Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: EYLÜL 1975

Paylaş
 

 Hogwarts Çalışanı & Şifacı Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
Larisa Stepanov
Hogwarts Çalışanı
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Larisa Stepanov
Hogwarts Çalışanı
Larisa Stepanov
Genç cadı Stepanov ailesinin tek çocuğudur İnsanlara yardım etmeyi seven oldukça iyi bir kişiliği vardır. Neşeli cana yakın ve oldukça eğlenceli biridir. Bildiği şeyleri insanlarla paylaşmayı sever ve ona göre hareket eder. Zamanının çoğunu kitap okuyarak ve araştırma yaparak geçiri ama en sevdiği yerlerden biri hogwarts'ın içinde bulunan boş sınıftır. Bazenleri sesi oldukça yüksek çıksa da bu istediği dışında gerçekleşiyor nedeni de rüyasında onu birinin öldürmeye çalışması. Ondan her seferinde kurtumaya çalıştığından bazen kendine bile zarar verebiliyor. Bu yüzden ellerinde birden fazla çizikler ve omuzlarında derin sayılmayacak çizikler var.Çocukları oldum olası sever
Lavinia Raskolnikov
kütüphane sorumlusu
Hogwarts Çalışanı & Şifacı Alımları - Sayfa 2 Le6sg1Hogwarts Çalışanı & Şifacı Alımları - Sayfa 2 Le6iQA

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ören Bayan
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Ören Bayan
Game Master
Ah mezun olduktan sonra okulda çalışmaya başlayan öğrencilere bayılıyorum. Profesörler için gurur verici olsa gerek! Rütbeni veriyorum. Kolay gelsin şekerim.
Hogwarts Çalışanı & Şifacı Alımları - Sayfa 2 BLDMk9

Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Luca Mancini
Hogwarts Çalışanı
Ϟ Rp Beğenileri : 2

Luca Mancini
Hogwarts Çalışanı
Adınız ve Soyadınız : Luca Mancini
Karakter Bilgisi : (Bu alanı eksik dolduranların başvurusu kabul edilmeyecektir.) Küçük yaşta tuttuğunu koparan bir kişi olmak istiyordu. Arkadaşlarını da pek severdi. Hogwarts’a giderken tüm binadaki öğrenci ve profesörlerle arasının iyi olduğunu düşünürdü hep. Fakat ailesi, mezun olduktan sonra çok ayrı yollara saptırdı Luca'yı. Kendi hiç istemezdi böyle olmasını.

1969’da mezun olmuştu Hogwarts’tan. Ailesinin zoruyla da Scuta de Ordine tarafına katıldı. 1970’e kadar çok çalıştı tüm birliğiyle. Neredeyse tüm sığınakların yerini ezberlemişti artık kafasında. Gel zaman git zaman geçmek bilmiyordu. Fakat sonunda 1970 yılının kasım ayında büyük olaylar yaşanmıştı. Artık savaşlar neredeyse başlamıştı ve Luca’da öylece seyredecek değildi. Elinden düşürmediği asasını her tarafa ışıklar saçacak şekilde büyüler fırlatıyordu. Kimi insanlar olduğu gibi yere yığılıyor, kimi insanlar da kaçışıyorlardı. Artık içindeki tüm savaş korkusunu da yerle bir etmişti genç adam. Hiç istemeyerek geldiği bu yerlere kendisi de anlamıyordu. Zamanla anne ve babasının gücünün tükendiğini anladı ve bir gün ikisini de el ele tutuşmuş bir şekilde yerde yatarken görmüştü. Hemen baş uçlarına gidip oturdu. Gözlerinden akan göz yaşlarını durduramamıştı. Kollarını, babasının göğsüne koyup kafasını da araların yerleştirdi ve hüngür hüngür ağlamaya başladı. Artık savaşmak istemiyordu. Hem de hiç istemiyordu.

Kendi kendine karar vermişti. Ceza alacağından, hiç olmadığı kadar emindi. Belki teslim olursa cezası azaltılabilirdi. Harabelerin içerisinden hızlıca geçti ve Bellatores tarafının adamları önünde dikildi. İlk baş ellerini havaya kaldırdı ve sırtını büktü. Asasını yere bırakıp diz üstü çöktü ve adamların Luca'yı alıp götürmelerini bekledi. Scuta de Ordine tarafında olduğu için Azkaban'da ömür boyu hapis yatmakla karşı karşıya kaldı. Onun için tam dünya biticekken aklına fikir geldi. Kendi kendisini savunabilirdi elbette. O yüzden de konuşmaya başladı. Savaşa ailesinin zoruyla katıldığını söyledi. Hiç duraksamadan devam etti. Bildiği birkaç tane sığınağın yerini söyleyebileceğini de bildirdi. Bir müddet bekledikten sonra karara varılmıştı. Yine de hapis yatacaktı fakat ömür boyu değildi bu. Sadece iki yıl. Gerçekten yardımı dokunmuştu demekki karşısındaki büyücülere. İki yıl boyunca hiç kimseyle görüşmemek uğruna girmişti artık hapishaneye. İlk başlarda çok korkmuştu. Vakit geçmek bilmiyordu fakat elbet bir gün gelicekti ve sonunda gelmişti de. Artık çıkmıştı karanlık zindanlardan.


Hiç kimseye neler yaşadığını anlatmak istemiyordu. Biraz acı çekmişti haliyle ama büyük sorunlar olmamıştı. Artık Hogwarts’a gidebileceğini düşündü. Çok uzun olmasa da bir yolculuğa çıkacağı için küçük bir hazırlık yaptı. Sonunda gidebilirdi, hazırdı da. Oraya gittiğinde başvurusunu yaptı ve bekledi kararlaştırılmayı. Orada beklerken bir an düşünmüştü; ‘ya ben hapis yattım diye almazlarsa’... Fakat iyi haberi aldığında çok sevinmişti.
(Kurt Adam Dönüşüm Kısmı: )
1974 yılında gecenin bir vakti öylesine okul bahçesinde dolaşırken gözüne, Yasak Orman’a giden bir çocuk çarptı. Hızlı adımlarla onu takip etti. Sanki gittikçe derinlere ilerliyordu çocuk. Etraf iyice karanlıklaşınca asasını çıkarttı ve ‘Lumos!’ diye bağırdı. Az da olsa aydınlanmıştı ağaçların arası. Adımlarını ileri doğru attıkça hava daha çok soğuyordu. En sonunda durdu bir yerde. Öylece ayakta dikildi, belki çocuk onu görür de yanına gelir diye. Arka çalılıktan bir ses geliyordu evet fakat bu daha çok bir hayvana benziyordu. Hızla arkasına döndü ve birden gözlerinin gördüğü son şeyin iki çift göz olduğunu anladı. Anında kapadı göz kapaklarını. Bacağında büyük bir acı hissetti. Yavaş yavaş gücünü kaybetmeye başladı ve en sonunda tümü kayboldu. Gözlerini açtığında ise Hogwarts’ta, hastane kanadında olduğunu anladı. Başında dikilen müdür yardımcısına ne anlatacağını kendisi de bilmiyordu.

İstediğiniz Meslek : Bekçi Yardımcısı
Online Süreniz : Bilmiyorum her zaman olabilir
Örnek Rp : (Spoiler içinde veriniz.) Benim, Edward
Hogwarts Çalışanı & Şifacı Alımları - Sayfa 2 HBIltb
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t5948-luca-mancini-lejant#102834
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master
Rütbe veriliyor.
Hogwarts Çalışanı & Şifacı Alımları - Sayfa 2 Imza
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Allison Darci Barthélemy
Hogwarts Çalışanı
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Allison Darci Barthélemy
Hogwarts Çalışanı
Allison Darci Barthelemy
Marquis Lancelot barthélemy nin iki çocuğundan biridir genç cadı. Kardeşi sebastian da kendisi gibi hufflepufta okumakta Oldukça cana yakın ve sevdiklerine önem veren bir yapısı vardır. Hufflepuff mezunudur Sadıktır dürüstlüğe ve adalete oldukça önem verir. Ancak sevmediği bir şey olduğunda karşısındaknin hayatını cehenneme çevirebilir. Annesi Delphine fransada hastanede görev yapmaktadır.  Allison şifacılığı annesinden öğrenmiş ve yıllar içinde kendini geliştirmiştir. En sonunda hogwartsta şifacı olmaya karar vermiş ve kabul edilmiştir

şifacı efenim
her gün aktifim
lavinia raskolnikov
Hogwarts Çalışanı & Şifacı Alımları - Sayfa 2 NQaiznHogwarts Çalışanı & Şifacı Alımları - Sayfa 2 NQacdM
''Riddle me this, riddle me that, who's afraid of the big, black bat?''

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Hufflepuff:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Annabelle
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Annabelle
Game Master
Rütbe veriliyor.
Hogwarts Çalışanı & Şifacı Alımları - Sayfa 2 KbAGzc
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Flavio G. Tripoli
Hogwarts Çalışanı
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Flavio G. Tripoli
Hogwarts Çalışanı
Adınız ve Soyadınız : Flavio G. Tripoli
Karakter Bilgisi : Flavio, Aaliyah Qandisa tarafından uzun süredir npc karakter olarak kullanılan bir okul bekçisidir. İyi niyetli fakat yarım akıllı Flavio dilsizdir. Npc olarak kullanılma tarihine bakacak olursak Darence Elias'ın döneminden beri okula hizmet etmektedir. Rol oyunlarında fiziksel kuvvetini kullanamaması ve Aliye hanıma karşı beslediği naif duygular ile bilinir. Karakterin geçmişi rol oyunu kapasitesi ölçüldükten sonra yazılacaktır. Adminlerim bu şekilde kabul ederlerse eğer geçmişime rol oyunun getirdiklerine baktıktan sonra karar vermek isterim. Eğer uygun görmezlerse ben biraz daha kapının önünde düşüneyim.
İstediğiniz Meslek : Okul Bekçisi
Online Süreniz : Bir zamanlar çok, şimdilerde daha az
Örnek Rp : Ben Aliye hanımım.
Hogwarts Çalışanı & Şifacı Alımları - Sayfa 2 Flavio2
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master
Hoş geldiniz. Öğrencileri korkutmamaya çalışın lütfen.
Hogwarts Çalışanı & Şifacı Alımları - Sayfa 2 Imza
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Hogwarts Çalışanı & Şifacı Alımları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-