Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: TEMMUZ 1975

Paylaş
 

 Hogwarts Profesör Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game MasterBaşvuru İçin:

Karakter Adı-Soyadı:
Karakterin Geçmişi:
Karakterin Kişilik Özellikleri:
İstenilen Ders / Varsa Ek Görev İsteği:
Neden Karakteriniz İçin Uygun Mesleğin ve Alanın Bu Olduğunu Düşünüyorsunuz:
Aktiflik Süreniz :
Örnek RP : (Spoiler içinde veriniz)

Dipnot: Profesör Alımları GM Kadrosu ve Hogwarts Müdiresi tarafından ortaklaşa onaylanacaktır. Onaylanan karakterlerden göreve gelişleriyle alakalı belirli günler aralığında rol oyunu yapmaları istenecektir. Rol oyunu yapmayan karakterlerin başvuruları iptal edilip yerine yenileri alınacaktır. Takipte kalınız.

Kontenjan için tık.

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Quinn Waechter
Özel Sektör
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Quinn Waechter
Özel Sektör
Karakter Adı-Soyadı: Quinn Waechter

Karakterin Geçmişi:  Waechter ailesi zamanında Londra’nın en köklü asil ailelerinden biri sayılırdı. Ancak hazin bir olay bu durumu sonlandırdı. Baba Waecther Muggle düşmanı ağabeyi Damien’in baskılarına ve tehditlerine daha fazla katlanamayarak ölüm yiyenlere katıldı. Anne Waecther bu durumdan hiç hoşlanmamıştı. Aralarındaki tartışmalar Quinn'in büyük ağabeyi Rambert'ı rahatsız edecek boyutlara varmaktaydı. Bir gün her zamanki kavgaları daha da alevlenmişti. Baba Waechter karısı Erika’ya asasını kaldırınca işler değişti. Gözü dönmüş babanın laneti büyük oğlu Rambert’a isabet etmişti ve oracıkta can verdi. Bu olay Waechter ailesinde sansasyon yarattı. Çünkü her ne kadar fikir ayrılıkları olsa da hiç kimse kendi kanından olan bir büyücüye asasını kaldırma gafletinde bulunmamıştı. Baba Waechter bu olaydan sonra ortadan kayboldu. Anne ise kalbindeki derin acılarla ailesine Brezilya’ya dönmek istedi ama kabul edilmedi. Londra’nın doğusunda küçük bir sahil kasabası olan Whitstable’a yerleşti. Burada yaşadığı durumlardan dolayı akli dengesi bozuk olduğundan çocuklarıyla ilgilenemedi. Öyle ki olay zamanı daha bebek olan ortanca ağabeyi ve Quinn'e henüz büyücü olduklarını söyleme fırsatı da bulamadan hayata gözlerini yumdu. Çocukları farklı aileler büyüttü.  
Karakterin Kişilik Özellikleri: Gryffindor mezunu olan Quinn’in iki tarafa da yatkın bir soyu olmasından dolayı Slytherin'e seçilmesi konusu seçmen şapkayı zorlamıştır. Muggleların onu büyütmesi, onun Gryffindor için seçilmesine önemli bir rol oynamıştır. Görünüşüne dikkat eden, mesafeli birisidir. Sırf bu yüzden onu burnu havada diye nitelendirenler çok olmuştur. Kurnaz, cesur ve mantığıyla hareket eden bir cadıdır. Keşfetmek onun için bir uğraş olmaktan çok hayat tarzı olmuştur.
İstenilen Ders / Varsa Ek Görev İsteği: Muggle bilimleri profesörü olursa sevinirim. Gryyfindor bina sorumlusu da olunabiliyorsa. 2019 yılından beri girmemiş üye. Eğer mazeretli falansa özür dilerim başka meslek bulurum.
Neden Karakteriniz İçin Uygun Mesleğin ve Alanın Bu Olduğunu Düşünüyorsunuz: Karakterin öz geçmişi mugglelarla ilişkilerine dayalı. Mugglelar konusunda bilgisi ve merakı onun bu alanda ilerlemesine yol açmış. Onları öyle çok tanımak istiyordu ki babasını ve annesini anlamaya çalışıp hangi tarafa hak vermesi gerektiğini çözmesi gerekiyordu.

Aktiflik Süreniz : Karantina keyfi (:

Örnek RP : (Spoiler içinde veriniz)
Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t5827-quinn-waechter#101966
Alanis Sarrazin Davies
Muggle Bilimleri
Ϟ Rp Beğenileri : 8

Alanis Sarrazin Davies
Muggle Bilimleri
biliyorum bana pek düşmez ama girmedim değil site aktif değildi daha yeni yeni canlanıyor toparlama işlemleri filan vardı ama çok istiyorsanız alabilirsiniz tabiki  ben zaten rp yapmayı pek düşünmüyorum bu aralar  bırkabilirim de bilmiyorum güle güle kulanın efenim ^^


Hogwarts Profesör Alımları  Grn45b
Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Quinn Waechter
Özel Sektör
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Quinn Waechter
Özel Sektör
Anlıyorum kusura bakma. Öyle uzun zaman oldu ki rpg dünyasına dönmeyeli bir heyecanla profesör olmak istedim. Düşününce benim için en iyisi muggle bilimleri gibi geldi. Dediğim gibi başka meslek bulurum. Bırakmanı istemezdim ben yeni geldim nereye (: (özelden atmak isterdim de yazamıyorum adminler )


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t5827-quinn-waechter#101966
Lavinia Raskolnikov
Cadı
Ϟ Rp Beğenileri : 20

Lavinia Raskolnikov
Cadı
Tamam o zaman anlaştık. Yeni prof henüz alınmayavakmış zaten henüz eğer ihtiyacın olursa iletişime geçeriz tekrar


Hogwarts Profesör Alımları  Q26LZZHogwarts Profesör Alımları  X6aMLk


Spoiler:
 Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Annabelle
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Annabelle
Game Master
Sorun çözülmüş sanırım. Sitemizde profesör alımları olduğunda duyuru yapılacaktır efendim.
İsterseniz başka rütbelere başvurabilirsiniz.


Hogwarts Profesör Alımları  KbAGzc
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Hogwarts Profesör Alımları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-