Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: EYLÜL 1975

Paylaş
 

 Taze Askerimizin Doğum Günüüü (Uğur)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
Jollyn Maqe
Cadı
Ϟ Rp Beğenileri : 67

Jollyn Maqe
Cadı
@Darence Elias demiş ki:
Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar. Burası da benim için özel bir yer ve özel arkadaşlıkların olduğu bir site. İyi ki varsınız, özellikle Balım lafım sana ölünce ölürsün canım bence hayatta iken çabala yüzük için

11 ay sonra burdayım tabi sizler hala burda olursanız. İrem can sana da teşekkür ederim başlık için, kitap yazacağız daha seninle

Onun dışında kendinize iyi bakın ve yazmaktan rp yapmaktan zevk alın. Önemli olan eğlenmek gerisi teferruattır bu site için.

Saygılarımla...

Ooo saygılar reis!
Tabii ki kitap yazacağız daha, sen gel de biz buralardayız inşallah.
Taze Askerimizin Doğum Günüüü (Uğur) - Sayfa 2 616773
Taze Askerimizin Doğum Günüüü (Uğur) - Sayfa 2 JDX26Q Taze Askerimizin Doğum Günüüü (Uğur) - Sayfa 2 ODkMBD
*:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Valentin Diavol
İksir
Ϟ Rp Beğenileri : 59

Valentin Diavol
İksir
taze asker bilgisayarım servisteydi ancak gördüm ve yazıyorum, doğum günün kutlu olsun, nice senelere (buraya komikli espri)
Taze Askerimizin Doğum Günüüü (Uğur) - Sayfa 2 QW0LVR
Serra psd'si


yes it hurt when i fell from heaven but that was before i received my throne:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t4032-valentin-zeptor-diavol#60088
 
Taze Askerimizin Doğum Günüüü (Uğur)
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Havadan Sudan-