Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: EYLÜL 1975

Paylaş
 

 Adamotu İyileştirme Sıvısı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Jue Viole Grace
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Jue Viole Grace
Ölü
Jue sabah uyandığına ortak salonda kimsenin olmadığını görünce şaşırmıştı.Gerçi henüz bina arkadaşları ile tanışmamıştı.Yattığı yerden doğrularak hazırlanmaya koyuldu en son cübbesini giydikten sonra çantasını da alarak büyük salona geçti.Kahvaltı yaptıktan sonra iksir ödevini yapmak için önce kütüphaneye uğrayıp tam bir bilgi aldıktan sonra iksir sınıfına giderek adam otu sıvısı hazırlayacaktı.Hızlıca kahvaltısını yaparken aynı zamanda etrafına bakınıyordu Shailene yi görebilmek umuduyla.Buraya geleli epey olmuştu ama şu an ki tek arkadaşı oydu.Kahvaltısını tamamladıktan sonra kütüphaneye gitmek üzere büyük salondan ayrıldı.
Kütüphaneye girdikten sonra ihtiyacı olan kitabı bulması uzun sürmemişti.Adam otu iksirinin yapımını anlatan bölümü açıp çantasından çıkardığı parşömen kağıdına malzemeleri kaydetmeye koyuldu:


"adamotu, aytozu, bezir, çiriş otu, çobandeğneği,çöpleme, güzel avrat otu, papatya kökleri, zencefil su"


Kütüphanede işi bittikten sonra Profesörün dediği gibi yaparak iksir sınıfına gitti.İçeride kimse yoktu .Masalardan birine geçerek malzemeleri yazdığı parşömeni eline aldı ve ihtiyacı olan malzemeleri masanın üstüne yığmaya başladı.Biraz sonra iksiri hazırlamaya hazırdı.Kazanın ateşini yakarak sırasıyla talimatları uygulayarak iksiri hazırlamaya başladı.
Aradan uzun bir süre geçtikten sonra iksir yapımını bitirmişti.Sınıfın arkasında bulunan dolaplardan bir şişe alarak iksiri doldurup çantasında koydu.Etrafı toparladıktan sonra ödevini teslim etmek üzere Profesörün yanına gitti.
 
Adamotu İyileştirme Sıvısı Talsp510
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Adamotu İyileştirme Sıvısı
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: 2018-2021 Mâzisi-