Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: EYLÜL 1975

Paylaş
 

 Rütbe Yenilenmeleri [ÖNEMLİ!]

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master
Herkese tekrar merhaba, Carmenta yeni bir duyuru ile buralara damladı.

Daha önceden sitede büyük bir yenilenmeye gideceğimizi ve aktif olarak geri döneceğimizi söylemiştik. Yenilenmenin önemli bir kısmını geride bırakmışken bir başka önemli kısma değinmek durumundayız artık; kadrolu rütbeler. Biz de pek aktif olmadığımız için uzun zamandır aktiflik kontrolü yapmadığımızı fark etmişsinizdir. Siteyi tekrar aktif ettiğimizde yeni gelecek üyeler ve yeni açılacak karakterler olacağını hesaba katarak ve elbette bir ayağı çukurda karakterlerin koltuk kaplamasını da istemediğimzden, aktiflik konusuna değinmenin vakti geldiğini düşünüyoruz.

Özellikle kontenjanlı mesleklere (örn. Profesörlük, Bakanlık vs.) sahip karakterlerin her birinin önümüzdeki bir hafta içinde rol oyunu yapması gerekmektedir. Bu bir hafta içinde rol oyunu yapmayan karakterlerin meslekten ihraç edileceğini üzülerek belirtmek durumundayım. Umarız ki sitemizle beraber siz de aktifliğinizi sürdürmeye karar verir ve evrenimizin geleceğinde yerinizi korursunuz.

Rol oyunları için son tarih: 15.09.2019
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Rütbe Yenilenmeleri [ÖNEMLİ!]
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Kayıp Parşömen :: Genel İşleyiş :: Duyurular-