Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: TEMMUZ 1975

Paylaş
 

 Helva İkramımızdır (Herkese Açık Başlık)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
Sınbira Harvelle
Seherbaz
Ϟ Rp Beğenileri : 24

Sınbira Harvelle
Seherbaz
Genç kadın helvasını yemeye çalışırken küçük cadının sesini duydu. Kahverengi gözlerini kadının üstüne çevirdi. Kadın eskiden dırdırcı da çalıştığını söylüyordu, siması belki de bu yüzden yabancı değildi. Kumral cadı gördüğü simaları unutmazdı belki de meslek hastalıklarından bir diğeri de buydu ama kadınla daha önce hiç tanışmamıştı. "Bende mumnun oldum tatlım, ah lütfen şekerli şeyler istemese de susatıyor beni" dedi kadın. Yeni tanıştığı kadın su getirmek için gittiğinde genç kadın etrafına bakındı, umarım bu sefer bela beni bulmaz diye geçiriyordu içinden. Nereye gitse bela adeta onu çağırıyordu bu yüzde artık bir yere gittiğinde iki kere düşünüyordu. Küçük cadı geri geldiğinde masanın üzerine bırakmıştı plastik bardak şeklinde ki suları. Kadın içlerinden bir tanesini alıp kapağını çekerek açmış ve küçük küçük yudumlar almaya başlamıştı. "Su için teşekkürler" dedi kadın diğer sarışın kadına baktığında o bir kedi ile ilgileniyor gibiydi bakışlarını tekrardan cadıya çevirdi. En azından sohbet edecek birini bulmuştu bakanlıkta yada evine tıkılıp kalmaktansa insanlarla sohbet etmek ona göre daha iyiydi hem bazen işine yarar bilgilere ulaşıyordu.


Helva İkramımızdır (Herkese Açık Başlık)  - Sayfa 2 RfxW3N
Spoiler:
 

My Love:
 

My Son:
 

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t4135-snbira-harvelle-karakter-kart
Olivia Scarlett Isis
Sanatçı & Ünlü
Ϟ Rp Beğenileri : 10

Olivia Scarlett Isis
Sanatçı & Ünlü
Gün geceye erdi.
Yiyen yedi, yemeyen kokusunda eridi.
Ayaklara sağlık, parmaklara bereket, ağızlarda lezzet dileklerimizle...
RP de az katılımla burada sona erdi.


Helva İkramımızdır (Herkese Açık Başlık)  - Sayfa 2 J6DyRn


Home:
 

Gel Artık Kocişkom. Kutu Kola Gibisin İçesim Geliyor:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t1814-o-l-i-v-i-a-s-c-a-r-l-e-t-t-i
 
Helva İkramımızdır (Herkese Açık Başlık)
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Ricadonna Özgür Dergisi-