Happy
Editli not 2, öbüşüyor mu la onlar?
Çisem'in Doğum Günü Şeysi R05ynoget ready:
 

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Siofra Órfhlaith Flanagan
Biçim Değiştirme
Ϟ Rp Beğenileri : 33

Siofra Órfhlaith Flanagan
Biçim Değiştirme
Doğum günümü kutlayan herkese teşekkürler :*

Balım seninkini ayrı kutlayacaktım ama buradan adam kayırma olmasın, sonra özele gel :*
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t2075-flanagan-siofra-o#26006
Boris Zdravko
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Ölü
Doğum kutlu mutlu olsuuun tatlı kıs Çisem'in Doğum Günü Şeysi 730605731
nice mutlu senelere
Çisem'in Doğum Günü Şeysi 3290802614
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Jollyn Maqe
Cadı
Ϟ Rp Beğenileri : 67

Jollyn Maqe
Cadı
Çiseeeem! Doğum günün kutlu olsun. O ne güzel rp(ler) yazmaktır, ne güzel karakter(ler) oluşturmaktır, modellerini kendin yaratıyorsun sanki yahu, dasdffds daha önce görmediğim modeller neyse neyse kısacası çok güzel yazıyorsun, çok güzel adminiçelik falan filan hepsi öyle tabi ki, yeniden doğum günün kutlu olsun, musmutlu ol böyle önündeki zamanlar boyunca.
Çisem'in Doğum Günü Şeysi 944870989 Çisem'in Doğum Günü Şeysi 33255659 Çisem'in Doğum Günü Şeysi 1150467511
Çisem'in Doğum Günü Şeysi JDX26Q Çisem'in Doğum Günü Şeysi ODkMBD
*:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Siofra Órfhlaith Flanagan
Biçim Değiştirme
Ϟ Rp Beğenileri : 33

Siofra Órfhlaith Flanagan
Biçim Değiştirme
Teşekkürler Kardelen <3

Ya İrem yerim :') Senin rplerinin benden bir tık aşağıda kalır yanı zaten yok, yazışınıza hastayız efenim biz de Çisem'in Doğum Günü Şeysi 1787303824
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t2075-flanagan-siofra-o#26006
Nevissa Moovie
Site Grafikeri
Ϟ Rp Beğenileri : 17

Nevissa Moovie
Site Grafikeri
Doğum günün kutlu olsun Çiseeem. İyi ki doğmuşsun, iyi ki senin güzel rp'lerini okuyup güzel shipler oluşturuyoruz. İyi ki varsın, kocaman seviliyorsun. <3
Çisem'in Doğum Günü Şeysi PbHlnQ
Spoiler:
 

Spoiler:
 

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t4124-moovie-nevissa-karakter-kart
Darence Elias
Konsey Başkanı
Ϟ Rp Beğenileri : 122

Darence Elias
Konsey Başkanı


Anaaa Çisem'i doğşmum bugün! Hadi canım böyle ani tepkiler vermeyeceğim tabikide. Doğmuşsa doğumuş yani dünyada milyarlarca insan doğdu, öldü ve bu döngü hala devam ediyor. Çisem isminde biri de bugünü bulmuş işte yıllar önce doğarak! Ay neyse, sebebi kelamıma gelmeden önce bu yazı umarım kısa olur diyeceğim ama malesef çok üzgünüm ki olmayacak. ARTIK ÇİSEM'İN GERÇEK YÜZÜNÜ GÖRME VAKTİ GELDİ (Kötü adam gülüşü olsun burada) hahahaha!...

Neyse efendim, şimdi milyarlarca insan dedik ama benim hepsini tanımama imkan yok tabi, gökten üç elma düşmüş biri... aaaa dur bu cümle buraya uygun değildi yine karıştırdım. Ne diyordum hah buldum! İşte benim kaderime düşen de Çisem insanı ile tanışmak oldu. Şimdi size paragraf paragraf bazı gerçekleri açıklayacağım. Dikkatle okuyun! (İşin mi yok adamım git rp yaz ne okuyacaksın ;) )

İlk olarak Çisem hanımefendi ile pardon Çisem çocuktu o zaman ben ergen! İşte o zamanlarda bu platform üzerinde tanıştık. Kendisi son derece minnak bir küçük hanım olmanın yanında her zaman bir mesafesi vardı. Neyse gelmiş bu hanım siteye benim haberim yok tabi! Bilsem bunun 2017 yılında böyle olacağını banlardım siteden. Neyse işte gelmiş, o zaman siteyi yöneten adminlerden biride bunun rol oyununu puanlamış. Ne vermiş +90 puan vermiş. Eee tabi o zamanlar 100 puan almak için Rowling'in dayınız pardon teyzeniz olması ve sizi puanlayan admininde egosuz olması lazımdı. O rp bana göre 99 ederdi ama neyse! Heh unutmadan 31 EKİM 2010 yılında gelmiş siteye. Site haziranda açıldığına göre yaklaşık 3 ay sonra keşfetmiş burayı!

Alın size o yılların kanıtı:
 


Neyse bu meslek felan başvurusunda bulunmuş. Tabi o zamanlar öğrenci olmak çok daha renkli idi. Rp severler öğrenci olmayı daha bir iyi görüyorlardı. Bu hanımefendi de hafızalarımızın değişmeyen şampiyonu SEÇMEN ŞAPKA'ya başvurmuş. Zeki kızımız tabikide mavinin hastası zekanın esiri olduğu için bilin bakalım hangi binaya öğrenci olmuş. Haklısın bildin RAVENCLAW tabikide!

Çisem Hanım'ın yönettiği karater Seçmen Şapka'da:
 

Eeee artık rp için her şeyi hazır etmiş. Şimdi +90 puanı da varya kesin böyle kendinden emin azıcık havalı bir halde hey açılın ben geldim demiştir diye düşünüyorsun. Ee tabikide yine doğru düşünüyorsun. Kendisine ortam etmek ve karakter kurgusunu ilerletmek için bir ilan açmış kendisine. Her zaman aynı mı olur bir insan? Hadi anlıyorum bundan 7 yıl önce 13 yaşında bir çocuktun. Böyle ergen bahanelerin tavırların vardı. Ama sürekli bir üşegençlik hali, sürekli bir umursamazlık. Karakter bilgisini ve kurgusunu yazmaya üşenmiş, demiş seçmen şapkaya başvurdum işte ona benzer bir hatunum. Beğenirsen ilan şartlarımdan birine kon. Tövbe tövbe...

al sana kanıt:
 

İşte böylece HW-RPG sitesinin bir parçası olmuş. Tabi bende yavaş yavaş farkediyorum bu hatunu. Sonra efendin kızımız maharetli tabikide. avatar-imza yapabiliyormuş. Anaa, PS biliyor yani. Bu da tabi ona + değer katıyor. Hemen avatar imza takım başvurusu yapıyor. Tabi o zamanlar hepimiz ergeniz rp sistemleri tam oturmamış. Her şey başvuruyla, admin onayı ile yapılıyor. Şimdiki gibi özgürlük nerde. Şimdi isteyen arkadaşımız başlığını açıyor ihtiyacı olana  yapıyor takımını vs. Şimdi size Çisem'in ilk takım örnekleri ve bakın ben PS biliyorum hadi bende şu insancıkları giydireyim dediği kanıtlarımı sunuyorum.

Çisem Hanım İnsan Giydirme İşinde!:
 

Aha bunlarda ilk takım örnekleri:
 

Evet işte Çisem yıllar önce de aynıydı. Şimdi daha beter tabi. Hem bir sistemli, hep bir ben biliyorum sen çekil kenera, sana ihtiyacım yok kendim halledebilirim.... Böyle kuyruk hep dikti. Neyse, o yıllar tabi RP'nin en şahane yılları her yer üye dolu, bi dolu site var. Bizde aradan maradan kaynak yapıp HW-RPG ismini duyurmayı başardık işte. Site yavaş yavaş büyümeye başladı. Sonra ne oldu ergen insanlar hep var. Benim elimle admin yaptığım bir hatun kişilik sen git o zaman Accio Hogwarts İle Hogwarts Ekspress vardı bu editboardlı olan sanırım. Onların yöneticileri bu hatunun arkadaşı ol. Buna de siteyi sil gel bize admin ol! Neyse efendim, sonuç beslek kargayı oysun gözünü hesabını (bu sefer doğru atasözü sanırım) gece sen yönetim panelinden siteyi sil. Ben sabah bir siteye girdim 0 konu var. O zamanlar msn var tabi bir dünya mesaj geliyor. Neyse bu aramızda kalsın (Yetkinforum yöneticisiyim o zamanlar) sitenin ana alet panelinden sitenin yedeklerini geir yükledim. Sadece son 12 saat veri kaybı ile. Neyse ben siteyi geri yükler yüklemez insalar şaşırmış tabi nasıl yaptın? Ben saf salak o zamanlar. Hala öyleyim gerçi bakmayım akıllı gözüktüğüme insanlara güvenmekten ve yetki vermekten asla korkmam sanal bir dünya için. Kız geldi bana msnmi hacklemişler şifremi değiştirip onlar yapmışlar. Bende inandım. Ertesi gün yine siteyi sildiler tabi yine aynı döngü. Bu sefer kızdım admin takımında esra ve talha hariç sanırım umutta olabilir ama emin değilim 6 adminin 6 sınında yetkisini aldım Smile Sonra sitede aktif olanlardan yönetici için başvurmalarını istedik. Tabi bu ÇİSEM fırsat bu fırsat deyip gel başvur. +90 puanı var, PS biliyor eee rpde yapıyor bir de aktif. Kesin AQ beni seçmeyeceklerde kimi seçecekler demiştir.

Çisem Admin Oluyor:
 

Anaa, 15 yaşında admin olmuş. İşte bunun nelerini biliyorum ben! Çirkef! Neyse tamam bende o zamanlar 17-18 yaşındayım çokta büyük sayılmam. O da benim ergenliğimi biliyor. Neyse efendim kız hak ediyor şimdi hak yemeyelim admin oldu. Oluş o oluş valla o günden sonra RP dünyasında kimler geldi kimler geçti. HW-RPG nerden baksanız bir 10-15 admin eskitmiştir. Ama bu hatun kök saldı, Allahtan sitenin kuruluş e postası benim üzerimede beni gönderemedi siteden. Yoksa o benide gönderirdi, yeminle tek başına iktidar Çisem o zaman asdfhghhfdagf

Neyse kısa olmayacak dedim uzun oldu. Hala okuyorsa burayı canım arkadaşım yazının sonunda AQ ne kadar boş yazmışsın diyeceksen burada bırak yazıyı. Git okuma küfür yiyemem ben!

İşte yıl 2010 şimdi 2017 bu süre zarfında Çisem Rp aleminde beni haytımda hep oldu. Sanırım istifa etme kozunu kullanmayı bırakırsa da ben emekli olana kadar da burada olacak. Beraber olacağız. Şimdi Çisem'in geçmişi bu geleceği ne peki. Aaaaa dur unuttum Çisem'in hayat mottosunu açıklayayım size. Egenlikten beri bence aynı anahtar cümlede devam ediyor.

Çisem'in hayata bakışı:
 

Aslında birkaç şeyden daha bahsedecektim ama özel hayatın gizliliği sebebi ile Çisem'in o yıllardaki resmini ve insanlara yaptığı yorumları es geçiyorum. Bri gün uslu birer çoçuk olursanız sitenin 2010 - 2016 arşivini görebilir ve benim de ergenlik anılarıma ulaşabilirsiniz...

Tamam artık bugüne gelelim. Aslında HW-RPG uzun zamandır uyuyan bir güzeldi. Ben 3 yıl gibi bir aradan sonra rpye döndüğümde Çisem ile yollarımız tekrar kesişti. Sonra olaylar felan o konulara girmeyelim. Beni bir gazladı dedi açalım tekrar. Olur mu olmaz mı? diye düşünürken açtık işte. Zira sitemiz bazı siteler gibi çok şahane değil ama buradaki herkesin çok şahane bir kalbi var. Sonra işte Balım, dila, can derken biz 5 miz olduk başınıza birer bela! Sonra tabi Balım anlatmış ilk mesajta ilk anlaşamadıklarını. Neyse oralara da girmiyorum. İşre burdayız.

Çisem iyi ki var! Yani reel hayatında ne yaptığı vs. beni hiç ilgilendirmez. Rp aleminde var olduğu için ben çok şanslıyım. Her ne kadar biz kedi köpek gibi atışsak da sitede bugün olan kurguların temeli o tartışmalar sonucunda çıkıyor. Siz bakmayın ona her ne kadar beni eleştirse, sevmiyorum onu desede ben olmasam acayip canı sıkılır burada. Neyse efendim, işte Çisemle böyle bir geçmişimiz var. Burda anlatmadıklarımı ise seneye doğum gününde tekrar sizlerle paylaşırım.

Şimdi Çisemle rpde de atışacağız sanırım. Yakında hali ruhuyemizi rplerde de görebilirsiniz Very Happy

Unutmadan son olarak ben Çisem'i seviyor muyum? sorusuna geleceksek. O benim doğum günümde itiraf etti biliyorsunuz. Zaten ben biliyodum da kendi itirafı daha güzel oldu. Ama olsun karşılıksız sevgi daha güzeldir. UNUTMADAN ANA KURGUYU ÇİSEM YAZDI!

Şimdi beni tehdit eder seninde ergenlik mesajlarını yayınlarım diye. Huyu böyle çirkef! Yayınla, yayınlama banane yani.


Not: Balım burayı okuduysan şu benim yazım hatalarını bir düzelt, Merlin aşkına!


İYİ Kİ DOĞDUN ÇİSEM USTA!

Çisem'in Doğum Günü Şeysi 2765491044 Çisem'in Doğum Günü Şeysi 2765491044 Çisem'in Doğum Günü Şeysi 2765491044 Çisem'in Doğum Günü Şeysi 2765491044
Çisem'in Doğum Günü Şeysi 944870989 Çisem'in Doğum Günü Şeysi 944870989 Çisem'in Doğum Günü Şeysi 944870989

Çisem'in Doğum Günü Şeysi 1354973000
Çisem'in Doğum Günü Şeysi 217225465
Çisem'in Doğum Günü Şeysi 2525086758

Çisem'in Doğum Günü Şeysi 1941857574
Çisem'in Doğum Günü Şeysi NWlBWB

Bir Zamanlar Bizde Öğrenciydik!:
 
...:
 

                                                           
     

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t1543-darence-elias
 
Çisem'in Doğum Günü Şeysi
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Havadan Sudan-