Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: EYLÜL 1975

Paylaş
 

 Tılsım & KSKS Ortak Dersi || '73 - '74

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Cornelius Baskerville
Özel Sektör
Ϟ Rp Beğenileri : 2

Cornelius Baskerville
Özel Sektör


& 1973 & 1974 eğitim yılında ilk dönemin ilk dersi, KSKS Dersi ile ortak işlenecektir.
& Ana ders başlığı KSKS Dersliği'nde bulunmaktadır, bu yalnızca yönlendirme başlığıdır.
& Tılsım Dersini alan öğrenciler kurgusal olarak öncelikle Tılsım Dersliği'ne gelecekler, ardından birlikte KSKS Dersliği'ne geçecekler. Geçiş yaptıkları ana kadar olan kısmı bu başlığın altında yazıp gerisine ana başlıkta devam edebilir veya tamamını ana başlıkta yazabilir.
& Her iki dersi de almıyorsanız yalnızca Tılsım'dan değerlendirileceksiniz; bu nedenle Profesör Azrael hâlâ başvuru kabul ediyorsa KSKS'ye de başvurmanızı öneririm.
& Yalnızca asanıza ihtiyacınız var, başka hiçbir şeyi kendinize yük etmeyin.
& Bol bol eğlenin ve dersin tadını çıkarın!

& ANA DERS BAŞLIĞI:  K.S.K.S. & Tılsım Ortak Dersi 1973-74 - Giriş

Tılsım & KSKS Ortak Dersi || '73 - '74 DBGgmV
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Tılsım & KSKS Ortak Dersi || '73 - '74
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: 2018-2021 Mâzisi-