Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: EYLÜL 1975

Paylaş
 

 Fraternity of Venatores

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Umay Bürkev
Kofti
Ϟ Rp Beğenileri : 8

Umay Bürkev
Kofti

Fraternity of Venatores 1JVPDA

"Ve biz burada, bu sığınakta, çocuklarımızın temiz kanı ve kendi şerefimiz üzerine, avcılara ihanet etmeyeceğimiz, yoldaşlarımıza sırt çevirmeyeceğimiz ve çıkar göz etmeyeceğimiz üzerine yemin ederiz."Klan adı: Fraternity of Venatores
Kurucular: Aliye Terziyan, Fatima Farsadi, Clemence Du’Fur
Örgüt Liderleri: Kadimler Konseyi
Kuruluş Tarihi: 1887


Tarihçesi ve Amaç

 1800’lerin başında Bulgar vampir çetelerinin Balkanlarda masum Türk köylerine saldırmaları üzerine onları savunmak için kurulmuş  Av Kardeşliği adlı büyücü Türk grubunun halefi olan Fraternity of Venatores ilk defa 1887’de Kıbrıs’ta metruk evde kurulmuştur. Kurucusu Aliye Terziyan, Fatima Farsadi, Clemence Du’Fur  ve Elizabeth Aperstein dönemin en iyi büyücüleri olmakla beraber Helen Papadoupaulos, Irma D’Figiovanni gibi muggle dünyasında önemli yer edinmiş koftilerde örgüte zamanla katılmıştır. Fraternity of Venatores ve üyelerinden oluşan “avcılar ” tek ilkede hareket eder; bizden olmayanlar dostumuz değildir. Fakat bu kendilerinden olmayan herkesi düşman ilan ettikleri anlamına gelmez. Zira amaçları, masumları çeşitli sihirli ırkların, büyücülerin ve muggleların karmaşık savaşlarının ortasında kalmaktan kurtarmaktır. Masumların kanlarını dökebilecek kadar vahşi kim varsa avcıların düşmanıdır. Avcılar birbirine yalan söylemez.  Avcılar birbirine ihanet etmez. Avcılar daima birbirini korur. Zira korumazlarsa kimse onlara sahip çıkmaz. Konseye karşı  ve konsey yanlısı oluşturulmuş tüm örgütlere karşıdırlar. Çünkü maksatları ülke siyasetlerine karışmak değil aksine ülke siyasetleri arasında kalmış zavallı insanları korumaktır.


Hiyerarşi ve Sistem


 Avcıların hepsi kadın olmakla beraber her ırk ve uyruktan şahıslar girebilir. Avcılarda aranan tek şart bağlılık ve vicdandır. Klan hiyerarşisi beş aşamadan oluşur. Birinci aşamada “Kadim”ler denen, her kıtadan en az bir üye olmak üzere tam on adet üye bulunur. Bunlar çoğunlukla altmış yaşını geçmiş kıdemli ve deneyimli kadınlardır. İkinci aşamadakilere “Profesyonel” denir. Bu gruptaki kadınların yaş aralığı oldukça geniştir. Fakat buna rağmen örgütün en küçük alt grubunu oluştururlar. Çeşitli görevlerde başarı sağlamış fakat Kadim olmak için çok genç olan kadınlara verilen rütbedir. Üçüncü katman olan “Kemikler”in sayısı Profesyonellere oranla oldukça fazladır. Klana yeni katılmış yirmilerinin üzerilerinde olan kadınlardan oluşur. Dördüncü katmanı ya da diğer adıyla “Çömez”leri ise ergenler ve gençler oluşturur. Bu grup genç nüfus oluşturmak adına en kalabalık gruptur. Bir altı olan Tohumları ise avcıların çocukları ve torunları oluşturur.

Ayda en az bir kez bölgelerinin sığınağına gelmekle ve rapor vermekle yükümlü olan Avcılar klana törenle kabul edilir ve bir takma ad alarak klanda yerlerini alır. Kodadları pek çok kültürde bulunan avcı tanrıça pantheonunu onurlandırmak için mitolojiden seçilir. Katılma töreninde edilen kutsal yeminin ardından resmi olarak görev sistemine katılırlar ve dünyanın çeşitli bölgelerine gönderilebilirler. Yeterli göreve çıkan avcılar profesyonel, hatta yaşları yetiyorsa kadim, derecesine kadar atlayabilir. Her ülkenin kendine ait bir lejyonu olmak üzere her ülkede bir lider vardır. Ülke liderleri arasından en çok göreve çıkan Kıta Lejyonu Lideri durumuna erişir.


Yoldaşlık Grupları


Konsey Lideri:
Aliye Terziyan - Athena (Bilgelik ve Savaş Tanrıçası)
Konsey Lider Yardımcısı: henüz alımlar yapılmamakta.
Avrupa Kıta Lejyonu Lideri: Umay Bürkev, Nemesis
Asya Kıta Lejyonu Lideri:
Avrupa Kita Lejyonu Lideri:
Afrika Kıta Lejyonu Lideri:
Güney Amerika Kıta Lejyonu Lideri:
Kuzey Amerika Kıta Lejyonu Lideri:
Avustralya Kıta Lejyonu Lideri:


Kadimler

Boeldg Mamachikawra (Afrika, Burkina Faso)- Mhamayevla (Bereket ve Doğurganlık Tanrıçası)
Xaoi Lang (Asya, Çin) - Ma Sholing (Aşk Tanrıçası)
Natalia Swarovski (Avrupa, Polonya) - Baba Yaga (Büyü Tanrıçası)
Pera Cohen (Asya, İsrail) - Ishtar (Güzellik ve Bereket Tanrıçası)
Muqaddes Al-Ghamdi (Asya, Lübnan) -Ma'at (Düzen Tanrıçası)
Hazel Ava Edwardson (Kuzey Amerika, ABD) -Isıs (Büyü Tanrıçası)
Selena Garcia Perez (Güney Amerika, Kolombiya) - Vesta (Ev ve Ocak Tanrıçası)
Helen Maria Kramaroff (Avrasya, SSCB) - Afrodit (Güzellik Tanrıçası)
Erica Dana Caldon (Avrupa, Lüksemburg) -Demeter (Tarım Tanrıçası)
Kim Se Kyung (Asya, Kore) - Areong Jong (Yağmur ve Aşk Tanrıçası)
Ayala Alverez (Avrupa, İtalya) - Artemis (Av Tanrıçası)
Samira Herjdöng (Avrupa, İzlanda) - Freya (Bereket ve İyilik Tanrıçası)RESMİ AVCILAR
Fraternity of Venatores A1JRyqFraternity of Venatores A1JRyq
Profesyoneller


- Umay Bürkev: B. Britanya Klan Lideri - Nemesis
-

Kemikler
- Camille Callaway: B. Britanya Klan Üyesi - Lupa
- Amphitrite Doukas: B. Britanya Klan Lideri Yardımcısı- Nyks
- İrene Shelly: B. Britanya Klan Üyesi - Enyo
- Julia Heffernan: B. Britanya Klan Üyesi - Bastet

Çömez

-Selene Underwood: B. Britanya Klan Üyesi - İmera
-Riley J. Lee: B. Britanya Klan Üyesi - Yuhwa


Tohum

-

Şifacılar

- Corella M. Delgado (NPC): B. Britanya Klan Şifacısı - Hyginea

Destekçiler ve Temsilciler

- Mesocyon: Avcıların Britanya Birliği ile yakın dost olan sürü, av ve törenler onur konuğu olarak bulunmaktadırlar.

- Richard G. Vincént: Klan liderinin dostu, örgütün Britanya iletişim ağının finansal destekçisi. Asıl amacı farklı olsa da örgütte sevilen biri. Parti, toplantı ve bazı törenlere onur konuğu olarak teşrif etmektedir.


Başvuracaklara Bilgilendirme: Klana sağlam karakterli, aydınlık tarafı seçmiş ve güçlü kadınları alınmakla beraber her gelen üye en düşük rütbeden başlayarak ilerler. Fiziksel şartları uygun olmayan kişiler alınmaz. Kardeşliğin avcısı olacak kişiler resmi olarak avcı olabilmek için en az bir üyeyle "tören" rol oyunu yazmalıdır. Bunun üzerine kabul edilen bir kodadla klanda varlığını devam ettirir.
Destekçiler, şifacılar ve temsilciler kısmında ise hiç bir zorunluluk yok, kurguya dahil olmak isteyen herkese açığız.


Fraternity of Venatores

-Başvuru Formu-

Örgüte katılma sebebiniz: (en az 5 satır)
Basitçe geçmişiniz:
Klana girişinizle ilgili en az 750 karakterlik bir rp: (spoiler içinde)
Tohum olacaksanız, avcı olan akrabanıza dair bilgiler:  
Kişiliğinizin olabildiğince detaylı anlatımı:
En az yedi adet istediğiniz ve kişiliğinize uyacak kodadı: (Küçük tanrıçalar seçilecektir lakin her pantheondan seçebilirsiniz. Halihazırda avcılar tarafından kullanılan tanrıça adları veya Amphitrite Doukas, Persephone De León gibi karakterlerin isimleri kodadı olarak kabul edilmeyecektir.):
Fraternity of Venatores RO5Gp3
FOR E Q U A L I T Y AND P E A C E
Fraternity of Venatores JQZjzQ
::
 


En son Umay Bürkev tarafından 16.03.18 19:56 tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t4091-burkev-karakter-kart#61195
Irene Hernandez
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Ölü
edit


En son Natya Vera Mihail tarafından 09.02.18 23:07 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Julia Heffernan
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 7

Julia Heffernan
Ölü
Örgüte katılma sebebiniz: Tamamen örgütün içine sızmak için girmek istiyor. Amacı örgütü çökertmek değil, sadece sorun olup olmayacaklarını bilmek istiyor. Hatta biraz da sıkışmış olan bu profesörlük hayatında diğer hayatına ait suikastçılık yeteneklerini sergileyebilmeyi umuyor. Diğer yandan da örgütün içinde biraz da olsa kaybettiği aile sevgisi tarzı bir şeyler bulmayı umuyor. 

Basitçe geçmişiniz:Julia genç bir kızken ailesini yangında kaybediyor. Ailesinden tek kalan kişi ise İstanbul'da yaşayan Bosphorus Heffernan. Julia, ondan habersiz bu yüzden ailesini kaybettikten sonra 'sisters' adındaki dolaylı olarak Scuta'ya bağlı bir gruba dahil oldu. Suikast eğitimi alan Julia, öldürmesi gereken herkese acımasızca öldürebilmiştir. En son görevi olan kişiyi ise sıkılmış olduğu bu örgütten çıkmak için kullanması gerekti. Bu durumdan kurtulduktan sonra, scuta'ya farklı yollarla yardımcı olmuştur. Daha çok akıl oyunları, zihinsel boşlukları araştırarak beyin üzerine yoğunlaşmıştır. Bu sırada etrafında bir çok arkadaş ve dost edinmiştir. Gringotts'da bir süre çalışmış, daha sonra Hogwarts'da açılan kadro ile profesör olmuştur.

Klana girişinizle ilgili en az 750 karakterlik bir rp: Naz ile görüşüldü.

Kişiliğinizin olabildiğince detaylı anlatımı: Oldukça soğukkanlı biri Julia özünde. Fakat oldukça profesyonel bir oyuncu. Kesinlike oyun yaptığını anlamayacak kadar doğal bir yapısı var. Sivri dilli biri olmasına rağmen bunu genelikle yapmayan biri. Yeri ve zamanını kollar kullanmak için. İçten pazarlıklı biri olduğunu söyleyebiliriz. Bunların dışında lükse, zerafete ve şatafata düşkün biri. Asilzade bir aileden geldiğinden sefalet bilmez ve öyle olan insanları ise küçümser. Bazen duygusal bir yapıya bürünse de genellikle nötr bir kişilikte. 

En az yedi adet istediğiniz ve kişiliğinize uyacak kodadı: Bastet
Fraternity of Venatores GRbiiT


Hmm:
 
My life:
 
Bastet:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Umay Bürkev
Kofti
Ϟ Rp Beğenileri : 8

Umay Bürkev
Kofti
Avcılara hoşgeldin kız kardeş Bastet!
Fraternity of Venatores RO5Gp3
FOR E Q U A L I T Y AND P E A C E
Fraternity of Venatores JQZjzQ
::
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t4091-burkev-karakter-kart#61195
Amphitrite Underwood
St. Mungo Şifacı
Ϟ Rp Beğenileri : 11

Amphitrite Underwood
St. Mungo Şifacı
Alımlar hala devam ediyor kardeşlerimizi bekleriz.
Yakında bir toplantı olacaktır.
Fraternity of Venatores ThfrGF

Everyday a question mark:
 
♥Cause I think about you everday:
 

I’m already addicted to you:
 

Between love and pain:
 
Fraternity of Venatores Qd24jB
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t4407-amphitrite-karakter-kart#6582
Rhea Raymond
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 4

Rhea Raymond
Ölü
örgüte katılma sebebiniz: rhea, uzun bir zamandır kimsesiz. tamamı ile kendisinden ve geçmişinden nefret ediyor ancak tüm bu nefrete rağmen bir şekilde geçmişine de sıkı sıkıya bağlı kalmış bir kadın. bunun sebebi ise geçmişinden başka kendisini yerleştirebildiği başka hiçbir şey yok. adaletin, tamamı ile adaletsizliğin avuçları içerisinde olduğunu biliyor. buna karşı, harekete geçmesi gerek. büyük annesinin, çok eski zamanlarda kendisine yazmış olduğu bir mektup eline geçtiğinde onu daima göz ardı etti. ancak, en sonunda bu mektup ile yüzleştiğinde yapabileceklerinin ve potansiyelinin farkına vardı. bir şeyleri değiştirmenin vaktinin geldiğini düşünüyor. "evren, acımasız katillerin yeri olmamalı, barış sağlanmalı."
ayriyeten, kendisine karşı duyduğu nefreti silebilecek tek şey, birileri için anlamlı bir şeyler yapmak, birileri uğruna savaşmak.


basitçe geçmişiniz: bir gryffindor kızıydı zamanında. küçük yaşlarda, babasının avcılığına hayran kalarak merak duygusunu bastıramadı ve bununla birlikte arkadaş grubunda öne atılmaya çalışarak bir kurt adam tarafından ısırılarak dönüştürüldü. annesi ve babasının kendisini suçlamasıyla birlikte, sahip olduğu bu ırkın artık kendisi için bir lanet olduğunu düşündü. kendisinden nefret etti. çoğu özelliğini, babasından almıştı. hiçbir zaman gurur duyulan (ya da belki de gurur duyulduğuna dair bir tepki almayan) bir kız olarak büyüdü. bu yüzden, ilerleyen yaşlarda kendisini kanıtlama arzusu açığa çıktı. annesi, kendisini suçlaması ve ağır antidepresanlar kullanması yüzünden öldü. babası, bu ölümün ardından kendisini ve kızını suçlamanın eşiğine geldiğinde rhea'yı terketti.

rp: yemin

kişilik: inatçı. ancak inadı, hiçbir zaman düşüncesinin ve kendi doğrusunun ötesine geçemez. bir şeye doğru demek için, çok düşünür çünkü bir kere doğru dediği vakit ondan vazgeçmez. inatçı olmasına rağmen, inadı değil, anlaşmayı sever. fakat etrafındakiler inadına inat bindirdiği vakit dayanamaz ve sırf karşılık olması amacıyla hareket edebilir.itaat etmekten nefret eder. birisinin kendisine emrediyor olması, rhea'nın tüm sinirlerini çekiştirmek gibi bir şeydir. kontrolün elinde olmasını sever, dominanttır. kolaylıkla güvenmez. bu yüzden, kontrolü başkasını avuçları içerisine bırakmak, rhea'ya göre değildir. baskıdan ve zorbalıktan nefret eder. soğukkanlıdır. ancak kırılgan olduğu konularda da tahmin edilemeyecek kadar kırılgandır. birisinin kalbini hiç tereddüt etmeden söküp alabilecekken bir kuşun öldüğünü gördüğü vakit yanı başında ağlayacak kadar kırılgan olmasından bahsediyorum. lakin öyle ki, elbette bu kırılganlıklarını kimseye açmıyor. cesaretli aynı zamanda. gerçekten, değer verdiği ve kendi değerleri ve de kendi doğruları için, her şeye cesaret edebilir. 

kodadı: concordia
Fraternity of Venatores MDM2ra
rhea:
 
fight, baby fight:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t5509-rhea-raymond-l-karakter-kart#9
Amphitrite Underwood
St. Mungo Şifacı
Ϟ Rp Beğenileri : 11

Amphitrite Underwood
St. Mungo Şifacı
Avcılara hoşgeldin kız kardeş Concordia!
Fraternity of Venatores ThfrGF

Everyday a question mark:
 
♥Cause I think about you everday:
 

I’m already addicted to you:
 

Between love and pain:
 
Fraternity of Venatores Qd24jB
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t4407-amphitrite-karakter-kart#6582
Amphitrite Underwood
St. Mungo Şifacı
Ϟ Rp Beğenileri : 11

Amphitrite Underwood
St. Mungo Şifacı
Alımlarımız Tekrardan Devam Etmektedir.
Fraternity of Venatores ThfrGF

Everyday a question mark:
 
♥Cause I think about you everday:
 

I’m already addicted to you:
 

Between love and pain:
 
Fraternity of Venatores Qd24jB
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t4407-amphitrite-karakter-kart#6582
Alfrida T. Heathe
St. Mungo Şifacı
Ϟ Rp Beğenileri : 40

Alfrida T. Heathe
St. Mungo Şifacı
Örgüte katılma sebebiniz: (en az 5 satır): Alfrida, vampirleri oldu olası sevmiyor. Aslında tüm yaratık *veyahut sihirli yaratık olarak bahsetmek daha mümkün* ılımlı şekilde yaklaşılması gerektiğine inanıyor. Ancak vampirler bu noktada bir kilit diyebiliriz. Vampirlerin iyi niyetli olacaklarına başından beri inanmıyor. Bunun sebebi kendisini büyüten insanların, özellikle de annesinin bir vampir tarafından katledilmesi. Bu yüzden hem kimsenin kendisiyle aynı kaderi paylaşmasını istemiyor, hem de öç almak istiyor desek yeridir. Zira yalnızca vampire verdiği bir zarardan pişmanlık duymuyor.

Basitçe geçmişiniz: Babası bir muggle, annesi ise bir cadı. Babası annesinin cadı olduğunu öğrendikten sonra korkup terkediyor. Brenden isminde, annesinin yakın arkadaşı Alfrida'ya babalık yapıyor desek yeridir. Öldürülüyor. Ardından annesi bir vampirin ısırığına kurban gidiyor. Alfrida Ravenclaw mezunu, başarılı bir öğrenci. Zaten başından beridir aklında Sihirli Yaratıklerın Bakımı dersine ilgi duyan Alfrida, İksir dersi ile bunu birleştirerek zehir-panzehir, sihirli yaratıkların açtığı yaralar nasıl tedavi edilir; bunlar üzerine çalışmalar sürdürüyor. Stajyerlik, eğitim ve yükselişinin ardından şu an St.Mungo'da kendi alanında baş şifacı.

Klana girişinizle ilgili en az 750 karakterlik bir rp: Böğürtlen ve Gül

Tohum olacaksanız, avcı olan akrabanıza dair bilgiler:  - 


Kişiliğinizin olabildiğince detaylı anlatımı: Alfrida, şöyle bir geçmişe dönüp baktığında babasından ve vampirlerden nefret eden bir kadın haline gelmiş. Hırslı fakat zarar verecek boyutta değil. Çoğu zaman bir kimsenin canını yakmak, Alfrida için katlanılmaz bir şey. Ancak bu katlanılmazlık özellikle de annesinin ölümüne sebep oldukları için vampirler adına ters işliyor; canlarını yaktığı zaman pişmanlık duymuyor. Her iyiliğin bir kötü yanı olduğunu da düşünerek tarafsızlığı iyiliğe tercih ediyor. Fakat durduğu nokta kesinlikle aydınlıktan yana. Ara ara evsiz büyücülere ve koftilere bakım veriyor. Kibirden nefret ediyor. Yağmur altında dolanmayı çok seviyor. Babası olarak gördüğü Brenden'dan kendisine kalan bir okçuluk takımı var; zamanında çok başarılı bir biçimde kullanmayı öğrenmiş. Gece yürüyüşüne çıktığı zaman mutlaka yanında taşıyor. Epey gururlu fakat gururundan geri de dönebiliyor. Dışarıdan nazik görünse de epey kuvvetli işler yaptığı söylenebilir; zira kilolarca ağırlıkta olan motosikleti kullanıyor. Bu yüzden insanları şaşırtmayı seviyor. Üzerinde durmak gerek ki, sevdiği bir kimseye zarar gelmemesi için kendisini dahi gözden çıkarabilecek birisi Alfrida; hayatındaki değerler onun için ilk sırada geliyor. Bu yüzden bazen olması gerekenden daha fedakar. 

Kodadı: Salus 

*Hem bir avcı, hem de meslek dolayısıyla örgüt şifacısı olmak istiyorum. Şifacılığı gerektiği noktada daha fazla yüklenecek, gerektiği noktada avcılık yeteneklerini gösterecek şekilde yani.*
Fraternity of Venatores 1

alfrida:
 
atlas efendi:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t5461-alfrida-t-heathe-l-karakter-k
Amphitrite Underwood
St. Mungo Şifacı
Ϟ Rp Beğenileri : 11

Amphitrite Underwood
St. Mungo Şifacı
Avcılara hoşgeldin kız kardeş Salus !

"Ve biz burada, bu sığınakta, çocuklarımızın temiz kanı ve kendi şerefimiz üzerine, avcılara ihanet etmeyeceğimiz, yoldaşlarımıza sırt çevirmeyeceğimiz ve çıkar göz etmeyeceğimiz üzerine yemin ederiz."
Fraternity of Venatores ThfrGF

Everyday a question mark:
 
♥Cause I think about you everday:
 

I’m already addicted to you:
 

Between love and pain:
 
Fraternity of Venatores Qd24jB
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t4407-amphitrite-karakter-kart#6582
 
Fraternity of Venatores
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: 2018-2021 Mâzisi-