Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: EYLÜL 1975

Paylaş
 

 Ufalma iksiri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Shailene Croft
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Shailene Croft
Ölü
Shailene malzemelerini ayarlayıp iksir sınıfının yolunu tuttu. Bir yandan merdivenleri inerken bir yandan da iksiri nasıl yapacağını düşünüyordu. Sınıfa vardığında bomboştu ve soğuktu. Shai sınıfın boş olmasına sevinmişti. İçeri girdi, hemen boş bir kazan aldı. asasını sallayarak yaktığı ateşin üzerine koydu. Malzemelerini çantasından çıkardı ve iksiri nasıl yapacağına dair yazdığı parşömeni karşısına koydu. Kazanı suyla doldurdu ve kaynamasını bekledi. Biraz etrafına bakındı. Kimse yokken sınıf oldukça ürkütücüydü.Daha önce iksir sınıfının bu kadar soğuk olduğunu farketmemişti. Su fokurduyordu. Shailene suyun kaynadığını farkedince derin bir nefes aldı ve sakinleşti. İksir dersinde yaptığı iksir pek tutmamıştı o yüzden içinde başarısız olma korkusu vardı. 
Doğranmış papatya köklerini kazanda ki kaynar suya attı ve kepçeyi eline alıp 4 kez saat yönün de, 1 kez de saat yönünün tersine doğru karıştırdı. Karışım kaynamaya devam ederken hızlıca incirleri küçük dilimler haline getirdi ve kazana attı. Parşömenine bir göz attı ve incirleri attıktan sonra karıştırmaması gerektiğini hatırladı ve çözülmesini bekledi. İksir haki yeşili rengini aldı. Gerçekten hoş görünmüyordu ama kokusu şimdilik oldukça hoştu. İğrenerek tırtılları eline aldı ve kazana attı. Kepçeyi tekrar eline aldı ve 12 kez saat yönünün tersine çevirdi.İksir gerçekten katran gibi olmuştu. Sanırım iyi gidiyorum, diye düşündü. Dikkatini dağıtmasına izin vermeden sülük sıvısını da ekledi ve 6 kez saat yönünde karıştırdı. Parşömene not ettiği her şeyi harfi harfine yaptı. İksir açık mavi rengine döndü ve parşömende de böyle yazdığı için Shailene sevinçten havaya uçtu. İksirin soğumasına izin vermeden yanında getirdiği şişeye boşalttı. Kazanı temizledi, yerine koydu. Masayı temizledi. Sınıfı bulduğu gibi bıraktı. Şimdi tek yapması gereken iksiri hocaya ulaştırmak ve bir rapor yazmak. Çantasını ve ufalma iksirini kaptığı gibi sınıftan çıktı.

Ufalma iksiri A97bca10


Spoiler:
 
Spoiler:
 
Spoiler:
 
Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Ufalma iksiri
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: 2018-2021 Mâzisi-