Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: EYLÜL 1975

Paylaş
 

 Aramızdaki Küçük ve Şirin Bağ

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Lucifer Feodor Helios
Baş Seherbaz
Ϟ Rp Beğenileri : 28

Lucifer Feodor Helios
Baş Seherbaz
-düzenlenecek-
Aramızdaki Küçük ve Şirin Bağ NunxIK Aramızdaki Küçük ve Şirin Bağ XaR0O1
"Gökyüzüne çıkacağım, Tanrı’nın yıldızları üzerinde tahtımı yükselteceğim."
(İncil-Lucifer,19)

| İLANLAR |

Kusursuzluk detaylardan oluşur:
 

Alemde ismimiz, duvarda resmimiz:
 

Millete korku salar:
 

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t5679-lucifer-helios-lejant
Lucifer Feodor Helios
Baş Seherbaz
Ϟ Rp Beğenileri : 28

Lucifer Feodor Helios
Baş Seherbaz


1 Ekim 1973

Baş Seherbaz, bulunduğu konum nedeniyle İngiltere'nin sorunlarını ve taşıdığı kan nedeniyle de kendi hayatının sorunlarını aynı anda yoluna sokmaya çalışmaktan yorulmuştu. Aylarca Adras'ın açığını bulmak için uğraşırken, bir yandan da bu açıkların ülkeye verdiği zararlar ile boğuşmuştu. Aradığı fırsat ayağına kadar gelmişti Sınbira ile girdikleri tehlikeli bir yol sayesinde, ama bu yol neredeyse sevdiği kadının ölümüne neden olacaktı. Hala o günlerle ilgili omzunda bir yüktü o anıları, cadıya karşı ne kadar minettar olsa azdı. Çünkü sonuç hiç beklediği gibi olmamıştı. Büyük bir zafer kazanabilecekken o otel odasında, kaçak olarak hayatını sürdüren Adras'ın cansız bedeniyle karşılaşmıştı. Sonrasında da bitmek bilemeyen mahkeme ve davalarla uğraşmıştı. İçini büyük derecede soğutan o yaşlı büyücü ile birlik olan herkes hak ettiği cezayı alabilmişti. Ayrıca arkadaşı Hugo'nun yaşadıklarına da birebir şahit olmuş ve yardımcı olamamak ayrı bir dert olmuştu Lucifer'e. Sevdiği birini kaybetmenin yaşattığı acıyı çok iyi biliyordu.

Nihayetinde her şey yaşanıp bitmişken büyücünün yapması gereken son bir şey kalmıştı. Aklındaki konuyu konuşmak için herkesten gizlediği kızı Dusty'nin annesi Syrinx'i bu küçük kafeye davet etmişti. İşlerinin yoğunluğu yüzünden cadıyı ayağına kadar çağırmak pek hoşuna gitmese de, aklındaki bu konunun bir an önce çözüme kavuşması gerekiyordu. Öğlen vakti yemek yemek için ayırdığı o ufak vakti, bu işe harcamıştı bugünlük. Başkalarının ve en önemlisi Sınbira'nın kulağına gitmemesi için de, vakit iş çıkışı sonrası olacak şekilde, daha şık bir restoran seçememişti mekan olarak. Syrinx'de St.Mungo'da çalışan bir şifacıydı, onunda vakit sıkıntısı vardı zaten. Beklediği silüetin kapıdan girişini görebilmek için tam kapıya bakan bir masa seçmişti Lucifer. Boş boş beklememek için söylediği kahveden daha birkaç yudum aldıktan sonra, başında beklemeye devam eden çalışana "Bir arkadaşımı bekliyorum, başka siparişim olursa o geldikten sonra veririm." dedi gitmesini istediğini belli etmek için. Bakanlıktan kimse bu ufak mekanda yemek yemeyi seçmediği için, şık giyimli bir bakanlık çalışanını kafesinde görmek şaşırtmış olmalıydı genç cadıyı. Mekanın dışarıyı gören büyük camlarından gelen geçeni izlerken, o tanıdık güzel ve zarif silueti, Syrinx'i fark edecekti. Yanında ise mektupta getirmesini rica ettiği ufaklık, Dusty vardı.

"Merhaba" dedi kısaca kendisine uzanan eli sıkarken, gözleri cadıya sıcak bir karşılama sunmak amacıyla önce cadının gözlerinin içine  içine baktı bir süre. Sonra küçük kızında duraksadı, büyümesine şahit olamamak çok acıydı belki ama onu böyle sağlıklı ve neşeli görmek için değerdi. O kaybolan vakti doldurmak için önlerinde uzun bir zaman vardı. "Seni böyle küçük bir yere çağırdığım için kusura bakmazsın umarım." dedi sandalyesine otururken. "İşlerim çok yoğun ve dikkat çekmeyecek tek yer olarak burası aklıma geldi." ellerini masanın üzerinde birleştirmeden önce saatine baktı, asıl konuya girmeden önce biraz sohbet için vakti vardı. "Döneli 1 ay geçti buraya yanılmıyorsam, umarım köşkte iyi ağırlandınız. Benim çocukluğum da orada geçti, o koridorlarda birçok anım var. Pek özlediğimi söyleyemem tabi ama, arada gidip hatırlamak güzel oluyor." dedi. Syrinx ilgiyle dinliyordu Lucifer'i. Açıkçası biraz gergindi büyücü ama cadı sanki konuşulacak  konuyu biliyormuş gibiydi.  
Aramızdaki Küçük ve Şirin Bağ NunxIK Aramızdaki Küçük ve Şirin Bağ XaR0O1
"Gökyüzüne çıkacağım, Tanrı’nın yıldızları üzerinde tahtımı yükselteceğim."
(İncil-Lucifer,19)

| İLANLAR |

Kusursuzluk detaylardan oluşur:
 

Alemde ismimiz, duvarda resmimiz:
 

Millete korku salar:
 En son Lucifer Helios tarafından 09.11.18 14:48 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t5679-lucifer-helios-lejant
Syrinx Eritheia Sarrazin
St. Mungo Şifacı
Ϟ Rp Beğenileri : 2

Syrinx Eritheia Sarrazin
St. Mungo Şifacı


"Gezinen bir gölgedir hayat, gariban bir aktör
sahnede bir ileri bir geri saatini doldurur
ve sonra duyulmaz olur sesi, bir masaldır
gürültücü bir salağın anlattığı
ki yoktur hiçbir anlamı."
                                                Shakespeare


Sevgili Syrinx,

Belki de uzun zamandır gelmesini beklediğin mektubu yazmaya ancak şuan fırsatım oldu. Yine mektubuma güzel bir özlü söz ile başlamadan edemedim, umarım beğenirsin. Her neyse konuşmamız gereken birçok konu var ikimizde bunu iyi biliyoruz. İkimizin arasında, Dusty adında, küçük ve şirin asla kopmayacak bir bağ var. Artık hiç bir tehlike kalmadığına göre onunla ilgili kararların alınmasının vakti geldi.

Seni 1 Ekim'de, bakanlığa yakın 'Aliana ve Bernatta Kafe' isimli yerde öğle vakti bekliyor olacağım.

Dusty'i de çok özledim, onu da yanında getirmeni rica edeceğim.

Sevgilerimle Lucifer
30/09/73 tarihinde gönderildi.

Yine her zamanki gibi erken uyanmıştı genç cadı. Kızı iki yaşına gelse bile hala uykusundan uyanıyor , evi inletiyor ve genç cadının erkenden kalkmasına neden oluyordu.  Bunu seviyordu genç cadı aslında. Kim bilir kaç kere prova yapmıştı eski yürüyüşüne kavuşabilmek için ya da hala aynı olduğuna inanabilmek için.Bebeğini geride bıraktığından  beri duyguları değişmiş ve çekilmez biri haline gelmişti. Evet böyle biri olduğunu kabul ediyordu. Bazı günler sinirden etrafı dağıttığı bile olmuştu.  Bu günler bir bakıma geride kalmıştı ancak Adras meselesi  hala kafasını karıştırmaya yetiyordu. Lucifer ise ondan korktuğundan mıdır bilinmez kızını görmeye bile gelmiyordu.   Aldığı posta onu biraz olsun mutlu etse bile içinde yaşadığı fırtınalar buna daha fazla izin vermiyordu. Mektubu sehpaya bırakıp kızına baktı. Belki de onu babası ile tanıştırma zamanı çoktan gelmişte geçiyordu. Ne de olsa aylarca amcası olarak tanımıştı onu.

Dusty 'i kucağına aldığında kendince bir şeyler mırıldanan  cadı tek bir asa hareketi ile üstünü giyinmişti bile. Her zaman giymekten hoşlandığı kırmızı elbisesini giymişti yine. Kızına ise  şık bir pantolon ve tişört giydirmişti. Montlarını üstüne geçirdiklerinde ikisi de hazırdı şimdi.

Derin bir nefes aldığında hafif bir pop sesi duyuldu ve Lucifer'ın söylediği yerde bulmuşlardı kendilerini. Cadı olmanın en büyük avantajlarından biri de bu idi Syrinx için. Ne isterse istesin hemen oracıkta beliriveriyordu anında. Biraz gergin olsa da bunu kızına yansıtmamaya karar verdi ''Hadi bakalım içeri giriyoruz '' dedikten sonra kızını öptü ve bir süre etrafına baktı. Lucifer'ı arıyordu gergin bir şekilde. Ne diyeceğini ne konuşacaklarını da bilmiyordu üstelik. Tamam bir kaç konu vardı lakin ayrıntılarını henüz öğrenememişti. En sonunda genç büyücüyü gördüğünde yanına doğru ilerledi ve karşısına oturdu.  "İşlerim çok yoğun ve dikkat çekmeyecek tek yer olarak burası aklıma geldi." Yine işleri bahane ediyordu işte her zaman olduğu gibi.  Ancak ondan nefret etmiyordu aksine sadece kızgındı. Onu yalnız bıraktığı için. ''Evet köşk benim ve Dusty için iyi bir seçenekti ve biraz fazla büyüktü ancak burada yaşama fikri  daha cazip geldi. Seni hala çok seviyorum ama  böyle olmaz Lucifer. Eninde sonunda öğrenecekler bir kızın olduğunu. İnan o kadar yıprandım ki nasıl düzelirim onu bile bilmiyorum '' Bu sözler sitem dolu sözler değildi aksine sadece kırgın olduğunu dile getiriyordu o kadar. Yine de ağlamamak için kendini tutması gerekiyordu. En azından burada sakin kalmalıydı.
Aramızdaki Küçük ve Şirin Bağ HBGgPR
Spoiler:
 

Spoiler:
 


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Lucifer Feodor Helios
Baş Seherbaz
Ϟ Rp Beğenileri : 28

Lucifer Feodor Helios
Baş Seherbaz
Syrinx konuşurken hemen yanındaki Dusty ise annesinin konuşmasını, güzel cadıya diktiği meraklı gözleriyle dikkatlice izliyordu. Cadının hissettiği kırgınlık sözlerine ve mimiklerine yansıdığından, küçük cadı da etkilenmişti bundan. İçeri ilk girdiğinde ki neşeli hali solmuş, sandalyesinde dudak bükmüş bir şekilde oturuyordu. Lucifer kızının tekrar neşelenmesi için gözlerinin içine bakıp gülümsemeye çalıştıysa da, yabancı birini görmek çekingen davranmasına neden oluyordu belli ki. Baş seherbaz şaşırmıyordu bu duruma ama üzülüyordu. Durumun bir an önce çözüme kavuşması için beklemeye gerek yoktu.

"Söylediklerinde haklısın. Ama durumun kızımız için en tehlikesiz yolla idare edilmesi gerektiği için böyle oldu. Ama şuan hiç bir tehlike kalmadığına göre her şeyi olması gerektiği gibi yoluna sokabileceğiz. En azından ben öyle olması için elimden geleni yapacağım." kendisini açıklamaya çalışırken doğru kelimeleri seçmeye çalışıyordu büyücü, konuşurken birden masanın tepesinde bitiveren çalışana kayacaktı gözü. Dikkati dağıldığı için geriye tekrar yaslanırken derin bir nefes verdi. Çalışanda görevini yapıyordu tabi, kızmaya da hakkı yoktu.  "Ben bir kahve daha alayım." dedi boş bardağını masanın kenarına çekerken, sonra bakışları karşısında oturan cadıya dönecekti.  "Syrinx siz bir şey istiyor musunuz ? Buranın pastaları çok güzel, belki Dusty'nin de hoşuna gider." dedi. İki yaşına girmesine daha dört ay kadar vardı ama, kızının böyle pasta türü şeyleri yemeye başlayıp başlamadığından haberi yoktu Lucifer'in. Yine bir burukluk sarmıştı içini.

Çalışan siparişlerini not aldıktan sonra büyücü konuşmasına kaldığı yerden devam edecekti. "Seni buraya çağırmak istememin genel sebebi Dusty, zaten mektubumda belirmiştim. Onun babasız büyümesini istemiyorum ilk olarak." sırada gelen cümlenin doğruluğundan emin olduğu için, sesindeki ton ve kararlılık biraz daha yükselecekti.  "Açıkça, o Richard denilen adamın ona iyi bakamayacağını düşünüyorum. İşlerinde benden daha çok meşgul." cadıdan gelecek her hangi bir itirazı duymadan önce aklındaki ilk isteği paylaşmak istiyordu. "Dusty'nin benim soy adımı almasını istiyorum." dedi bir çırpıda. Bu konuyu hallettikten sonra sırada Sınbira meselesi vardı, Syrinx'in hayatındaki diğer kadınla tanışmasını istiyordu. Dusty ilerleyen zamanlarda çokça görecekti Sınbira'yı, eğer planladığı evlenme teklifine kadar her şey yolunda giderse. Bu yolda iki yetişkin cadının arasında kalmaması en iyi seçenekti Dusty için.  
Aramızdaki Küçük ve Şirin Bağ NunxIK Aramızdaki Küçük ve Şirin Bağ XaR0O1
"Gökyüzüne çıkacağım, Tanrı’nın yıldızları üzerinde tahtımı yükselteceğim."
(İncil-Lucifer,19)

| İLANLAR |

Kusursuzluk detaylardan oluşur:
 

Alemde ismimiz, duvarda resmimiz:
 

Millete korku salar:
 

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t5679-lucifer-helios-lejant
Syrinx Eritheia Sarrazin
St. Mungo Şifacı
Ϟ Rp Beğenileri : 2

Syrinx Eritheia Sarrazin
St. Mungo Şifacı


"Syrinx siz bir şey istiyor musunuz ? Buranın pastaları çok güzel, belki Dusty'nin de hoşuna gider."

Daldığı hayaller aleminden gerçekliğe döndüğünde olan biteni çözemez bir şekilde etrafına baktı. O kadar  kötü günler geçiriyordu ki haddi hesabı yoktu hiçbirinin.  Bunca acıya tek başına katlanmamış olsa da bir nevi yalnız sayılırdı. Richard ile yaptığı son konuşma aklında dönüp dururken sonunda kendine gelip konuşmayı akıl edebilmişti. ''Teşekkür ederim Lucifer. Dusty çikolatalı pasta ister. Ben de bir tane su alayım lütfen. Şimdilik bu kadar sanırım '' Ufak bir tebessüm ettikten sonra kızının suratına baktı. Pek neşeli gözükmüyordu ancak onu mutlu etmek sandığınızdan da  kolay idi onun için. Minik bir kıpırdanma ile sandalyesinde oturan kızının karnını gıdıklamaya başladığında yine eski haline dönmüştü bir süre için.

Zaman ilerlemeye devam ederken genç adamın konuşmasını pür dikkat dinlemeye devam etti.  "Dusty'nin benim soy adımı almasını istiyorum."  Genç adamın bu son dediği ile başından aşağı kaynar sular dökülmüş gibi hissetti genç cadı. Bunca zaman onunla ilgilenmemişti ve bir de soyadını taşımasını mı istiyordu yani. Sinirini yansıtmamaya çalışırken büyük çaba harcayan Syrinx gelen garsonda siparişleri aldıktan sonra yalandan da olsa suratına bir gülümseme yerleştirdi ve tekrar masaya döndü. Sınbira ve Lilith görünüşe göre daha olanlardan haberdar değildi. Bir de onlarla uğraşması gerekecekti. ''Bak Lucifer ben izin versem bile Sınbira  ve Lilith karşı çıkabilir. Olmaz demiyorum ama tekrar tekrar bir şeyleri yoluna koymakla uğraşmak istemiyorum. Zaten düzenli bir hayatım var. Richard  pek uğramıyor olabilir tamam ama senin yokluğunda en çok o yardımcı oldu bana. '' Kısa bir ara verdikten sonra devam etti. Hala biraz gergindi. ''Ölmek pahasına da olsa Dusty'nin babası olmayı kabul etti. Ancak senin de hakkın bu.  Adras öldüğüne göre istediğini vereceğim sana. Ancak gidip Lilith ve sevgilin Sınbiraya anlatacaksın. Benimle ya da bensiz '' Biraz acımasız olduğunu fark ettiğinde neşeli bir tavırla genç adama baktı ve göz kırptı.

Hayatında bir çok kez zor durumda kaldığı olmuştu ancak ona göre bu en kötüsü idi. Richard ile en son konuştuğunda her şeyi bitirmişler ve arkadaş kalmaya karar vermişlerdi. O günden beri de kızı ile birlikte yaşıyordu. Arthur yine işleri batırmış ve gözden kaybolmuştu. Bununla başa çıkabilmek için çok çaba sarf etse de sonunda başarmıştı. Yeniden büyük bir aksiyonun içine bulmak istemiyordu hepsi bu. Önünde duran suyu kafasına diktiğinde kısa süreli öksürdü. Belki de içinde bulunduğu durum daha da gergin bir hal almaya başlıyordu.
Aramızdaki Küçük ve Şirin Bağ HBGgPR
Spoiler:
 

Spoiler:
 


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Lucifer Feodor Helios
Baş Seherbaz
Ϟ Rp Beğenileri : 28

Lucifer Feodor Helios
Baş Seherbaz
Lucifer genç cadının dediklerinde haklılık payı olduğunu bilse de, abarttığını da düşünmeden edemedi. Kızının hayatı söz konusu olduğu için, o an olabilecek en doğru hamle Lucifer'in ikisinden uzak kalmasıydı. Tüm tehlikeye rağmen yanında kalmayı seçen Sınbira, o talihsiz gece de ölümle burun buruna gelmişti. Yaşadığı korku ve öfkenin anıları daha taptazeydi. Sınbira'nın başına gelenler Syrinx ve Dusty'nin başına gelebilirdi eğer uzak kalmasaydı. Daha ufacık olan kızlarının acımasız bir savaşın ortasında kalmasına asla izin vermezdi. Syrinx'in şuan neden işi yokuşa sürüp, acıklı sözlerle ortamı gerdiğine bir anlam veremedi. Cadının psikolojik sorunları olabileceğini düşünüyordu, bazılarına yalnızlık iyi gelmiyordu.

"Richard hakkında bana onu savunacak sözler söylemene gerek yok Syrinx. Yaptığı şey fedakarlık falan değildi, acıma duygusuyla yaptı her ne yaptıysa." diyerek sert çıktı cadının sözlerine. İlk cümlesinde yükselttiği ses tonunu, çevreden gelen meraklı bakışları ve fısıltıları sezince, ikinci cümlesini fısıldayarak söylemek zorunda kalmıştı. Cadının şuan ki duygusal çöküşüne bakılırsa, cadıyı yalnız bırakmış olduğu çok açıktı. Sinirlenmişti cadının kurduğu cümlelere. İçindeki ufak çaplı fırtınanın dinmesi için derin bir nefes verip, gözlerini dışarıya sabitledi birkaç saniye.Sinirlenince etrafı yakıp yıkmak istercesine coşabiliyordu. Damarlarında akan Helios kanının getirdiği öfke olarak yorumluyordu bunu Lucifer. Cadıyı incitmeden konuşmak için uygun kelimeleri bulması gerektiğinin farkındaydı. "Gergin olmanı anlıyorum, üzgün olmanı da..." bakışları iştahlı bir şekilde, kaşığa gerek duymadan direkt elleriyle, pastasını yiyen Dusty'e kaydı. Eli yüzü pasta olan küçük cadı çok şirin ve sevilesiydi. Bundan birkaç ay önce çevresinde kol gezen tehlikenin yok olduğu düşüncesi ile kendisini rahatlatmıştı Lucifer. "Ama öncelik olarak kızımızın mutluluğu geliyor, seninde yaralarının olduğunu görebiliyorum ama kızımızın sağlığı ve mutluluğu yerinde. Pastasını keyifle yiyebiliyor oluşu ile yetinmeyi ve geçmişi unutmayı öğrenmen lazım." dedi. Cadının bahsettiği Sınbira ve Lilith konusu ise yine Lucifer'in halletmesi gereken bir konuydu. Bu konuda da planları vardı ama biraz doğaçlama ilerleyecekti bu yolda."Lilith ve Sınbira konusuna gelirsem, o konu hakkında hiç bir endişen olmasın. Ben ilgileneceğim. Sınbira gerçekten anlayışlı bir cadı. Lilith ise zamanla alışıp sevecektir kardeşini." dedi onu dinleyen cadının bu konudaki tereddütlerini silmek için.   
Aramızdaki Küçük ve Şirin Bağ NunxIK Aramızdaki Küçük ve Şirin Bağ XaR0O1
"Gökyüzüne çıkacağım, Tanrı’nın yıldızları üzerinde tahtımı yükselteceğim."
(İncil-Lucifer,19)

| İLANLAR |

Kusursuzluk detaylardan oluşur:
 

Alemde ismimiz, duvarda resmimiz:
 

Millete korku salar:
 

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t5679-lucifer-helios-lejant
Syrinx Eritheia Sarrazin
St. Mungo Şifacı
Ϟ Rp Beğenileri : 2

Syrinx Eritheia Sarrazin
St. Mungo Şifacı


"Richard hakkında bana onu savunacak sözler söylemene gerek yok Syrinx. Yaptığı şey fedakarlık falan değildi, acıma duygusuyla yaptı her ne yaptıysa."

Gerçekten bunları söylemiş miydi karşısındaki büyücü. Onca ay yanında olmamasına rağmen onu koruyan ve yanında olan adama karşı bu kadar sert davranması cadının hoşuna gitmemişti elbette. Sinirleri gerilmiş ve alnındaki damarlar belirginleşmişti bu yüzden. Pastasını yiyen kızına göz ucu ile baktıktan sonra oturduğu yerden kalktı ve etraftakileri umursamadan tişörtünü sıyırdı. ''Görüyorsun değil mi. Bu senin yüzünden oldu Lucifer. Sen yokken benim yanımda hep Richard vardı. İntihara kalkıştığımda Richard yardım etti. Dusty seni görmez iken ona babalık bile yaptı. Bütün bunları acıma duygusu yüzünden mi yaptı diyorsun cidden. Yapma Lucifer benim karşımda Richard'a asla laf söyleme.  Dusty 'e babalık yapmasını ben istedim unuttun mu. Adras etrafta olduğu zamanlarda o kadar meşguldün ki kızını görmeye gelmedin bile. Onu koruyan biri ile kavga etmek yerine onu gözlemleseydin düşüncelerin çok daha farklı olurdu.'' Ağzından kelimeler dökülmeye başladığında siniri giderek artıyordu genç cadının. Ancak bu sefer ağlamayacaktı çünkü yalnız kaldığı zamanlarda kendi başına ayakta durmayı öğrenmişti.


Hayatında bir kez olsun mutlu olmayı hak ettiğine inanıyordu. Lucifer baş seherbaz olabilirdi ancak hala bir baba idi. Anlayabiliyordu onun duygularını ama onun da anlaması gereken şeyler vardı. ''Bunları duymak seni sinirlendiriyor anlayabiliyorum lakin gerçekler bu Lucifer. Lilith beni kabul etmemişti hatırlıyorsun değil mi. Senin soyadını alacak Dusty ancak bu konuda endişelerim var. Bana yapılanı kızımın da çekmesini istemiyorum. Hala ayakta olduğunu fark eden Syrinx derin bir nefes verdikten sonra yerine oturdu. Biliyordu bu konu burada bitmeyecekti. Elinden gelse hayatını geri sarabilirdi mesela. Böylece bunları yaşamamış olurdu.

Onca şeye rağmen yine de ayakta kalabilmişti. Her acıyı her hüzünü her neşeyi yaşaya yaşaya öğrenmişti. İçinde fırtınalar kopsa bile karşı koymuştu. Artık o kadar yorulmuştu ki sonunda patlamaya hazır bir bomba haline gelmişti. Şimdi ise bütün sinirini boşaltmış ve üzerindeki yükten kurtulmuştu. Belki de böylesi daha iyiydi her iki taraf içinde.
Aramızdaki Küçük ve Şirin Bağ HBGgPR
Spoiler:
 

Spoiler:
 


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Lucifer Feodor Helios
Baş Seherbaz
Ϟ Rp Beğenileri : 28

Lucifer Feodor Helios
Baş Seherbaz
"Sakin olur musun ?" diyebildi karşısında hiç beklemediği şekilde birden parlayıveren cadıya. Söylediklerine ve verdiği bu aşırı tepkiye anlam vermekte zorlanıyordu Lucifer. Richard hakkında söylediklerini tarttı kafasında, ama yine de bu davranışına bir sebep olacak kadar ciddi bir söylemde bulunduğunu düşünmüyordu. Cadı sakinleşip yerine döndüğünde yine suçlayıcı sözlerine ve hüzünlü hallerine devam edecekti Syrinx. 

Derin bir nefes verdikten sonra, "Kızımız." dedi sesini sakin tutmaya özen göstererek. Cadının yaptığı gibi saçma bir öfke patlamasına daha şahit etmek istemiyordu çevredekileri "Dusty ikimizinde kızı. Söylediklerine gelecek olursak..." cadının ağlamaklı gözlerine bakarak konuşmaya devam edecekti " Lilith'i bahane ediyorsun ama annesini erken yaşta kaybetmiş, ergenliğinde bir cadıdan bahsettiğinin farkındasın değil mi ? Sana kucak açmasını mı bekliyordun ?" aklına gelen kelimeleri sıralayacaktı artık umursamadan, konu gereksiz yere uzuyordu "Aramızda ki tek bağın Dusty olduğunu hatırlatayım sana. Yaralandıklarında yanında olmam gereken kişiler kızlarım ve Sınbira'dan ibaret. Anlayacağın sana ne olduğu şuan karşında oturan iki kız babası Lucifer Helios'un değil, bakanlıkta koltuğunda oturan Baş Seherbaz Lucifer'in umursayacağı bir şey. " son cümlesini söylerken ses tonu ve mimikleri sertti "Bana Richard'ı savunuyorsun, tamam kızıma bir yere kadar iyi baktı ve bende ona güvendim,ama bu kadar. Şuan nerede ? Neden bu buluşmaya gelmedi ? Dur tahmin edeyim..." emin olduğu bir gerçeği söylemeden önce sandalyesine yaslandı ve yüzüne sinirli bir gülümseme takınarak " Seni terk etti değil mi ? Ya da sadece arkadaş kalmak istedi." cadının yüz ifadesine bakılırsa haklıydı. "Diyorsun ya Adras etraftayken o kadar meşguldün ki diye, evet, meşguldüm çünkü yine söylüyorum kızımın sağlığı senin ne hissettiğinden daha önemli." söyledikleri belki fazla sertti ama cadının aklını başına toplayıp, mantıklı hareket etmesi için gerekliydi. "Ben buraya izin almaya gelmedim zaten. Dusty'nin babası benim, bunu zor yoldan, yasaları araya sokarak halletmek yerine seninle güzelce anlaşarak halletmek istedim ama senin bizi soktuğun şu duruma bak." dedikten sonra etrafta onların bu ufak çaplı tartışmasını izleyen birkaç çife dikti gözlerini. Bakışlar anında çevrilmişti başka yöne tabi, ama fısıltılar susmayacaktı. Umursamamaya çalışırken bakışları annesi ve babasını dikkatle izleyen küçük cadıya dönecekti. Kızının başını okşarken biraz daha sakindi,  "Daha fazla uzatmayalım bunu Syrinx, olur mu ? Söylediklerimin seni kırmak için olmadığını da söyleyeyim. Yıprandın, ama güzel bir mesleğin, evin ve en önemlisi de kızın var ve hayatına devam etmek zorundasın." dedi son olarak. 

 
Aramızdaki Küçük ve Şirin Bağ NunxIK Aramızdaki Küçük ve Şirin Bağ XaR0O1
"Gökyüzüne çıkacağım, Tanrı’nın yıldızları üzerinde tahtımı yükselteceğim."
(İncil-Lucifer,19)

| İLANLAR |

Kusursuzluk detaylardan oluşur:
 

Alemde ismimiz, duvarda resmimiz:
 

Millete korku salar:
 En son Lucifer Helios tarafından 30.11.18 16:29 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t5679-lucifer-helios-lejant
Syrinx Eritheia Sarrazin
St. Mungo Şifacı
Ϟ Rp Beğenileri : 2

Syrinx Eritheia Sarrazin
St. Mungo Şifacı

"Daha fazla uzatmayalım bunu Syrinx, olur mu ? Söylediklerimin seni kırmak için olmadığını da söyleyeyim. Yıprandın, ama güzel bir mesleğin, evin ve en önemlisi de kızın var ve hayatına devam etmek zorundasın."

Evet yıpranmıştı genç cadı. Hem de kimsenin tahmin edemeyeceği kadar. Bazı geceler tek başına iken deli gibi ağladığı bile olmuştu. Bütün bu olanlar ona göre adil değildi lakin ne olursa olsun kendi ayakları üstünde durmak zorunda idi. İçindeki çocuk buna her ne kadar engel olsa da bundan daha iyi durumlarda olmuştu genç cadı. Derin bir nefes  verdiğinde önce kafasında Lucifer'ın dediklerini düşündü. Genç adam haklı olabilirdi ancak bilmediği şeyler de vardı. Bunca zaman sonra bile ondan nefret ediyordu genç cadı. Ona olan siniri henüz geçmemişken şimdi de herkesin ortasında tartışmaya başlamışlardı. ''Bak Lucifer kızını ne kadar özlediğinin farkındayım. Sana izin de veriyorum ama böyle tartışarak hiçbir yere varamayız. Ben de isterim Dusty'nin babasını tanımasını lakin Lilith ve Sınbiradan korkuyorum. Ya onu kabul etmezlerse. O zaman ne olucak. '' Sözlerine ara verdiğinde sesi eskisinden biraz daha sakindi genç cadının. Tartışmanın gereksiz bir davranış olduğunun o da farkındaydı ancak içindeki fırtına bir türlü dinmiyordu işte. Hala içinde bir takım korkular vardı ve bunu kimseye anlatamıyordu.

Zaman geçmeye devam ederken pastasını bitirmiş olan kızını kucağına aldı ve bir süre ona baktı sakince. O kadar sevimli görünüyordu ki olan bitenden haberi bile yoktu. Ona seçme şansı verilmemesi büyük bir adaletsizlik olsa da her şey onun iyiliği içindi. Genç büyücünün Richard hakkında söylediklerini dinlerken bile biraz tedirgindi. Terk edilmemiş aksine anlaşmalı olarak yollarını ayırmışlardı. Belki de karşısındaki adama laf anlatmak sandığından da zor idi. Özellikle de konu Richard ise. Her zaman kavgalı olmuşlardı  ve Syrinx kavga ettiklerine bir çok kez şahit olmuştu. Onları sakinleştirmeye çalışmış ancak her seferinde başarısız olmuştu. O yüzdendir ki artık ona bir şeyler söylemek içinden gelmiyordu.

En sonunda hayaller aleminden çıkıp elindeki peçete ile kızının suratını temizleyen Syrinx tekrar Lucifer'a baktı Endişelerini bir kenara koymalı mıydı emin olamasa da artık tehlikeli durumların olmadığı aşikardı. ''Peki Lucifer bundan sonra ne yapacağız söyle bana. Lilith annesini kaybetti anlıyorum ama Dustyi de kabullenmesi lazım ya da en azından denemesi lazım. Uzun süre ayrı tutamayız onları.  Bu konuda bir şeyler yapmalıyız. En azından denemeliyiz. '' O kadar yorgun hissediyordu ki kendini izin verseler oracıkta uykuya dalabilirdi genç cadı. Kendine gelmek adına silkelendiğinde kızının çoktan kucağında uykuya daldığını gördü. Ona sımsıkı sarıldığında bir yandan da uykusunu bölmemeye çalışıyordu.  Belki de sadece biraz zamana ihtiyaçları vardı.
Aramızdaki Küçük ve Şirin Bağ HBGgPR
Spoiler:
 

Spoiler:
 


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Lucifer Feodor Helios
Baş Seherbaz
Ϟ Rp Beğenileri : 28

Lucifer Feodor Helios
Baş Seherbaz-KURGU İPTAL-

SON
Aramızdaki Küçük ve Şirin Bağ NunxIK Aramızdaki Küçük ve Şirin Bağ XaR0O1
"Gökyüzüne çıkacağım, Tanrı’nın yıldızları üzerinde tahtımı yükselteceğim."
(İncil-Lucifer,19)

| İLANLAR |

Kusursuzluk detaylardan oluşur:
 

Alemde ismimiz, duvarda resmimiz:
 

Millete korku salar:
 

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t5679-lucifer-helios-lejant
 
Aramızdaki Küçük ve Şirin Bağ
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: İngiltere :: Aliana & Bernetta Kafe-