Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: EYLÜL 1975

Paylaş
 

 Gökyüzündeki Gerçek - Astronomi Ödevi III.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Jeremy T. Doukas
Sihirli Yaratık
Ϟ Rp Beğenileri : 3

Jeremy T. Doukas
Sihirli Yaratık
Gökyüzündeki Gerçek - Astronomi Ödevi III. Tumblr_nqct28HaXd1rut1rdo1_500
   Genç büyücü son satırları da yazıktan sonra bedenini geriye doğru hareket ettirdi. Kendisini gererken kemiklerinden çıkan çatırtı seslerine aldırış etmedi. Hem yorulmuş hemde uykusu iyice gelmişti ama ödevini de bitirmişti. Ciğerlerine derin bir nefes daha çekti büyücü. Daha sonra parmaklarını çıtırdattı ve etrafına bakındı. Kütüphanede ki sayının yavaş yavaş azaldığını görebiliyordu. Uyuşan bacaklarını hareket ettirmesi gerekiyordu. İşi biten kitapları kucakladıktan sonra onları yerine kaldırmak için masasından kalktı ve kitap raflarının arasında gezindi. Kitapları tek tek yerlerine yerleştirdikten sonra masasına geri döndü. Eşyalarını toplayıp astronmi kulesine gitmesi gerekiyordu biran önce. İlk yaptığı S.Y.B. ödevinin profesörünün eline gittiğini umuyordu yoksa aptal baykuşu yine götüreceği kişiyi umarım karıştırmamıştı. Çantasını toparladıktan sonra yazdığı parşömenleri eline aldı ve kütüphaneden dışarı çıktı. Şuanda üç kat yukarı çıkmak genç büyücünün gözüne çok gözüküyordu gerçi odasına gitmesi için de bir hayli merdiven çıkması gerekecekti.

Yaptığı ödevi aklında düşünüyordu genç büyücü. Astronominin büyülü dünyasını seviyordu yıldızlar, gök cisimleri ve gezegenler onların büyüsü bir başkaydı ama onları böyle okumayı değilde görmeyi seviyordu. Evet gidipte inceleyemezdi yani eline alabilecek bir şey değildi anca teleskopla görebilirdi ama ırkları nasıl etkilediklerini merak ediyordu gök cisimlerini. Yoğun olmasa sentorlar ile konuşma fikri gayet hoştu genç büyücü için. Belki de bir kurt adam görürdü ama bunun tehlikeli olduğunu biliyordu. Acaba derste onları işleyecekler miydi yani S.Y.B. yada K.S.K.S. dersinde işlenmesi gereken konular olduğunu biliyordu ama şuana kadar görmemişti. Gerçi kitaptan yeteri kadar teorik bilgi edindiğine inanıyordu genç büyücü ama canlı bir kurt adam görme fikri tehlikeli olduğu kadar pekte imkanlı bir şey değildi. Jeremy aklındaki düşünceleri kenara kovduktan sonra profesörün odasının kapısını açtı. İçeri girdiğinde çalıma masasının üzerinde ödevler için ayrılmış bölüme elindeki parşömenleri bıraktı. Kısa süre içinde yavaşça dışarı çıktı ve kapıyı kapattı. Bu günlük her şeyi bitirmişti şimdi yatağına kavuşması gerekiyordu.
Raporlar:
 

RPG SONU
Gökyüzündeki Gerçek - Astronomi Ödevi III. OxSnUh
Ha look!Pull up we can go anywhere, anytime, all over the world
if you want
Now we fly to the sky follow me and I'll make you high
Spoiler:
 

Bizim Tayfa:
 

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t4694-jeremy-karakter-kart#74526
Cletus Cynesige
Büyücü
Ϟ Rp Beğenileri : 20

Cletus Cynesige
Büyücü

//+9 puan ilk rp
//+8 puan ikinci rp
//+3 puan üçüncü rp
//+5 puan kanaat notu ile
Gryffindor'a 25 puan fazladan kazandırdın genç adam. Kutlarım.

Ayrıca dersime verdiğin özenden dolayı Astronomi Kulesi'ndeki büyük teleskobu istediğin zaman kullanabilme hakkına sahipsin bu dönem için.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Gökyüzündeki Gerçek - Astronomi Ödevi III.
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: 2018-2021 Mâzisi-