Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: EYLÜL 1975

Paylaş
 

 Soyun Devamı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Cedrina Whinchester
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Cedrina Whinchester
Ölü
Tarih: 12 Aralık 1972
Konu: Cedrina'nın, eşi Alexander'a hamile olduğunu söylemesi.
Kişiler: Cedrina Whinchester & Alexander Whinchester
Soyun Devamı O6RYjb
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t4656-cedrina-whinchester-karakter-k
Cedrina Whinchester
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Cedrina Whinchester
Ölü
Cedrina ve Alexander, ara ara restoranlara gidip orada yemek yerler, kafelere gidip muhabbet ederler ve sinema, tiyatro, canlı müzik etkinliklerine katılmaya çalışırlar. Birbirlerine çok benzemeseler de aralarında çok büyük saygı ve sevgi vardır ve yalnız vakit geçirmekten hoşlanırlar. Alexander'ın otoriter ve bilgili yapısı Cedrina'yı her zaman etkilemiş; Alexander ise Cedrina'nın insan psikolojisinden çok iyi anlamasını ve empati yapabilmesini kendisi için bir 'nimet' olarak görmüştür. Hatta, Alexander'ın Cedrina'ya "meleğim" diye hitap ettiği zamanlar da vardır. İkisi de birbirlerine yeni şeyler katarlar. Sevgilerinin hiç bitmemesinin sebebi belki de budur...
-
Cedrina, Alexander'a bir kafede buluşmak istediğini söyleyince Alexander bunu pek yadırgamadı ve mektubu aldığı gibi buluşma yerine gelmek üzere harekete geçti. Cedrina'nın heyecanı ve mutluluğu küçük, ela gözlerinin "lumos maxima" büyüsü yapılmışçasına parlamasından belli oluyordu. Buluşma yerine -belki de ilk defa- Alexander'dan önce gelen Cedrina, köşelerden bir masa seçip menüye bakmaya başladı. Meyve suyu sipariş ettikten sonra Alexander'ın kafeye girdiğini gördü, ayağa kalktı ve eşine sarıldı. "Hoş geldin, sevgilim." dedi eşinin yanağına bir buse kondurduktan sonra.

Soyun Devamı O6RYjb


En son Cedrina Whinchester tarafından 16.12.17 16:48 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t4656-cedrina-whinchester-karakter-k
Alexander Whinchester
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Ölü
Alexander Bakanlık'taki ofisinde çalışırken odasının kapısının tıklatılmasını bile fark etmemişti. Sekreteri Nora, kendisine mektup geldiğini söylediğinde kaşları istemsizce çatılmıştı. Mektubun biricik eşi Cedrina'dan geldiğini öğrendiğinde Nora'ya teşekkür edip onun odadan çıkmasını sağladıktan sonra hızlıca mektubu açtı. Cedrina, Aliana & Bernetta Kafe'de kendisiyle buluşmak istiyordu. İyi de neden yanıma gelmedi ki? Acaba ciddi bir sorun mu var? Masasının üstüne asasını doğrultup büyüyle masanın üstünün toparlanmasını sağlarken hızlıca kabanını giyindi ve odasının kapısından çıktığında Nora'ya "Bir saate gelirim" dedikten sonra hızlıca şehir merkezine cisimlendi. kafein yakınında ve Muggle'lardan uzak bir yere cisimlenmişti. Hızlı adımlarla kafeye girdiğinde Cedrina'nın gözlerinin ışıl ışıl olduğunu fark etmişti. Eh, en azından tahmin ettiğim gibi kötü bir şey yok. Bu sırada Cedrina yanağından öpünce gülümsemişti. "Hoşbuldum sevgilim, hadi gel oturalım" diyip Cedrina'nın tarafına geçti ve onun oturabilmesi için sandalyesini çekince Cedrina utangaç gözlerle kendisine bakmıştı, bunun üzerine Alex de ona göz kırpıp kendi yerine oturdu ve "Evet, güzellik. Seni dinliyorum. Neymiş bu anlatacağın şey?" 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Cedrina Whinchester
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Cedrina Whinchester
Ölü
Alexander, Cedrina'nın söyleyeceği şeyi merak ediyordu. Doğal olarak... Cedrina, söze nereden başlayacağını bilmiyordu. Aslında, bu Alexander'a ilk defa söyleyeceği bir şey değildi ama Spica 16 yaşındaydı ve arada çok fazla yaş farkı olacaktı. Hem, Abraham Whinchester bunu kabul edebilir miydi? Whinchester soyunun devamı bir melezle sağlanacaktı, utanç kaynağıydı bu. Gerçi bebeğin cinsiyeti belli değildi ama Cedrina erkek olacağını hissediyordu ve hissettiği her şey gerçekleşmişti. Cedrina, eşinin gözlerine baktı. Etkileyici buz mavisi gözleri merakla buluşmuştu, elmacık kemikleri yüzüne müthiş bir hava kazandırıyordu. Uzamaya başlayan sakalları belli ki eşinin çenesini kaşındırıyordu. Cedrina, çenesini kaşıyan eşine gülümsedi ve dudaklarını araladı. "Bildiğin güzel, şatafatlı, 'ben Alexander'ın oğluyum' dedirten erkek isimleri var mı? Yoksa araştırsak iyi olacak çünkü hamileyim. Oğlumuz olacak." dedi. Alexander'ın da artık gözleri parlıyordu, yüzüne yandan gülümsemesini yerleştirdi ve kısa zaman sonra 32 dişi kendini gösterdi. Cedrina sol elini çenesinin altına koydu. "İsminin Leon ya da Leonardo olabileceğini düşündüm. Leon Whinchester'ı yaşatması için... Ama... Abraham Whinchester bu duruma sevinir mi bilmiyorum. Sonuçta... Evlenmemizi de istememişti ve ailenin tek erkek çocuğu olacak." dedi. Alexander, Abraham Whinchester ile ilgili sözlere kızacaktı, Cedrina bundan emindi ama yine de düşüncelerini eşiyle paylaşmak istemişti.
Soyun Devamı O6RYjb


En son Cedrina Whinchester tarafından 17.12.17 3:11 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t4656-cedrina-whinchester-karakter-k
Alexander Whinchester
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Ölü
Alexander, merakla Cedrina'dan çıkacak cümleleri beklemeye başlamıştı. ”Bildiğin güzel, şatafatlı, 'ben Alexander'ın oğluyum' dedirten erkek isimleri var mı?" dediğinde Spica'nın ne demek istediğini anlamamıştı. Bir kaşını kaldırarak Cedrina'ya baktığında Cedrina konuşmasına devam etmişti: “Yoksa araştırsak iyi olacak çünkü hamileyim. Oğlumuz olacak.” dediğinde Alex sanki bu dünyada değildi. Spica'dan sonra çocuk sahibi olmak istememişti çünkü Cedrina, Spica'ya hamileyken oldukça sıkıntı çekmişti, ölümle burun buruna gelmişti. Cedrina'ı kaybetmemek için aralarında bebek muhabbeti asla açılmamıştı fakat... Şimdi ise Cedrina hamileydi. Çarpık gülümsemesinin ardından tüm gülümsemesi yüzüne yayıldığında Cedrina'yı kucaklamaya hazırlanıyordu fakat Cedrina'nın sözleriyle yerine mıhlanması bir olmuştu. "İsminin Leon ya da Leonardo olabileceğini düşündüm. Leon Whinchester'ı yaşatması için... Ama... Abraham Whinchester bu duruma sevinir mi bilmiyorum. Sonuçta... Evlenmemizi de istememişti ve ailenin tek erkek çocuğu olacak." dediğinde Leon ismini duymasıyla hüzünlenmişti. Kardeşim... Leon öldüğünden beri kız kardeşi Beatrice ve yeğeni Bianca'nın hayatı asla eskisi gibi olmamıştı. Bianca'nın çocukluğunu kaybettiğini, Beatrice'in ise yaşam enerjisinin alındığını düşünüyordu hep. Bu sırada Cedrina'nın ellerini tutup dudaklarına götürmüştü. "Babamın düşüncelerini sence ne kadar umursuyorum meleğim?" dedi öpücükleri arasından. Bu sırada Cedrina'nın gözleri mutluluktan ışıl ışıl olmuştu ve bir damla göz yaşı yanaklarından akmıştı. Alex, Cedrina'nın bir elini bırakıp kadının yanağını silerken "Leon ismini düşünmekle beni ne kadar mutlu ettiğini anlatamam. Ama Bianca'ya sorsak daha iyi olmaz mı? Sonuçta Leon onun babasının adı ve belki de Leon ismini duymaya hazır değildir?"Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Cedrina Whinchester
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Cedrina Whinchester
Ölü
"Babamın düşüncelerini sence ne kadar umursuyorum meleğim?" dedi, Alexander. Cedrina, Alexander'ın "meleğim" demesini çok seviyordu. Spica'ya hamileyken ölüm tehlikesi yaşamıştı ve Alexander, eşinin yanından hiç ayrılmamıştı. Yine aynı olayları yaşamazdı, değil mi? Eğer Abraham Whinchester, böyle bir şeyi kabullenemezse zaten kendini huzurlu hissedemezdi ve bu, bebeğe de yansırdı. Son derece duygusal bir kadın olan Cedrina, hamileliğin de etkisiyle gözyaşlarına engel olamadı. Alexander'ı gerçekten çok seviyordu. Alexander, bir elini bırakıp Cedrina'nın yanağındaki yaşı silerken "Leon ismini düşünmekle beni ne kadar mutlu ettiğini anlatamam. Ama Bianca'ya sorsak daha iyi olmaz mı? Sonuçta Leon onun babasının adı ve belki de Leon ismini duymaya hazır değildir?" dedi. Cedrina, Alexander'ın tam bir aile babası olduğunun farkındaydı, gülümsemesine engel olamadı. "Ben de bunu söyleyecektim sana. Bianca'yı revire çağırıp konuşmayı düşünüyordum. Sence Spica ve Bianca'yı ayrı ayrı mı çağırmalıyım yoksa ikisini birden mi çağırmalıyım?" diyerek gözlerini eşine dikti. Hogwarts'ın yeni senesi başladığından beri kızlarını hiç görmemişti Cedrina. Aslında bu iyi bir şeydi çünkü kendilerini sakatlamadıklarını böylelikle bilmiş oluyordu. Ama yine de kızlarını özlemişti ve revire çağırmak için bir bahanesi yoktu. Hamile olduğunu söylemek güzel bir 'bahane' olurdu.
Soyun Devamı O6RYjb
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t4656-cedrina-whinchester-karakter-k
Alexander Whinchester
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Ölü
Ah, demek ilk bana dedi. "Sanırım en doğrusu ikisiyle ayrı ayrı konuşman olur. Belki Bianca isim konusunda hassas davranabilir." dedi Alex sevdiği kadının gözlerine bakarak. Kadının yüzünün huzurla aydınlandığını hissetti. Aslında Bianca'nın karşı çıkmayacağının biliyordu fakat vereceği tepkiden oldukça korkuyordu. Sırf Cedrina istediği için Bianca izin verirdi ama eğer hazır değilse eve asla uğramazdı. Onu en iyi tanıyan Spica'ydı. Okulda sürekli bir arada olduklarını biliyordu. Belki de... "Ya da meleğim, en iyisi kızlara beraber söylemen iyi olur." dedi bir anda düşüncelerinden sıyrılıp. "Hem Spica Bianca'nın bu isim konusunda vereceği tepkiye göre seni uyarabilir. Bu daha sağlıklı olur." Bu sırada masalarına garson gelince "Bir kadeh en iyi şampanyanızdan istiyorum ve..." diyip Cedrina'nın tarafına bakınca bir şey yemediğini görüp hafiften kaşlarını çatarak "Bir porsiyon ızgara köfte" diyince garson masadan ayrıldı. Cedrina'ya dönüp "Meleğim, hamileyken yediklerine dikkat etmen lazım. Tek meyve suyuyla olmaz bu iş" dedi küçük bir çocuğa bir şeyler anlatır gibi. Cedrina ağzını itiraz etmek için açınca "Hayır efendim, o yemek geldiğinde yenecek Cedrina, kendine dikkat etmek zorundasın. Acaba Hogwarts'taki işinden istifa mı etsen?"  
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Cedrina Whinchester
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Cedrina Whinchester
Ölü
Alexander, kızlarla birlikte konuşmasının daha uygun olacağını söylemişti eşine. Sonuçta hem aynı evde hem de aynı ortak salonda kalıyorlardı, ikisi de birbirini çok iyi tanıyordu. Aslında ilk Spica ile konuşup Bianca'nın ne tepki vereceğini kızına da sorabilirdi, Cedrina. Ama... Spica'nın da tepkisinden emin değildi. İçindeki düşünceleri boşaltmasını sağlayan küçük bir nefesle beraber bakışlarını kafedeki dekorasyonlara sabitledi. Ne kadar da hoş bir tabloydu böyle... Masada oluşan kısa süreli sessizliği masaya gelen garson bozdu. "Bir kadeh en iyi şampanyanızdan istiyorum ve... Bir porsiyon ızgara köfte." diyerek devam etti, Alexander: "Meleğim, hamileyken yediklerine dikkat etmen lazım. Tek meyve suyuyla olmaz bu iş." Alexander, küçük bir çocuğa nasihat verir gibi konuşuyordu. 4 kadının olduğu bir evde aile babası olmak kolay değildi. Bir de Cedrina'nın hamile olması Alexander'ın sorumluluğunu arttırıyordu. Cedrina, sevdiği adamın kendisini bu denli düşünüyor oluşuna içten içe çok seviniyodu. Şu an, dünyadaki en şanslı kadınmış gibi hissediyordu. Ancak ortada bir durum vardı, her akşam yemeklerini Crouch hazırlıyordu. Ev cinlerine haber vermeden dışarıda yemek, ziyana sebep olacaktı. Cedrina, itiraz etmek için ağzını açınca Alexander hızlı davranarak söze girdi. "Hayır efendim, o yemek geldiğinde yenecek. Cedrina, kendine dikkat etmek zorundasın. Acaba Hogwarts'taki işinden istifa mı etsen?" dedi. Cedrina, hiç beklemediği bir teklifle karşılaşmıştı. Boş gözleriyle bir süre eşine baktı. "Sevgilim." dedi. "Öyle bir şey teklif ettin ki duyan beni her gün taş taşıyorum zannedecek. Merak etme, oturup öğrencilerle konuşmaktan başka hiçbir şey yapmıyorum. Hem... Sen nasıl benim ilk yuvamsan, Hogwarts da ikinci yuvam."
Soyun Devamı O6RYjb
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t4656-cedrina-whinchester-karakter-k
Alexander Whinchester
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Ölü
Cedrina'nın son cümlesi çok hoşuna gitmişti Alex'in. Yüzüne çapkın sırıtışını yerleştirip "Eh, ilk yuvan olduğumu biliyorum da Hogwarts'la daha çok vakit geçiriyor gibisin." deyince Cedrina'nın dudaklarından melodik bir kahkaha dökülmüştü. Alex ister istemez Cedrina'nın gülüşüne odaklanmıştı. Merlin,nasıl bir müziktir bu! Cedrina, Alexander'in kendisine bu denli hayran baktığını belli bir süre sonra fark etmişti ve kahkahasını anında kesip kızaran yanaklarıyla yüzünü Alex'e dönmüştü. Alex sağ elini Cedrina'nın sağ yanağa getirip yanağını okşamaya başladı. "Sen nasıl iyi olacaksan öyle olsun. Yeter ki hep böyle güzel kahkaha at" dedi. Cedrina'nın gözleri ışıl ışıl olunca Alex'in içi eridi. Bu güzellik benim. Onu kaybedemem, asla! Cedrina cevap veremeden yemekler gelmişti ve romantik bir ambiyans yerini lezzetli yemeklere bırakmıştı. Cedrina büyük bir iştahla yemeğini yemeye başlamıştı. Eh, en azından iştahı açılmış. Aslan oğlum! Aklındaki düşünceye istemsizce güldü fakat Cedrina  güldüğünü fark etmemişti. Acaba yemekten sonra beraber bir film izlemeye mi gitselerdi? Ya da Londra sokaklarını mı gezselerdi? Yemeklerini bitirip kafeden çıktıklarında Alex "Meleğim, gel film izleyelim. Bu ay güzel filmler gösterime giriyordu" dedi ve Cedrina'nın bir şey söylemesine fırsat vermeden beraber sinema salonuna girdiler.

RP SONU
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Soyun Devamı
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: İngiltere :: Aliana & Bernetta Kafe-