Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: TEMMUZ 1975

Paylaş
 

 Hogwarts Çalışanı & Şifacı Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master


Başvuru İçin:


Adınız ve Soyadınız :
Karakter Bilgisi : (Bu alanı eksik dolduranların başvurusu kabul edilmeyecektir.)
İstediğiniz Meslek :
Online Süreniz :
Örnek Rp : (Spoiler içinde veriniz.)


Kontenjanlar için tık.

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Mateo Bermúdez
Hogwarts Çalışanı
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Mateo Bermúdez
Hogwarts Çalışanı


x Mateo Bermúdez

x Bermúdez, Mateo , 32. Safkan bir ailenin çocuğu, üç kardeşten ikincisi. Diğer safkan ailelere kıyasla daha orta halli bir aileye doğdu. Annesi, Carmen, ev hanımı ve çocuklarına (özellikle Mateo'ya) düşkün biridir. Babası Anthony ise oldukça çalışkan, sorumluluk sahibi bir adamdır. Oğlunun da kendi gibi olmasını ve St. Mungo'da şifacı olarak çalışmasını ister. Oğlunun hali hazırda; anatomi, sağlık, yaralanmalar vs. gibi konulara olan ilgisi yüzünden onun şifacı olacağına emindir. Ancak Mateo fizyolojik yaralar yerine psikolojiye hatta daha çok davranış bilimine meraklıdır. Küçüklüğünden beri sessiz ve içine kapanık olduğu zannedilen Mateo aslında insanları ve davranışlarını incelemeyi, davranışların sebeplerini belirlemeyi sever. Kendini bu konuda muggle kaynaklarıyla da geliştirmiştir. Gün gelir çatar, Ravenclaw'dan mezun olan Mateo, babasının da isteğiyle St. Mungo'da dönemin baş psikiyatristinin yanında stajyer olarak çalışmaya başlar. Fakat Mateo'ya göre yapılan tedaviler konulan teşhisler yanlıştır. Baş şifacı ile durumu tartışmaya karar verir fakat planladığı basit görüşme bir tartışmayla sonuçlanır ve genç adam bir süreliğine uzaklaştırılır. Bu süreç içinde muggleların psikoloji ve sosyoloji kitaplarını inceleyen adam, büyüsel tıbbi bilgisiyle yeni öğrendiklerini harmanlayarak iksir sebepli deliliğin tedavisini bulur. Fakat çok genç olduğu için bu yeni buluşu ve bunun gibi pek çok keşfi büyülü tıp aleminde tam olarak kabul görülmez. St. Mungo'da çalışırken tedavilerinin yeterli önemi görmemesinden dolayı 25 yaşındayken istifa eder. Davranış bilimleri konusundaki uzmanlığından dolayı uluslararası seherbazlarca aranan bir seri katili yakalamada yardımcı olur. Bu başarısından sonra bir süre gönüllü olarak Sihir Bakanlığında çalışır.
Daha sonraları
x Hogwarts Psikiyatrı 
x Günlük 4-5 saat
x Örnek Rp:
Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Annabelle
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Annabelle
Game Master
Rütbeniz Verilmiştir. Hoş Geldiniz.


Hogwarts Çalışanı & Şifacı Alımları KbAGzc
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Nadia A. Frankos
Hogwarts Çalışanı
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Nadia A. Frankos
Hogwarts Çalışanı
Ad Soyad: Nadia A. Frankos

Karakter Bilgisi: Nadia bir muggle doğumlu, ailesinin en küçük üyesi olan Nadia'nın yaşı ilerledikçe ailesi ondan 'garip' olduğunu düşündükleri şeyler olduğunu farketmeye başladı; ailede bunun üzerine hararetli tartışmalar baş göstermeye başladığı sırada Nadia'ya ulaşan mektup ile Hogswarts yolculuğu başlamış oldu. Seçmen şapka onu Ravenclaw binasına seçti, en başarılı olduğu dersleri iksir, tılsım, simya ve bitki bilimiydi. Kendi döneminde iki üç sene bina başkanı olma hakkı elde edecek kadar akıllı, nazik ve eğlenceli bir karaktere sahipti. Derslerinde ve okulda gösterdiği üstün başarı ile Sihir Bakanlığında staj yapmaya başladı, stajı bittikten sonra sekiz yıl daha Sihir Bakanlığında çalışmaya devam etti fakat bu işin karakter yapısına ters olması sebebiyle Sihir Bakanlığından ayrıldı.

İstediği Meslek: Hogwarts Şifacıları

Online Süre: Günde 2 saat civarı.

Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Annabelle
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Annabelle
Game Master
lütfen ilk önce isim değişikliği başlığına gidiniz.


Hogwarts Çalışanı & Şifacı Alımları KbAGzc
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master
İsim değişikliği onaylandığı için başvuruyu onaylıyorum.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Hogwarts Çalışanı & Şifacı Alımları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-