Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: EYLÜL 1975

Paylaş
 

 ÇATI KATI | BAYKUŞHANE

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Cedrina Whinchester
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Cedrina Whinchester
Ölü
ÇATI KATI | BAYKUŞHANE  QGj1EB
ÇATI KATI | BAYKUŞHANE  O6RYjb
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t4656-cedrina-whinchester-karakter-k
Cedrina Whinchester
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Cedrina Whinchester
Ölü


     

       St. Mungo Daveti
       Aralık 1972

Cedrina, o sabah "biraz" geç uyanmıştı. Saat yaklaşık olarak 11'di ve bu bir cadı için ciddi anlamda biraz geçti. Okulda Noel hazırlıkları yapıldığı için izinliydi, Cedrina. Bu sene fazla yaralanma olayıyla karşılaşmadıklarından da içi oldukça rahattı. Yani, aklı okulda kalmamıştı. Cedrina, yarı uyur yarı uyanık halinden en sonunda ayılarak gözlerini açtı. Elini istemsizce karnının üzerinde gezdirdi. Canım oğlum, diye iç geçirdirdikten sonra yerinden doğruldu. "NANA!" diye seslendi. Bayan Whinchester tarafından çağrıldığını duyan Nana vakit kaybetmeden yatak odasına cisimlendi. Cedrina, Nana'ya gülümsedikten sonra dudaklarını araladı. "Bu akşam yemekleri kendim hazırlamak istiyorum. Bir de... Beatrice'nin nerede olduğunu öğrenebilir misin?" Küçük ev cini, çelimsiz bacaklarıyla Cedrina'ya minnettarlık göstergesi olarak küçük bir beden işareti yaptıktan sonra söze girdi: "Size yardımcı olmayı çok istesem de ben bir Whinchester ciniyim ve sizin emrinizle Beatrice hanımımı takibe alamam." dedi. Cedrina, bu cevaptan hoşlanmasa da itaatkar bir ev cini olan Nana'nın yapacak bir şeyi yoktu. Beatrice'nin eve gelmiyor oluşu beni fazlasıyla endişelendiriyor. En son eve bu kadar uzun süre gelmediğinde başını bin bir çeşit derde sokmuştu. Cedrina, iki elini de yatağa koyarak yataktan destek aldı ve en sonunda doğruldu. Karnında hafif bir sancı vardı ama bu sancılar normaldi. Cedrina, ayağını yere bastığında karşısında Nana'yı gördü. "Sabah ışıklarıyla birlikte sizin için bir baykuş gönderildi, hanımım." dedi, Nana. Cedrina, gülümsemesini yeniden yüzüne yerleştirdi: "Teşekkür ederim, Nana." dedi. Zaman kaybetmeden koşar adımlarla çatı katındaki minyatür baykuşhaneye doğru ilerledi. Güzeller güzeli kar beyaz baykuşu Hera'yı gördüğüne sevinmişti, Cedrina. Kapalı dolaplara doğru ilerledi ve eline bir avuç yem doldurdu. Yemle dolu olan elini Hera'nın gagasına doğru uzatırken diğer eliyle de mektubu aldı. "Bayan Whinchester'a" yazıyordu St. Mungo damgalı kağıdın üzerinde. St. Mungo mu? Cedrina, zarfı yırttı ve mektubu okumaya başladı: "Bayan Whinchester; Hogwarts'tan öğrencilik haricinde de kopamadığınızı, gerek profesörlük gerekse şifacılık meslekleriyle Hogwarts'ta bulunduğunuzu biliyoruz. Ancak sihirli yaratıklar hakkında en az Sihirli Yaratıkların Düzenlenmesi ve Denetimi Dairesi çalışanları kadar bilgili olduğunuzu da biliyoruz. St. Mungo'da sizleri sihirli yaratıklarla sorumlu olan bölümümüzün başında görmekten mutluluk duyarız. Teklifimizi onaylıyorsanız en geç 1 ay sonra St. Mungo'da sizi görmek isteriz. Saygılarımızla, imza: Eski Dostun" Cedrina, yazılanları okurken gözlerinin büyümesine engel olmamış ve oldukça sevinmişti. Böylesine önemli bir görev için uygun görülmüş olması bile mükemmel bir histi. Cedrina, Hogwarts'a artık veda etmeliydi.
Cedrina Whinchester / RP Sonu
ÇATI KATI | BAYKUŞHANE  O6RYjb
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t4656-cedrina-whinchester-karakter-k
 
ÇATI KATI | BAYKUŞHANE
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: İngiltere :: WHİNCHESTER AİLESİ MALİKANESİ-