Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: TEMMUZ 1975

Paylaş
 

 Kaotik

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
Percy Sharikov
St. Mungo Şifacı
Ϟ Rp Beğenileri : 11

Percy Sharikov
St. Mungo Şifacı
Karşı taraftan gelen telkinlerin hiçbirinin inandırıcı olduğunu düşünmüyordu. Kadının naçizane sorusuna vermiş olduğu yüksek oktavlı karşılığa öyle kötü bir bakış attı ki arkadaki tilki ölüsü bile bir anlığına kendini sorguladı. "Elbette. Tıpkı bir çocuğun yaşamına son vereceksem bunun benim olup olmadığından emin olmak istemem gibi." Oturduğu yerden kalktı ve yırtıcı kuşları yerleştirmiş olduğu bölüme doğru ilerledi. Duvara monte edilmiş küçük ahşap bir dolap vardı. Kristal kesimli cam kapaklardan birini açtı ve içinden çıkarmış olduğu bir şişe şarabı resepsiyonun üzerindeki bardağa boşalttı. Bardağın sahibi belirsizdi lakin içine dnasını bıraktığı görünebiliyordu. Normalde dikkatini çekecek bu küçük detay umrunda dahi olmamıştı. Ağzına kadar kızıla boyalı su bardağını dikti ve aynı hareketi bir defa daha tekrarladı. Şarap namına bıraktığı kadarını Lux'a ikram etmek için bir hamle yaptıysa da hareketi yarım kalmıştı. Kendi çocuğunu taşıdığından şüphelendiği bir kadına alkol teklif ediyordu. Uzatmış olduğu şişeyi geri çekti ve ne yapacağını bilmez bir şekilde etrafına bakındı. Bir an kalanı da yuvarlayacak gibi oldu. Fakat midesinin acı feryadı tüm sinirlerine ulaşınca bundan da vazgeçip şişeyi bir köşeye fırlattı.

Tuz buz. Şişenin parçaları bir anda dört bir yana saçılmış olacaktı ki neredeyse hiçbiri olması gereken yerde görünmüyordu. Doldurulmuş ceylanın beyaz paçalı toynakları üzüme boyanmıştı. Kalbi en çok neye kırılmıştı bilemiyordu. Sevdiği kadında yaşam bulanın kendi çocuğu olmasına mı yoksa olmamasına mı? "Bu hatayı düzeltmeme yardım etmen gerek Percy. Neden Lux? Neden benim yardım etmem gerekiyor bana bunu açıklayabilir misin?" Buz mavisi gözlerini kadına dikti ve ellerini iki yana açtı. "Bana kendi çocuğum olma ihtimali olan bir embriyoyu parçalamam için bir tane mantıklı sebep göster." Ruhu öylesi bir agoni içerisindeydi ki bedeni yerinde duramıyor konuşurken hayali lokasyonlara doğru tereddütsüz adımlar atıyordu. Şimdi sesi görece bir şekilde yükselmişti. "Değil detaylarını kendisini dahi hatırlamadığım bir seksimiz var, Lux. İnsanım ben. Başkalarının bedenlerini kontrol edebilsem de kendime her zaman hakim olamıyorum. Sen beni cidden *kasap sandın galiba?"

*sawbone: argoda doktor anlamına gelir.


Kaotik - Sayfa 2 BqoJbq


È un sogno la vita che par sì gradita, è breve gioire, bisogna morire. Non val medicina, non giova la China, non si può guarire, bisogna morire.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t5125-sharikov-p-karakter-kart#88027
Lux Caldwell
Cadı
Ϟ Rp Beğenileri : 14

Lux Caldwell
Cadı

Problemi çeken kendisiyken Percy'nin krize girmesini mantıklı bir zamanda anlayabilirdi. Ama zaten sorunu kendisi yaşıyor, üstüne bir de çözemediği için yardım istemek zorunda kalıyordu, bu toleransının hatırı sayılır düşüşünü açıklamak için yeterliydi. Percy'nin uzattığı kadehi almaya niyeti yoktu zaten, içindeki herhangi bir vasfa henüz sahip olmayan ve buna rağmen şimdiden kendisinden beslenmeye başlamış asalak oluşumun iyiliğini düşündüğünden değil, ondan bu gece kurtulmayı planladığı için. Ancak adam elindeki şişeyi odanın bir köşesinde patlattığında irkildiğinden belki, ya da gürültü kendisine gelmesini sağladığı için, tepkisinin değişeceği bir yol ayrımında durduğunun farkındaydı. 

Başka herhangi bir konu olsa Percy ile flört ederek adamı ikna etmesi işten bile olmayacaktı, ancak belli ki Percy bir anda baba olmak istediğine karar vermişti. Bu da adamın suyuna giderek manipüle etmesi olasılığını ne yazık ki ortadan kaldırıyordu.  
"Çocuk. Senin. Değil."
Fırlattığı şişeyi birleştirip sokabileceği onca yer olmasına rağmen, bunun bir çözüm olmadığının açıkça farkındaydı ve elindeki tek seçenek diyaloğu sürdürmekti. Sıktığı dişlerinin arasından homurdandığında yardım istediği gerçeğini falan boşvermiş, açıkça meydan okumaya karar vermişti. Tamam, Percy'nin yardımı her açıdan idealdi. Bir kere elindeki en güvenli seçenekti, zaten başına dert olan bu şeyin ardından günlerce kendine gelemediği bir senaryoyu bilinçli bir tercihle seçemeyeceğinden önce Percy'e gelmişti. Adamın, eğer ikna olursa elbette, olabilecek en hasarsız yönteme başvuracağını biliyordu. Diğer seçenek olası bir duyulma ihtimalini minimuma indiren ihtimalin yine Percy oluşuydu. Bu durumun duyulması her açıdan hayatını baltalayacaktı ve kendisini oldukça zayıf bir konuma düşürecekti, ki zar zor temelini kazdığı bu sistemin içinde güçsüz kalmaya pek niyeti yoktu. Harici olarak Percy'nin yardım etmesi kendisini güvende hissettirecekti. Daha önce böyle bir duruma düşecek kadar aptal olmamıştı, bu nedenle de tam olarak ne beklemesi gerektiğini bilmiyordu. Ancak zayıf düşecekse, bunun kendi seçtiği bir ortamda gerçekleşmesini dilemesi normaldi. Ama tüm bunlara rağmen, buradan çıkıp gitmeyecek kadar da yardıma muhtaç değildi, ve belli ki ortada bir yanlış anlaşılma vardı. 
"Hatırlamadığın geceyi benim hatırlıyor olmam bir yana, hatırlamadığın bir şeyin sonucunu bir anda istediğine karar vermen aptalca. Bu senaryoda benim sözümün geçerliliği var Percy, tek bir saniyesini bile hatırlamadığın ve ben açıkça tekrar tekrar aksini söylediğim halde çocuğun senin olması gibi bir ihtimal olduğuna karar verdiğin için ortaya bir çocuk çıkartmayacağım."
Percy'nin ikna olmadığının farkındaydı. Ancak gerçekten acıkmıştı, bu yüzden midesi bulanıyordu ve bu gece bu iş çözülemeyecekse durup kavga etmek yerine gidip yemek yemeyi tercih ettiğine karar vermişti. 
"Haklısın, yardım etmen gerekmiyor. Yardım edebileceğini umdum, ancak bu seni zorunlu kılmıyor."
Oturduğu yerden kalkarken cisimlenmeye enerjisi olmadığını farkettmişti. Bu da bir anda bu konuşmadan kaçıp gidemeyeceği anlamına geliyordu, kendisi ve kapı arasında içi doldurulmuş hayvanlarla örülmüş nispeten dolambaçlı bir yol vardı, karşısında da Percy duruyordu. Neden hiçbir şey kolay olamıyordu?
"Yardım etmeme kararına saygı duymak zorundayım, tıpkı senin benim kararıma saygı duymak zorunda olman gibi. Sen kabul etmesen de gerçekleşecek bir durumun içindeyim, kendimi en az tehlikeye atacağım ve içeridekine en insancıl sonu verecek seçenek sensin. Yine de bu tek seçenek olmadığın gerçeğini değiştirmiyor. Mantıklı bir sebep yok ortada Percy, mantıklı bir seçenek var. Ancak mantıksız olan yolu eleyebileceğim bir şey değil bu."Kaotik - Sayfa 2 AzY6Lv
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Percy Sharikov
St. Mungo Şifacı
Ϟ Rp Beğenileri : 11

Percy Sharikov
St. Mungo Şifacı
Kadının suratına öyle bir gülmüştü ki tüm hücreleri tek bir ağızdan konuşuyorlardı; "Sen benimle maytap geçiyorsun herhalde?" Nitekim bu keyifsiz kahkaha seansı kendini nevrotik bir enerji boşalmasına bırakmıştı. "Gerçekten şaka gibisin." İnce uzun parmaklarını ağzına kapattı ve başına buyruk kaslarını dindirmeye çalıştı. En azından bedenen sakinleşmişti. "Sorguladığım içindekinin akıbeti hakkındaki düşüncelerin değil." Aslında bunu tam olarak umursamadığı söylenemezdi. Zira konu başkalarının ürettiği embriyo olduğunda teklife çok daha ılımlı bir yaklaşım göstermişti. Bağışlamış olduğu bir parçasının hiçliğe sürüklenişinin ardından nobran ve mendebur çanların çalmayacak olmaları umrunda değildi. Fakat en iğrenç böceklere açacak koynu dahi olmaması Percy'e kendini garip hissettirmişti. Büyücünün alışkın olduğunun aksine bu şeyin bir bedeni dahi yoktu.

Bu tarz bir ölüm tekinsizdi. Çağrısını kabul ederse Percy'e ilk defa kapılarını aralayacaktı. Belki de içinden birşeyleri koparacaktı. Yorgunluğunu zihnine kabul ettiremediği bedeni alarma geçmişti. Başı o kadar ağrıyordu ki soğuk bir duvara yaslanıp orada zıbarmak istiyordu.

Kadın, kendisine geliş sebebini en iyi şekilde açıkladıysa da derinlerde bir yerlerde kullanıldığını hissetmişti. Çünkü Lux böyleydi. İşi, yaşamı... Seçimi ile yönlenen herşey menfaatleri üzerine. Adamın kellesini koparır sonra da çiğneyip denize tükürürdü. Onu bulana kadar geçen vakitte tuzlu su öyle bir aşındırırdı ki bulduğunda arda kalnın teşhisini bile koyamazdın. Henüz böyle birşeyin başına gelmemiş olması başkalarından feyz almasına engel değildi. Tüm bu düşünceler kadına karşı hissettiği ulvi duyguların solmasına sebep olmasa da dikenleri bir nebze de olsa egosunu kanatmıştı sanırım. "Kararınla ilgilenmiyorum." Bedenini alt kata açılan merdivenlere doğrulttu ve alçak trabzanlara dayandı. "Hastanedeki işlerim uzayınca dükkana uğramayı planlamamıştım. Fakat madem geldim, ilgilenmem gereken birkaç şey var. Sonrasında ise evime gideceğim. Müsadenle."


Kaotik - Sayfa 2 BqoJbq


È un sogno la vita che par sì gradita, è breve gioire, bisogna morire. Non val medicina, non giova la China, non si può guarire, bisogna morire.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t5125-sharikov-p-karakter-kart#88027
Lux Caldwell
Cadı
Ϟ Rp Beğenileri : 14

Lux Caldwell
Cadı

Verilebilecek tepkiyi olası pek çok alternatif tepki ile göze aldığını düşünmüştü. Ancak kovulmak, şaşırtıcıdır, seçenekleri arasında yoktu.

Percy'nin pek çok şey olabileceğinin farkındaydı, adam durduğu yerde sadece nefes alarak bile herkese ve her şeye meydan okuyordu zaten. Ama yine de yardım beklediği sırt kendisine dönünce ne düşüneceğini şaşırmıştı. Öfkesini gösteremiyordu bile. Oysa ki biraz önce oldukça kızgındı, ama Percy'nin beklenmedik hamlesi tepkilerini uyuşturmuştu. Kendini zoraki içinde bulduğu durumlarda hep olduğu gibi kafasının gerisinde bir plan listesi belirirken bu işten bu gece kurtulma ihtimalinin giderek düştüğünün farkında, Percy'nin geri çevirmesi yüzünden elinde kalan diğer seçeneğe gitmek zorunda kaldığı gerçeğiyle yüzleşince damağında beliren acı tadı geçirmesini umarak yutkundu. Ne demişti, dört saat? Şimdi yemek yese, dört saat sonra yeniden çözüm aramaya koyulabilirdi. Gerçekten açlıkla sınanmak kadar kendisini zorlayan bir başka şey yoktu. 
Bir şey söylemeye gerek görmeyip çıkışa yöneldiğinde ise Percy'i elediğinde kalan alternatiflerin hangisinin kendisini öldürmeyeceğini hesaplamakla meşguldü hala. Mantıklı olan şey yol üstünde bu akşam saatlerinde hala işler bir mutfağa sahip bir muggle restoranına yönelmesiydi, şehir merkezinde sebze yemekleri çok güzel olan bir yer bile biliyordu. Ancak kalan son enerjisini bütün gün evde kendisini beklemiş Felix'e dönebilmek için harcaması gerekecekti. Bok vardı diye homurdandı ağzının içine, bu Percy tarafından ikinci yarı yolda bırakılışıydı, bu adamın vicdanından hoşlanmadığına karar vermişti artık. Belki bir parça hak vermesi gerektiğini bile düşünemeyecek kadar bomboş hissediyordu. Hem boşu boşuna onca saat, hele ki bir gece önce litrelerce içki tüketmişken, aç beklemişti ve içinde kendisini sömüren şey hala oradaydı. 


-son-Kaotik - Sayfa 2 AzY6Lv
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Kaotik
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Sharikov Taksidermi-