Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: EYLÜL 1975

Paylaş
 

 Hogwarts Profesör Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
Cornelius Baskerville
Özel Sektör
Ϟ Rp Beğenileri : 2

Cornelius Baskerville
Özel Sektör
Merhaba sevgili GM'ler, ben Tılsım Profesörü olarak yürüttüğüm görevime devam etmek istiyorum. Kadro değişikliklerinden korunmak için bildireyim dedim Very Happy
Hogwarts Profesör Alımları  - Sayfa 2 DBGgmV
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Björn Sveinsson
Kehanet
Ϟ Rp Beğenileri : 13

Björn Sveinsson
Kehanet

Karakter Adı-Soyadı: Björn Sveinsson.
Karakterin Geçmişi: Norveç'in önemli ailelerinden Sveinnson Ailesi'nin oğlu eski bakanlık döneminde rüşvetle Hogwarts'a kabul ettirilmişti; babası güvenlik gerekçesiyle ülkede bulunmasını doğru bulmuyordu. Son seneyi tamamlamasına çok yakın bir zamanda ailesiyle ilgili bir sorun olduğunu fark ederek okuldan firar etti; akabinde atıldı. Fakat ailesiyle ilgili tahmini doğru çıkmıştı.
Karakterin Kişilik Özellikleri: Björn, kendisiyle ilgili her şeye hayranlık duymakla beraber onun sahip olduğu şeyler dışında kalanların her zaman kusurlu olduğuna inanmaktadır; örneğin ona göre Sveinsson olarak doğmak hayatta bir insanın sahip olabileceği en büyük şanstır. Hiçbir şeyle duygusal bir bağ kuramayan Björn bu yoksunluğun oluşturduğu boşluğu acımasız bir şekilde insanlarla uğraşarak doldurmaya çalışmaktadır ve bunda hiçbir sakınca görmemektedir. Björn ‘dilinin kemiği olmamak’ deyimini tam anlamıyla karşılamaktadır, sözlerini hiçbir şekilde tartmaz ve düşünmez, aklındakini olduğu gibi söylemekten çekinmez.
İstenilen Ders / Varsa Ek Görev İsteği: Kehanet Profesörlüğü.
Neden Karakteriniz İçin Uygun Mesleğin ve Alanın Bu Olduğunu Düşünüyorsunuz: Björn ailesini kaybettikten sonra Norveç'e duyduğu aidiyet hissini de kaybetti, zira bu ani ölümler Björn hakkında kendisinin de bilmediği bazı gerçekleri açığa çıkarmıştı. Okuldan sonra dışarıda geçirdiği iki yıl boyunca kendine bir konfor alanı oluşturamadı; hiçbir mesleğe uygun değildi. Fakat bir yetişkin olmanın getirdiği sorumluluk alma ve hayatını bir şeylerle doldurma hissinden de kaçamadı. Bu nedenle önceden hiç değer vermediği özel yeteneğini geliştirmek için uğraştı; şimdi ise bu alanda ders verebileceğine inanıyor.
Aktiflik Süreniz : 2-3 saat.
Örnek RP : düşünselim burada

Not: Ben aslında burada kehanet için küçük bir rez almak istedim, şuanda  usta seviyesine erişmek için birkaç rp daha yazmam lazım. Sonrasında inş dönüşüm muhteşem olacak
Hogwarts Profesör Alımları  - Sayfa 2 W030VE

Björn Sveinnson:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t3075-bjorn-sveinsson-karakter-kart
Mert J. Shelly
İksir
Ϟ Rp Beğenileri : 14

Mert J. Shelly
İksir
Karakter Adı-Soyadı: Mert J. Shelly
Karakterin Geçmişi: Ailesi çok zengin ve köklü bir aile değildi. Hatta akrabaları ile araları oldukça kötü nerede bağlantısı yokmuşçasına dağınıktır. Her kıtada bir Shelly ile karşılaşabilirsiniz mesela. Mert ise bu dağanıklığın bir parçası olarak İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Babası bir gezgin ve her yeri dolaşan özgür ruhlu bir bireyken annesinin dizginlemesi ile yerleşik hayata geçebilmiş ve uzun süre İstanbul’da yaşamıştır. Annesi muggle bir Türk, Babası ise Yarı Amerikalı Yarı İngiliz  bir büyücüydü. Baba tarafıyla anlaşamamasından ötürü kendinin Amerikalı olduğunu iddia ettiği için Mert’te kendini Amerikalı olarak tanıtmaktadır. Zira bu durumla şu bağlamda karşılaşılacak babasının ikizi olan arları bozuk olduğu kardeşi kendini İngiliz olarak tanıtmış ve kuzeni İrene Shelly İngiliz iken Kendisi Amerikalı olma durumu söz konusu gibi görülmektedir. “Nerelisin?” Sorusu bu yüzden karışık bir soru haline gelmekte. 
1940 yılının temmuz ayında gözlerini dünyaya açtı. Çelimsiz ve oldukça zayıf doğması ailesinin özen göstererek büyüttüğü bir çocuk olmasına neden oldu. İlvermory’den mektup gelene kadar İstanbul sokaklarında arkadaşlarıyla oyun oynayarak okula giderek geçirdi hayatını. Mektuptan sonra ailesiyle beraber Amerika’ya gittiler. Burada eğitiminin bir kısmını gördükten biraz yaramazlıktan dolayı bir arkadaşıyla araları bozulmuş ve büyük bir tarttışmaya neden olmuş. Okuldan atılma ile sonuçlanmasın diye ailesi erkenden Hogwarts’a geçiş yapabilmesi için birkaç aracı kanal aramış ve sonunda Hogwarts’a geçip eğitimini burada tamamlamış. Stajını okulda bir kısmını Aritmansi profesörünün yanında bir kısmını da iksir profesörünün yanında yapmış. Bys sonuçları eşit çıkınca iki dal arasında seçim yapmak yerine ikisinde de uzmanlaşmayı seçmiş. Mezun olunca bir süre Aritmansi ve iksir bilimi üzerine araştırma yapmak ile uğraşmış ama başarılı bir çalışma çıkartamamış ve Makatura’da Aritmansi üzerine iki sen profesörlük yapmış. Ardından mezun olamadığı İlvermory okuluna görü dönmüş şu an İlvermory Cadılık ve Büyücülük okulunda eğitim vermektedir. Bir yandan tamamlayamadığı araştırması için arkadaşı ve iksir ustası arkadaşından yardım istemiş ve beraber ortak deneyler gerçekleştirmekte bu nedenle bir ayağı Amerika’da bir ayağı Birleşik Krallıkta kalmış günleri öyle geçmektedir. 
Karakterin Kişilik Özellikleri:◈ enerjisi yüksek, sevdiği konularda aşırı istekli, özgürlüğüne düşkün , yeni şeyler araştırmayı ve keşfetmeyi sever
◈ her zaman en yükseği hedefler. hedeflerini yüksek belirle ki bir anlamı ve bir amacı olsun.
◈ hareketli ve değişken bir ruh hali olabilir. ama genelde mutlu ve esprili görmeniz muhtemel..
◈ hareketli ve değişken bir ruh hali olabilir. ama genelde mutlu ve esprili görmeniz muhtemel..
◈ özgürlük onun için önemli ruhunun bitmek tükenmek bilmeyen hareketliliğini sağlayan, yaşama isteğini hevesini kamçılayan körükleyen bir arzusundadır. ancak bu durum ilişkileri için sorun oluşturmamakta. çünkü ilişkiyi bir özgürlük kısıttı olarak görmemektedir. ailesine ve arkadaşlarına olan düşkünlüğü onları koruyup kollama arzusunun aynısını sevdiği kadın içinde yapma eylimindedir. hafif bir kıskaç yanı da yok değil yani.
◈ içten, açık yürekli, neşeli ve kötülük düşünmeyen (yani olabildiğinde ama hafif bi paranoyak tarafı var bunu gizlemeye ve engellemeye çalıştığından çok yansıtmıyor) iyi niyetlilikleriyle her zaman çevresindekilere iyilikte bulunmak için çabalarlar. iyilik olsun diye değil canı öyle istemiştir.
◈ hareketli ve değişken bir ruh hali olabilir. ama genelde mutlu ve esprili görmeniz muhtemel..
◈ eğer gerçeği duymaya dayanamayacaksanız, onun fikrini sormasanız daha iyi olur zira azıcık patavatsız ve dürüst olabilmektedir.
◈ her ne kadar aşk ilişkilerinde mükemmel bir geçmişe sahip olmasa da romantik ve sahiplenici olabilir. belirli bir standart hoşlandığı kadın tipi ya da erkek tipi yok.
◈ değişken ruh hali olsa da yerine ve mekanına göre davranan bazen ondan beklenmeyecek derecede ciddi ve ağır başlı biri olabilmektedir.
◈ “eğer hayal etmeye cesaretin varsa uygulamaya da cesaretin olmalı” gayesi yüttüğünden çeşitli bilimsel çalışmalar içinde de bulunmakta 

İstenilen Ders / Varsa Ek Görev İsteği: iksir/ Gryffindor bina sorumlusu
Neden Karakteriniz İçin Uygun Mesleğin ve Alanın Bu Olduğunu Düşünüyorsunuz: çünkü iksirlerin de bir matematiği vardır. Her ne kadar çok bağımsız iki disiplin gibi görülse de ikisi de farklı kapılar açmaktadır. İksir bilimcisi ve bir dükkana sahip olan kadın arkadaşı ile deney yaparken bir iksir patlamasına neden olur ve arkadaşı ölür. Ancak adamın bilmediği birşey vardır oda arkadaşını ruhunun artık başka bir yerde yaşadığı. İçten içe artık iksir ile ilgilenme isteği ağır basar. Arkadaşını dükkanı Mert'e kalır. Zaten iyi olduğu diğer bir alan da bu olduğu için tam olarak ona uygun bir derstir.

Aktiflik Süreniz : hep buralarda artık çoğunlukla geceleri
Örnek RP : (Spoiler içinde veriniz)Hist yabancı
Hogwarts Profesör Alımları  - Sayfa 2 Nn3W1N
J:
 
Ona bakarken ... :
 
"Gerçek, esrarengizdir, kaypaktir ve her zaman yeniden kusatilmak ister.      
Özgürlük tehlikelidir; ne kadar heyecan verici ise, birlikte yasamak o kadar güçtür."     
Albert Camus     
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t5671-mert-j-shelly-ll-karakter-kar
Rosélina Lim
K.S.K.S
Ϟ Rp Beğenileri : 11

Rosélina Lim
K.S.K.S
Karakter Adı-Soyadı: Rosélina Miyoung Lim 
Karakterin Geçmişi: Yıllarca muggle-born bir cadı olduğunu sanan Rosélina katip bir baba ve pastacı bir annenin büyük çocukları olarak orta halli bir muggle ailesinde büyüdü. Harika bir aileye, harika bir çocukluğa sahipti, Hogwarts'a geldiğinde seçmen şapka ravenclaw ve gryffindor arasında kalmıştı. Fakat Rosélina'nın görünüşünün aksine oldukça cesur bir yüreği vardı. Yıllar boyunca harika bir öğrenci oldu, örnek öğrenci denince akla gelebilecek, oldukça başarılı bir öğrenciydi. Stajyerliğini Profesör Azrael'in yanında KSKS profesörlüğünde yaptı. Stajyerlik yılında gerçek babası ile tanışarak aslında dünyaca tanınan iki safkan aileden gelmiş olduğunu öğrendi. Muggle dünyasında hukuk okumaya başlayan Rosélina'nın asıl hayali KSKS profesörlüğü. 
Karakterin Kişilik Özellikleri: Oldukça güler yüzlü, iyi kalpli bir kız. Yapacağı her hareketi doğabilecek tüm sonuçları hesaplayarak yapan, görünüşünün aksine oldukça cesur bazen de asiliği tutabilen bir kız. Kitaplara bayılan ve dünyasının büyük bir çoğunu kitapların içindeki dünyalarda geçiren, fakat Hogwarts'ın ona kattığı arkadaşlarıyla eğlenmeyi de bilen bir kız. Biraz çekingen, yakınlarına karşı bilgiç ve bazen ukala. Görücü yeteneğinin getirdiği duygusal ağırlıklar nedeniyle bazen çok kırılgan.
İstenilen Ders / Varsa Ek Görev İsteği: Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Profesörlüğü.
Neden Karakteriniz İçin Uygun Mesleğin ve Alanın Bu Olduğunu Düşünüyorsunuz: Stajyerliğini bu alanda yaparak Karanlık Sanatlara Karşı Savunma konusunda kendisini kanıtladığını ve bilgisini de taze tuttuğunu düşünüyor. Deneyiminin yanında sahada da başına gelen olaylar sebebiyle düello geçmişine de sahip. Kitaplardan kafa kaldırmayan biri olarak eğitmenliğe ne kadar uygundur bilemem ama Hogwarts'ta profesör olmanın getireceği sosyal izolasyona karşı da deneyimli. KSKS alanının Slytherin ile özdeşlemesine de oldukça karşı.
Aktiflik Süreniz : 2-3 saat olabilir... 
Örnek RP : benim ben güzel rosie'niz. Very Happy

not: Snape'in rekorunu kırmaya geliyoruz Björn ile plzz Very Happy
Hogwarts Profesör Alımları  - Sayfa 2 O5a6fI
Me:
 
bae:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t4230-roselina-lim#63113
Ören Bayan
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Ören Bayan
Game Master
Mertcim tatlım rütben verilmiştir.

Cornelius şekerim rütbeyi almaktan vazgeçtin konuştuk seninle. Kontenjan güncellendi.

Björncüğüm yaşın beni bu konuda zora sokuyor. Seninle ayrıca münakaşa edelim bunu bir çözüm yaratalım.
Hogwarts Profesör Alımları  - Sayfa 2 BLDMk9

Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Mirabella Yamashita
S.Y.B
Ϟ Rp Beğenileri : 2

Mirabella Yamashita
S.Y.B
Karakter Adı-Soyadı:Mirabella Yamashita 
Karakterin Geçmişi: Japonya'da doğan Bella, Japon bir anne Yunan bir babanın kızıdır. Ülkesi gereği Mohoutokoro'da eğitim görmüş ancak bu eğitimlerden önce ve eğitimler sırasında da birkaç ufak seyahate katılmıştır. Okuldan mezun olduktan sonra ebeveynlerinin izinden giderek kendini geliştirmek ve yalnızca tek bir alana kısıtlı kalmamak adına kişisel gezilerine ve araştırmalarına başlamıştır. Japonya'daki aile reisliğini devralması için zorla ülkesine sürüklendiği sırada Kongo'da yaşayan kabile büyücülerine kendini kabul ettirmek üzereydi. Amacı elbette yöreye özgü sihirli yaratıklar konusunda kendini geliştirmekti. Ancak bu sırada annesinden geri dönmesini rica yollu emreden bir baykuş alması nedeniyle yarım kaldı eğitimi. Her ne kadar istemese de ülkesine geri dönüp aile reisliğini devralmak zorunda kaldı. Anne ve babasının ömrünü yediği ve sürekli şikayet ettiği 4 yılın ardından bu sefer de İngiltere'ye taşındı. Britanya büyücülük dünyasında geçirdiği üç yılın ardından bildiklerini aktarmak ve genç zihinlere ulaşabilmek amacıyla Hogwarts'a profesör olarak başvurmaya karar verdi. 
Karakterin Kişilik Özellikleri: Çoğu zaman mantık çerçevesinde hareket ettiğini düşünse de sonrasında kendisinin de fark ettiği üzere duygusal bir yapısı vardır. Bu duygusal yapı ona kafasına koyduğu şeyi gerçekleştirme ve sonuna kadar gidebilmesi açısından çoğu zaman yardımcı olmuştur. Genel olarak keskin gözleriyle ve çoğunluğun fark edemediği ayrıntıları fark etmesiyle övünse de dalgınlığının yarattığı kaza ve sakarlıklara kurban gittiği zamanlar da oldukça boldur. Tılsımlar ve sihirli yaratıklar uzmanlık alanı olabilir ancak iksirler ve bitkiler de bir o kadar büyük bir başarısızlığıdır cadının. Hatta bir keresinde nane yerine bugün bile adını öğrenemediği br otu yiyerek beş saat boyunca domuz formunda kaldığı söylenmektedir. Çabuk aksiyon alır, hızlı karar verir. Bazen bu hızlı kararların büyük sonuçlarıyla baş etmesi gerekebilir. 
İstenilen Ders / Varsa Ek Görev İsteği: Sihirli Yaratıkların Bakımı 
Neden Karakteriniz İçin Uygun Mesleğin ve Alanın Bu Olduğunu Düşünüyorsunuz: Yaptığı seyahatler dünyanın birçok yerinden sihirli yaratıkları tanımasını ve bu konuda uzmanlaşmasını sağlamıştır.
Aktiflik Süreniz : 4,5 veya 6 saat? 
Örnek RP : 
Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
William N. Harker
Tılsım
Ϟ Rp Beğenileri : 3

William N. Harker
Tılsım
Karakterin Adı-Soyadı: William N. Harker
Karakterin Geçmişi: Gelişmekte olan aklının daima yaramazlık peşinde olduğu, neşe dolu çocukluk yıllarının ardından yeni ailesini Hogwarts'ta bulan William, atandığı Hufflepuff binasının dışında bulduğu , karakterini derinden etkileyecek ve ömrü boyunca en yakın dostları sayacağı arkadaşları sayesinde hareketli sayılabilecek bir gençlik geçirdi. Mezuniyetinden kısa bir süre sonra

tanıştığı kayıpla acıyı, en sevdiğiyle birleştirdiği hayatla mutluluğu, kızını kucağına ilk aldığında da ölümsüzlüğü keşfetti. Sürekli hayalini kurduğu huzurlu yaşama bir türlü ulaşamadı ve hep bir rüzgarın peşinde sürüklenip durdu. 

Karakterinizin Kişilik Özellikleri: William, kendisini ilk defa tanıyan birisi için asla unutulmaz biri olmamıştır; her şeyiyle 'düz adam'dır dikkatli olmayan bakışlar karşısında. Biraz daha derinlemesine tanındığında ise sevdikleri için her şeyi göze alacak, sadık, güvenilir, şefkat dolu bir büyücüdür. Hırs nedir bilmez, entrikayı sevmez, her şeyden önce huzurdur aradığı. Sosyal olarak kendisini zorlayacak durumlar bulunmadığı sürece herkesle iyi anlaşabilir; fakat kolayca gerilir ve kendi kabuğuna kaçmak için fırsat kollar hale gelebilir.

İstenilen Ders / Varsa Ek Görev İsteği: Tılsım Profesörlüğü / Hufflepuff Bina Sorumluluğu 

Neden karakteriniz İçin Uygun Alanın Bu Olduğunu Düşünüyorsunuz: Dikkat gücü, odaklanma veya kişisel kontrol William'ın ortaya koyduğu en güçlü meziyetlerdendir. Tılsım gibi odaklanmanın öneminin yüksek olduğu bir büyü dalı bu nedenle onun en çok ilgisini çeken alanlardan olmuştur. Elbette öğrenme açlığını tatmin etme yolunda kişiliği nedeniyle mesafeli kaldığı lanetlerden arta kalan boşluğu tılsım üzerine yaptığı araştırmalarla doldurması da bu yönelimde etkilidir.

Aktiflik Süreniz: Muhtemelen en az haftada 4-5 gün, 2-3 saat aktif olurum.

Örnek RP: 
Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master
Björn ve Rose ile konuşuldu ve rütbelerinin 'Asistan Profesör' olmasına karar kılındı. William ve Mirabella da onaylandılar. Kısa sürede rütbeleri veriyorum.
Hogwarts Profesör Alımları  - Sayfa 2 Imza
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Tiffany Y. Seo
K.S.K.S
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Tiffany Y. Seo
K.S.K.S
Karakter Adı-Soyadı: Tiffany Yeaji Seo
Karakterin Geçmişi: kodu patlamış mükemmel lejantım burada. Sad
Karakterin Kişilik Özellikleri: Tiffany ilk bakışta soğuk görünse de oldukça sıcakkanlı bir kızdır. Sevdiği kişiler konusunda oldukça açık elli, fedakar, sevecendir. Zeki, sessiz sakin, son derece naif olan cadının damarına bastığınızda içinden bambaşka biri çıkabilir. Çünkü cadı yarım kan gumihodur. Dünya üzerindeki son gumiho. Meraklıdır, araştırmayı öğrenmeyi çok sever. Bilgi çok önemlidir, kitap okumaya bayılır, tam bir kitap kurdu. Pek konuşkan değildir. Duygularını okumak kolay değildir. Her şeyi içinde yaşamayı tercih eder. Kalabalıklardan hoşlanmaz, kendi başına kalıp kendisini dinlemeyi sever. İnsan içinde olmaktan hoşlanmadığı için insanlardan mümkün olduğunca uzak durur. Tensel temastan hoşlanmaz.

Oldukça ağır başlıdır. Soğuk görüntüsünün aksine çok hareketli, şakacı ve güler yüzlüdür. Tabii bunu görebilmek için onun kalın duvarlarını geçmiş olmanız gerekir. Kendi hayatı için belli kuralları vardır ve bu kuralların yok sayılmasını, uyulmamasını veya aşılmasını hiç sevmez. Yukarıda okuduğunuz olumlu özelliklerin neredeyse hepsini sadece hayatına kabul ettiği insanlara gösterir. Hayatında yeriniz yoksa ve size gülümsediğini görüyorsanız bir miktar korkmanızı öneririz. Zira o gülümseme hemen sönecek ve size ruhen veya fiziksel bir zarar gelebilecektir.
İstenilen Ders / Varsa Ek Görev İsteği: Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Profesörlüğü / Boştaysa Ravenclaw Bina Sorumluluğu.
Neden Karakteriniz İçin Uygun Mesleğin ve Alanın Bu Olduğunu Düşünüyorsunuz: Pratik olarak oldukça hakim olduğu bir alan. Yarım kanlığına rağmen oldukça yetenekli bir cadı. Hem Asya hem de Avrupa büyüce şurasına hakim. Peşinde dolanan avcılar sebebiyle savunma sanatlarında oldukça deneyimli... (Genel kurgu olarak da Hogwarts'ın oldukça korunaklı olması ve artık bir yerde yaşamak istiyor olması da etkili.)
Aktiflik Süreniz : 2-3 saat olabilir... 
Örnek RP : this is me, rosieee <3
Hogwarts Profesör Alımları  - Sayfa 2 Pbm0Bn Hogwarts Profesör Alımları  - Sayfa 2 Zjb5GD

seo yeji:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t5657-tiffany-y-seo-karakter-kart
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master
Ravenclaw maalesef dolu; ancak KSKS'yi veriyoruz efendim.
Hogwarts Profesör Alımları  - Sayfa 2 Imza
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Hogwarts Profesör Alımları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-