Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: KAPALI!
TARİH: EYLÜL 1975

Paylaş
 

 Hogwarts RPG 2.0

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master
Herkese iyi günler dileyerek başlayalım.

Hogwarts RPG olarak uzun zamandır açığız, biliyorsunuz. Bir süredir inaktif duruma düştüğümüz için zamanda ileriye giderek siteyi tekrar açmayı, üyelerimize rahat bir RP ortamı sağlamaya devam etmeyi kararlaştırdık ve nihayetinde yaptık. Şuanlık ana kurgu aktif olarak ilerlemeyecek ancak üye aktiflik durumuna göre gelecekte bu durum değişebilir.

Duyurunun en önemli kısmına gelirsek; ne değişti?

# Öncelikle eski üyelerimiz için ölü karakteden geri getirme hakkı tanıdık ki kendileri Araf forumunda bunu görebiliyorlar.
# İki yeni adminimiz aramıza katıldı; Esra ve Serra. Site için hali hazırda çok şey yapmışlardı, şimdi yönetim kadrosunda bu işleri gerçekleştiriyorlar.
# Evrenimizde zamanda ileri gittik. Bu nokta çok önemli çünkü bazı karışıklıklar olduğunu görüyorum. Son bıraktığımızda sitemiz 73 yılındaydı. 2 YIL ilerledik ve şuan 75 yılının yazındayız. Peki bu ne demek?
=> Karakterleriniz 2 yaş büyüdü demek. 25 yaşındaysanız doğum gününüz kutlu olsun, artık 27siniz.
=> Öğrenciyseniz sizi çok etkiliyor demek. 6 ve 7. Sınıflar mezun oldu. 5. sınıflarsa Eylül ile birlikte 7. sınıfa geçmiş oldular yani staj dönemine girdiler.

Kurgularınızı yazarken bu zaman ilerlemesine lütfen dikkat etmeyi unutmayın. Sorularınız varsa diye başlığı açık tutuyorum. Buradan sorularınızı iletebilirsiniz bu konuya dair. Herkese sihirli günler!
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Hogwarts RPG 2.0
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Kayıp Parşömen :: Genel İşleyiş :: Duyurular-