Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: EYLÜL 1975

Paylaş
 

 Bianca Whinchester & Spica Whinchester / Amortentia

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Spica Whinchester
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Spica Whinchester
Ölü
Spica, İksir Stajyeri Dimitri'nin kendisinden birkaç yaş büyük olmasına rağmen kendisine ödev verebilmesini hem sinir bozucu hem de son derece övülmesi gereken bir durum olarak görüyordu. Spica, kuzeni Bianca ile birlikte takım çalışmasında bulunup Amortentia yapacaktı. Dimitri'nin talimatlarına göre araştırma ödevi Spica tarafından yapılacak ve iksir yapımı Bianca tarafından faaliyete geçirilecekti. Tabii, Spica kuzenine yardım etmeyi ihmal etmeyecekti. Bianca ile birlikte iksir sınıfına giden Spica, sırt çantasını yere koyarak içerisinden dörde katladığı parşömen kağıdını çıkardı. Sonrasında Bianca'ya döndü: "Malzemeleri ben bulduğuma göre iksiri sen yapacaksın, sarı civcivim." dedi. Öpücük attıktan sonra en öndeki sıraya doğru ilerledi ve sıraya oturup elindeki kağıdı açtı. "Dolaptan sana söylediğim malzemeleri getirebilir misin? 2 tane büzüşmüş incir, 3 tutam kırmızı neuristia yaprağı tozu, 4 tane yapışkan sekizli etçil yonca, 2 damla neşelenme iksiri ve 8 parça ince kesilmiş pembe sertunio sapı." dedi. Spica, Bianca'nın getirdiği malzemelere, ardından Bianca'ya baktı. Yengesi Umut Whinchester büyünün iksir dalında son derece başarılıydı. Bu yüzden bu iksir yapımı Bianca'ya annesini hatırlatabilirdi, diye düşündü. Spica'nın güleryüzünün bir anda solması Bianca'nın da gözünden kaçmamış olmalıydı. Bianca meraklı gözleriyle Spica'ya baktı. "Aklıma bir şey geldi de..." dedi, Spica. "Halamızın iksir yaparken kazanı patlatıp is içinde kalmasını hatırladım. O zaman çok gülmüştük ama şimdi içime bir korku geldi. Yani, bu iksiri ilk defa yapacağız ve ben en sevdiğim cübbemi giydim."
Bianca Whinchester & Spica Whinchester / Amortentia 5G1o9l
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Bianca Iris Whinchester
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Ölü
Bianca iksir ödevini Spica ile beraber yapacağı için oldukça heyecanlıydı. İlk defa ikisi bir arada grup ödevi yapıyorlardı ve bu onu oldukça mutlu etmişti. Spica da halinden oldukça memnun görünüyordu, hoş her ne kadar araştırma kısmını yaparken Spica biraz bunalmış olsa da oldukça keyifliydi. Bianca ile Spica sınıfa girdiğinde, Spica çantasından bir parşömen çıkardı ve parşömendeki bitkileri Bianca'dan getirmesini söyledi. Spica'nın söylediği her malzemeyi bulmuş ve onun önüne koymuştu.Spica'nın yüzünün asıldığını fark edince meraklı bakışlarını ona dikip kaşlarını çatmıştı. "Aklıma bir şey geldi de... Halamızın iksir yaparken kazanı patlatıp is içinde kalmasını hatırladım. O zaman çok gülmüştük ama şimdi içime bir korku geldi. Yani, bu iksiri ilk defa yapacağız ve ben en sevdiğim cübbemi giydim." dediğinde Bianca'nın aklına o an geldiğinde gülümsemeden edemedi. "Merak etme abla, en az annem kadar iyi iksir yaparım" dediğinde kazanın başına geçmişti. Kazanın altına açıp kaynamasını beklerken "Bana malzemeleri ayarlayabilir misin abla?" dedim gülümseyerek. Kafasını onaylar bir şekilde salladı ve yanındaki havana neuristia yapraklarını ekleyip dövmeye başladı. Bu sırada Bianca çantasından Neşelenme İksiri'ni çıkartmıştı. Spica anlamayan bir ifadeyle bakınca "Önceden yapmıştım." dedi omuz silkerek. İksiri tezgaha koyduktan sonra  pembe sertunio sapını ince ince kesmeye başladı. Kazanın kaynamaya başladığını fark edince kitabını açtı ve talimatlara uyarak malzemeleri eklemeye başladı. Spica'nın hala dalgın olması canını sıkıyordu. Kendisiyle konuşmasını sağlayabilmek için "Abla, üç gece boyunca iksirin kısık ateşte kaynaması gerekiyor ya, kim kontrol etsin?" dedi. 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Bianca Whinchester & Spica Whinchester / Amortentia
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: 2018-2021 Mâzisi-