Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: EYLÜL 1975

Paylaş
 

 Hedef Sensin

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Amphitrite Underwood
St. Mungo Şifacı
Ϟ Rp Beğenileri : 11

Amphitrite Underwood
St. Mungo Şifacı
Hedef Sensin

Yıl: 22 Şubat 1957
Konu:Genç adamın küçük sirene ulaşma çabaları. Amphitrite Hogwarts zamanında başladığı kalp sızıları gün geçtikçe karışık bir hal alır ve genç büyücünün dikkatini çeker. Slytherinli öğrenci Archaim bu güzel cadıya ulaşmak için farklı yöntemler arar.
Karakterler: Amphitrite Doukas & Archaim Marceloa
Hedef Sensin  ThfrGF

Everyday a question mark:
 
♥Cause I think about you everday:
 

I’m already addicted to you:
 

Between love and pain:
 
Hedef Sensin  Qd24jB
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t4407-amphitrite-karakter-kart#6582
Archaim Marceloa
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 6

Archaim Marceloa
Ölü

22 Şubat

İnsanların çok iyi ya da çok güzel olmasını istemezdi Archaim. Eğer böylelerse kendisi  tarafından kırılmaları kaçınılmazdı. Sıradan bir Hogwarts günüydü. Çok iyi olmayan derslerine hiçte çalışmak istemiyordu. Bitki bilimleri dersinden daha yeni çıkmış kendini hemen bahçeye atmıştı. slyterinli birkaç arkadaşı ile bir köşede oturmuş konuşuyorlardı. Aslında hep aynı muhabbetledi ve bundan sıkılmış kendine yeni bir uğraş bulmak için göz gezdirip duruyordu etrafa. Eh uzun zaman olmuştu yalnız olmak için daha çok genç ve fazla yakışıklıydı. Buna karşı çıkabilecek hiç bir kız çıkmazdı. Belki İrene birazda Lizz  Archaim'in etki alanının dışında kalmışlardı. Bu iki kız dışında kızlardan arkadaş edinemiyordu. Liz ile sebepler malum küçüklükten beri tanıdığı biri iken İrene ile slyterinin ona kattığı arkasını toplayan , ki bu oldukça sık olduğunu düşünürsek, tek cadıydı. Eh hal böyle olunca bu cadılar dışında her cadı yaş çok ayırt etmeksizin hedefi olabilirdi. Sıkılana kadar takılabileceği hedefler..İki haftadır ise yeni bir hedefi vardı. Bu sefer dolaylı bir yol seçip arkadaşlarından biri ile konuşmaya başlamış böylece kendinden oldukça küçük olmasına rağmen okulun güzellik açısından hemen dikkat çeken kızı ile bir türlü tanışmış olacaktı.

2 hafta önce- İlk görüş

Yemek solonu her zamankinden daha gürültüydü. Alt tarafı yemek yiyorsunuz nasıl bu kadar gürültü yapabiliyorsunuz anlamıyorum. Yemeğini yerken önüne bir defter fırlatıldı. Agrasif bir şekilde kafasını kaldırdığında ise İrene gözlerini kocaman açmış ona bakıyordu. "dikkatini çekmek istedim" dedi genç cadı omuz silkerek. fazlasıyla yemeğine odaklanmış olması Arc için hiçte iyi değildi. Boş boş konuşmak için ve dedikodu anlatmak için geldiğinin farkında  olduğundan fazla tepki vermeden kafasını kaldırdı. "Efendim İrene?" dedi isteksizce. "Bak şimdi ne anlatıcam şu kızı görüyor musun? Bu aralar en popüler kız bu.Etrafındaki kızların hepsi popülerde bu kızda birşey var. Şurdaki çocuğu görüyor musun yakışıklı olan. Heh onla yeni ayrıldılar." Dikkatini sonunda çekebilmişti kafası kaldırıp baktığında ilginç bir aurası vardı kızın. sonra kafasını erkeğe çevirdi. Minik cadının dediği kadarda yakışıklı değildi. " Merlin aşına neresi yakışıklı onun" deyip göz devirdi. İrene ise heycanlşa açıklamaya devam etti. "Saçlama bu olayı anlatma sebebim o zaten baksana nasıl yakışıklı. Ben seni en yakışıklı zannediyordum senden de iyileri varmış."...

22 Şubat

Gözlerini etrafta gezdirirken Amber arkadaş grubuyla yanından geçerken "Oo.. hiç yüz vermiyorsun güzellik ne oldu?" deyip yanına doğru gitti. Genç büyücülere de dönüp yandan bir gülümse ve göz kırpma ile  durumu anlatmış oldu. Bu bakışın alt metninde ise kızla konuşacağım laçkalık yapıp geri çağırmayın siz konuşun ben geleceğim vardı. Amber diğer kızdan daha az güzel değildi aslında. Hatta sarı kıvırcık saçları daha çok dikkatini çekmesi gerekiyordu ama kolay bir hedefti. Kolay kazanılan zafer asla mutlu etmezdi ama değil mi? Senin olmayan şeyler yada senin olması zor olacak şeyler her zaman zevk verirdi ona. Elini kızın omzuna atıp Amberin grubunun olduğu köşeye doğru yürürdü. Yürürken de biraz iltifatlar şakalaşmalar döndü.  Rav'den arkadaş edinmek ilginç olacaktı genç büyücü için. Onlara kitap kurdu olarak görüyordu. Tanıştırmak için "Kızlar bu Archaim" dedi.
Aşk imkansız olan birçok şeyi anlamlı kılar... Benim anlamım olsa ya?
Hedef Sensin  WDOQXQ
Yakar geçerim:
 
Güler geçerim:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t5474-archaim-bault-karakter-kart#9
 
Hedef Sensin
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: 2018-2021 Mâzisi-