Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: EYLÜL 1975

Paylaş
 

 Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
Annabelle
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Annabelle
Game Master
İkisi de onaylandı.
Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları - Sayfa 3 KbAGzc
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Bart Windermere
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Bart Windermere
Ölü
Bart Windermere.

Bart, kırsalda yaşayan bir aileden geliyor, kendisi melez sayılır. Annesi de babası da melez. Ailenin parası olmaması sebebiyle Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'ndan gelen mektuba karşın kitap masraflarını vesaire karşılayamayacakları düşüncesi ile okula gönderilmedi. Onun yerine, muggle okullarında -ki bunlar da köye uzaktı ve arkadaş edinemiyordu- belirli bir sınıfa kadar okuduysa da mezun olabilmiş değil. Ailesi, büyücülerle dolu bir köyde yaşadığı için büyürken az biraz çevreden bir şeyler öğrendi büyü konusunda. Köydeki serseri çocuklarla dostluklar kurdu. 17 yaşında, babasının elden düşme asa ve süpürgesini çalıp birkaç arkadaşı ile Londraya kaçtı. Kendi aralarında süpürgeler ile eğlenen bu grup, Londra'da hayatta kalmak adına kriminalleşme gösterdiler ve bir Süpürge Çetesi kurdular. Çok becerikli olmasalar da -uçmak belki de yapabildikleri en iyi şeylerdendi- süpürgeleri ile gasp, kapkaç gibi olaylara giriştiler. Şimdi 20lerinin çok başında. Hâlâ bu işlerle uğraşıyor. Başı birkaç kez seherbazlarla derde girse de ciddi suçlar işlediği kanısına varılmadı, çete ile bağlantısı çözülmedi diyebiliriz. Hatta böyle bir çeteden haberleri olup olmadığını da bilemem, seherbazlara sormak lazım.
Magnus Aksnes.
Büyücü.
S.C.A.L.L.Y. Üyesi

SCALLY bir kısaltma, tam şeyapamadım şu an...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master
Aman bizim cebimizden uzak dur da...
Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları - Sayfa 3 Imza
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Akira Yuuto
Lütfen Rütbe Başvurusu Yapınız!
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Akira Yuuto
editledim


En son Akira Yuuto tarafından 15.04.20 21:30 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master
Selam! Yine harika bir kurguyla gelmişsin, okurken çok hoşuma gitti. Ancak kabul edemeyeceğimiz birkaç nokta var ki onlar da kurgunun temelini oluşturuyorlar. Avustralya ve Japonya için özel bir kurgu oluşturulmadığı için bölgelerin tarihleri ve tüm siyasi düzenleri günümüz/tarihi düzenle dengeli olacak şekilde düşünülüyor. Yani şuan neyse o. Haliyle sitemizde buna göre yaratılmış Avustralyalı veya Japon karakterler varken "bakın sizin geldiğiniz yer böyle böyle" diye bir değişiklik yapmak içimize pek sinmiyor. Bu kurgunun ilk iki kısmı iki ülkeyi ve bu ülkelerle bağlantılı kurguları olan bütün karakterleri etkiliyor. Buna da izin veremeyiz. :/ Bu bahsi geçen organizasyonlar ve konfederasyonlar özel birer yapılanma olsa bir sorun teşkil etmeyebilirdi zira ekstra bir güç sağlamıyorlar. Ama işte... :/
Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları - Sayfa 3 Imza
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Yoake Ichijo
Cadı
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Yoake Ichijo
Cadı
;;yoake ichijo.
;;yoake, bundan yirmi yedi yıl önce japonya topraklarında doğmuştur. ailesinin biricik kızıdır ve buna ek olarak büyük annesinden de çok ilgi görerek büyümüştür. ailenin bu düşkünlüğünden dolayı yoake biraz şımarık bir karakterdir. hayatının ilk dönüm noktası mahoutokoro okuluna davetidir. japonyadaki cadılık ve büyücülük okulu olan mahoutokoro'ya kabulünden sonra ailesinden biraz olsun ayrı kalmaya alışmıştır. ancak okula kabul edilmesi ve çok parlak bir cadı olması başına gelecekleri engelleyememiştir. okuldaki bazı iftiralardan dolayı okuldan uzaklaştırılma kararı verilmiştir yoake için ancak bu sihirli cübbesinin rengini beyaza döndürecek bir suç olmadığı için yargılanmamıştır bile. bu olayın öylesine lafını etmemiştir ki kendi bile detaylarını unutacak dereceye gelmiştir. bunun üzerine, okuldaki üç yılının ardından bulduğu benliğini yanına alarak ingiltere sınırları içinde yaşayan büyük teyzesiyle yaşamaya gitmiştir. ülkesini terk etmek ikinci dönüm noktası olmuştur. belli bir süre oldukça fazla bocalamıştır zira kültürü etkin ülkelerden kopmak kolay değildir. bir süre hiçbir şey yapmadan, sadece kendi kimliğini bulmaya çalışmıştır. daha sonraları teyzesinin ölümüyle devasa bir evde, zenginlik ve yalnızlık içinde kalmıştır. teyzesinin ölümüne kadar geçen zamanda yoake ailesinin sevgisiyle beslediği kalbinin aslında katıya yakın bir kıvamda olduğunu fark etmiştir. dik başlılığı birincil özelliği haline gelmiştir. yüzünde hüzünle karışık kesif bir ciddiyet vardır her zaman. bu soğukluğunun ailesinin okulda yaptığını iddia ettikleri şeylerin gerçek olduğuna inanması ve onu göndermesiyle başladığını düşünecektir ilerde ve onlardan nefret edecektir. şu anda sadece teyzesinin arazisini işleyip para kazanan ve evinde oturan bir kadındır. geceleri hariç... geceleri sokağa çıkıp bazı dövüşlere katılmak en büyük zevkidir. yüzünü kapatarak çıktığı platformun üstünde adını bile bilmeyen insanlardan hıncını çıkarmak, onu bu sıkıcı ve bunaltıcı hayattan kurtaran tek şeydir. çifte hayat yaşamaktadır yoake. akşam dokuza kadar naminone malikanesinin hanımıdır, dokuzdan sonra siyah peçeli bir haydut.
;;elimde hazırda rpm yok. alabileceğim siteler de kapandı maalesef ancak daha önce burada üyeliğim vardı ramses thorvaldsen karakterimle. danimarka'da yazdığım bir rpsi vardı. onu alabilirsiniz örnek olarak.
;;cadı.
;;naminone malikanesi hanımı.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Eirene
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Eirene
Game Master
rütben senindir!
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Herbert Cloud
Gezgin
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Herbert Cloud
Gezgin
Hearbert Clous
Herbert Cloud 1945 yılında bir sahil köyünce dünyaya geldi. Doğumdan kısa süre sonra Cloud annesini kaybeder.  Cloud un babası nail dolunayın olduğu  bir gece karısını geri getirmesi için şeytanla yaptığı bir anlaşmanın sonucunda, cehenneme çekilir. Bu olayların üzerinden üzerinden 25 sene geçmiştir. Cloud şimdi babasından kalma Nail'ın mekanından gelen yeterli bir miktar para ile yaşamaktadır. Cloud 1.83 boyunda, uzun ve kemikli bir suratı olan, sarışın bir gençtir. Yaşadıkları onu fazlaca olgunlaştırmıştır ama yine de  şehirleri dolaşıp etrafı dağıtan ve eğlenmesini bilen birisidir. Ailesi öldükten sonra amcası ile karanlık sanatlara çok fazla yoğunlaşmış ve var olan kötü durumlar ve kendisini attığı tehlikeler karşısında asasını nadiren kullanan daha çok eski yöntemler ile olaylara çözmeye çalışır. 
Örnek Rp : Ören bayana elden verilmiştir.
Rütbe: Gezgin
İstediğiniz Meslek: Şeytani varlık avcısı
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ören Bayan
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Ören Bayan
Game Master
Yaşlı bir kadın olduğum için anlamayacağımı düşündün ama çok ayıp. Rütbeni verdim yavrum.
Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları - Sayfa 3 BLDMk9

Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Reginald Shaw
Seherbaz
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Reginald Shaw
Seherbaz
Adınız ve Soyadınız : Reginald Shaw
Karakter Bilgisi : (Bu alanı eksik dolduranların başvurusu kabul edilmeyecektir.)
Reg soylu bir ruhla dünyaya geldi. Hogwarts'a başlamadan önce ailesinin tuttuğu özel hocalardan eğitim almaya başladı. Bu süre zarfında neredeyse Shaw malikanesine tutsak edilmiş gibiydi. Anne ve babasının yüzünü görmek onun için bir düş görmek gibiydi. Öyle ki bir süre sonra yaşadıklarından bile emin olamaz hale gelmişti. Hocaları ona bir yetişkin gibi davranıyor, ailesi ve kendilerinin beklentilerinin büyük olduğunu söylemeseler de Reg'in yüreğine işliyorlardı. Ailesini görememek, malikaneden dışarı çıkamamak onda haylazlığı tetiklediğinden birçok hocasının istifasına sebep oldu. Bu şekilde on bir yaşına geldiğinde Hogwarts'a başladı. Slytherin'e seçileceğini biliyordu. Çünkü ailesi yüzyıllar boyunca Slytherin mezunu vermişti. O gün geldiğinde Seçmen Şapka yüzyıllar boyunca süregelen bu geleneği Reg'i Ravenclaw'a vererek bozmayı tercih etmişti. Hem de bunu yaparken en ufak bir tereddüt duymuyor gibi bir tavrı vardı. Bu saatten sonra ipler koptu. Ailesinin yüz karası ilan edildi ve malikaneden kovuldu. İşte o gün ailesini uzun zaman sonra görebildiği ilk ve son gün olmuştu. Yüzlerindeki kayıtsız ifade Reg'i perişan edebilirdi ancak etmedi. Çünkü sanki oradaki herkese yabancıydı. Yaşlı bir yabancıyla Godric's Hollow'a köhne bir eve gönderildi. Ailesini bir daha görmedi.  Okurken deney ve büyü merakı yüzünden yanındaki uşağını elim bir kaza sonucu toprağa verdi. (gizli sırrı)  Ksks profesörü olarak eğitim verdiği sırada ise hayal edilemeyecek büyüler geliştirmeye çalıştığı ve büyüler üzerinde farklı teknikler denemeye kalktığı için tehlikeli bulundu ve okuldan atıldı. (Aldığı bazı hasarlar var vücudunda.)Tam o dönemlerde şans yüzüne güldü ve ailesinin tek varisi olduğundan büyük bir servetin ona kaldığını öğrendi.
Örnek Rp : (Spoiler İçinde) 2. üyelik ilk üyelik Quinn Waechter
Rütbe:  Büyücü
İstediğiniz Meslek: (Zorunlu Değil)
Eski ksks profesörü (atılmış)
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t5820-regi-karakter-kart#101834
 
Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
3 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-