Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: TEMMUZ 1975

Paylaş
 

 Sihir Bakanlığı Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
Annabelle
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Annabelle
Game Master
Rütbeleriniz verilmiştir.


Sihir Bakanlığı Alımları - Sayfa 2 KbAGzc
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
George Crownie
Seherbaz
Ϟ Rp Beğenileri : 0

George Crownie
Seherbaz    Başvuru İçin:
    Adınız ve Soyadınız : George Crownie
    Karakter Bilgisi : Cesaret ailesinden gelen bir simge haline gelmiş olup, George için en belirgin özelliktir. Yalandan pek haz etmez, karşısındakilerin ona dürüst bir şekilde yaklaşmasını ister. Ailesi ve sevdikleri hayatta en çok önem verdiği etmenlerdir. Tabir-i caizse, onlar için ölüme bile gidebilir. Tutarlı davranışlar sergilemeyi sever ve herkese karşı adaletli davranılmasını ön görür. Sevecen bir yapısı vardır, çok çabuk kaynaşır herkes ile. Sıcakkanlıdır. Fakat kendisinde sevmediği ve ona göre en kötü olan özelliği merakıdır. Şu ana kadar başına ne geldiyse merakına yenik düşüp cesareti ile atılmasından dolayıdır. Aşırı meraklı olması bir çok kişi tarafından sevilmese de, George bu yapısından memnundur. Rekabeti sever, onun için her türlü rekabet ortamı eğlencelidir.İstediğiniz
    Rütbe : Seherbaz
    Online Süreniz : Fırsat buldukça.
    Örnek Rp :
    2010'dan kalma bulabildim anca  Tüm siteler kapanmış.:
     
Sihir Bakanlığı Alımları - Sayfa 2 P7RMI2Sihir Bakanlığı Alımları - Sayfa 2 AoUUX1
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t5822-gc
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master
Rütbeyi veriyorum, bakanlıkta başarılar.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Sihir Bakanlığı Alımları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-