Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: TEMMUZ 1975

Paylaş
 

 İSTANBUL BULUŞMASI

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Jutta Thibodeaux
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 2

Jutta Thibodeaux
ÖlüPek sevgili Hogwarts RPG halkı. İyi olduğunuzu umuyorum ve konuşmamda burayı atlayarak direkt konuya giriyorum.
Haftaya 22-23 Ocak'ta Onur arkadaşımızın İstanbul'a gelmesi nedeniyle buluşmayı planlıyoruz. Gelmek isterseniz hemen bana ulaşın, Skype grubunda varım. Hepinizi bekliyoruz.
İstanbul'dayız, muhtemelen Avrupa yakasında olacağız, Beşiktaş'a yakın olan yerlerde falan.
Geri dönüşlerinizi bekliyorum.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Alannah Muirgheal
Cadı
Ϟ Rp Beğenileri : 20

Alannah Muirgheal
Cadı
Murat gilin damından atlamaktan tutun da, kilisede vaftiz olmaktan, hatta ve hatta gizli bir SELENA RPG sitesinin temellerini atmaktan ve yedi kule zindanlarında rave party yapmaktan bahsediyoruz.

Rave party için saat 4:30 da yedikule zindanlarında olmanız rica olunurİSTANBUL BULUŞMASI 1JdA1Y


Spoiler:
 
a badger and a raven:
 
demon in disguise:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t3602-alannah-muirgheal
 
İSTANBUL BULUŞMASI
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Havadan Sudan-